Jump to content

Stand Up Project


Recommended Posts

34zyiat.jpg

2z6cobk.jpg

Cao drugari , pravim movie i potrebni su mi demo-i ... Mozete vase demo-e poslati preko PM (ovde na klanRUR) ili preko mog mail-a (markoviner@hotmail.com) . Sve u svemu trebate da uploadujete na SENDSPACE.com (jako vazno) RAR arhivu , u kojoj se nalazi :

-Demo (blalbalbalba.dem)

-Text File ( vreme fraga 33:333:33333, ime tvoje u igri (primer) : Everyone loves Marko , i tvoj real nickname Makile

to bi bilo to . E da jos nesto , molio bi vas da me ne cimate za to kad ce movie izaci . Radim punom parom , pa kad uradim uradim!

Edited by Guidestar
Link to comment
Share on other sites

Sad cu napravim trailer , pa cu ostavim k?

Ljudi evo vam neki ss od trilera jer majke mi me mrzi da pravim... Ako hocete da znate radim campath i removovan je hud. Koristim colors od kab , sliza itd. Ako hocete imate me na syle-productions i tamo pitajte jer mene iskreno mrzi da se pripremam za prijemni plus da radim triler i movie ...

2z6cobk.jpg

komande u movie-u :

mirv_fx_skyhd 1

mirv_fx_wireframe (ako ima wallbang)

mirv_sample_enable 1

mirv_sample_300

mirv_crosshair_fps 300

startmovie blablalba 300

endmovie

+campath

Edited by Guidestar
Link to comment
Share on other sites

Zar se ne kaze "trailer" ?

A i ne vidim da je Biohazard negde pominjao movie.

Chill, kad uradis to postavi ovde

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Ne, nema previshe hejta, nego je lik jednostavno okachio random ss na kom se nishta ne vidi,

umesto da je lepo rekao mrzi me da radim, jebiga ko hoce nek shalje ko nece ne mora i gotovo.

Da, ti ocigledno ne zelis da procitas sta je on napisao ili jednostavno glumis idiota

alekz: bicu prvi covek koji je osvojio

alekz: turnir

alekz: jednom rukom

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

d19cc419.jpg

171a9bb3.jpg

35861d3a.jpg

Project name : TARANTULA a.k.a Stand up

Type : a cut off from the movie

Fragovi : dEJANj. ; g0g1 ; noiser

Download link :

http://www.sendspace.com/file/tpy2qi

Ovo je movie koji sam poceo da radim ( zavrsio sam prijemni i sad pocinjem sa radom)! Saljite fragove na markovinermm@gmail.com ( POPUT MAIL-a , NE ADD NA MSN )

Ljudi koji ne moraju da salju : dEJANj. ; g0g1 ; noiser ...

Hvala ovim ljudima sto su mi poslali fragove , btw dobio sam jos dosta fragova ali sam ih sve obrisao ovi su mi new ( ostali mi u mail-u ) tako da morate opet slati , sorry :(

Edited by Guidestar
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...