Jump to content

Ozvucenje za auto


leisure

Recommended Posts

Dakle, kao sto ime topika govori, zelim da ubacim neku muziku u moj Suzuki Swift (btw 99. 1.3). (ovo nema veze sa keshom koji je legao danas :D, planiram ovo vec duze vreme)

Trenutno u kolima imam neki krsh kasetash kome jedva i radio da funkcionise...i samo jedan isrpavan zvuchnik, dakle, to se sve vadi.

Da budem isren, nisam nesto puno para mislio da ulazem, ne lozim se na neko prejako ozvucenje, nego mi je dovoljno da to radi normalno, da se ne cimam sa fonom.

Do 80 eura max. (ako postoje neka bolja i jeftinija resenja, jos bolje, naravno)

Kontam da mi mozda najvise odgovara neka USB/CD kombo + 2 jednostavna zvuchnika za pocetak, pa da mozda ubacim jos zvucnika u buducnosti.

Ovo je orijentaciono, posto ni sam ne znam sta hocu konkretno. Ako nista, dajte bar neka mesta u bgu koja bi mogao da obidjem, jer je ovde kod mene brijanje sa cenama i slab izbor. (konkretno, tako je u jednoj radnji koja je najopremljenija, a znam to tako sto uporedjujem one artikle sa kojima sam u toku sa cenama)

A mozda ovaj topik pomogne jos nekome.

Link to comment
Share on other sites

Ako mislis da ubacujes bilo sta ozbiljnije u buducnosti, sada ne mozes nista pametno kupiti.

Ako bi uzimao radio sa 2 zvucnika za max. 80 evra, u buducnosti mozes da racunas samo na jos dva dodatna zvucnika pozadi i to je to od mogucnosti prosirenja.

Zapravo, ako mislis da kupujes novo u radnji, do 80 evra ne mozes ni radio dobar da nadjes, a kamoli radio + zvucnike.

Dakle, konkretan odgovor na tvoje pitanje bi bio: do 80 evra mosh biras sta god hoces, sve je podjednako lose. :)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Za te pare ti je najbolje da kopas polovno po oglasima, mislim da moze da se naleti na nesto upotrebljivo.

A ako hoces novo, treba ti oko 110-120 evra za neki pristojan cd/radio/usb mp3, npr neki Alpine, a neki jeftiniji imaju za oko 70ak evra pa navise.

Zvucnike solidne prednje koje idu u vrata imas za 20-40 evra, a vrlo vrlo preporucljivo je da imas i elipse pozadi, to je jos nekih 40ak evra a bas mnogo znaci. Jos naravno ako ne znas sam da ugradis treba i to da se plati 10-20 evra ili koliko vec, mozda negde ugradjuju za dz ako kupis opremu kod njih.

A kao sto je dovla rekao, ako hoces novo a sve za 80 evra, za te pare ima bas samo krsh koji se ni ne isplati kupovati jer je propala investicija :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...