Jump to content

Sprco i dobio soma evra


Recommended Posts

Ovo je u rangu sa onom prevarom u Vojvodini gde je lik uzimao kesh "prodavajuci" mehanizaciju NIS-a, a predstavljao se ljudima kao Aleksandar Putin (ili neko drugo ime ne secam se), navodno brat od strica Vladimira Putina predsednika Rusije.

Ljudska glupost zaista nema granicu.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Ja bi coveku dao unioverzitetsku diplomu sto je ovako neobrazovane i primitivne ljude prosvetlio i naucio ih da vracevi i vracare ne postoje. c/p

"- Od ćerkice koja ima 11 godina tražio je da se skine. Pošto je dete stidljivo, pristala je da ostane samo u gaćicama. On ju je okupao u mom prisustvu. Sutradan sam dovela sina, ali nisam bila prisutna u prostoriji, a dečak nije želeo da priča o tome šta mu je vidovnjak radio - ispričala je ova žena."

diploma ili shtrojenje? -.-

Link to comment
Share on other sites

ja bih ljude koje se smeju ovakvim situacijama poslao u mentalnu ustanovu

a tipa bih obesio za muda i odeskao kitu

za nas je dusanov zakonik vrh

ljudi koje se i javljaju vracarama su u glavnom skurcani od zivotnih problema, sigurno im nije dosadno

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

zbog ovakvih ljudi sam sve vishe i vishe agnostik.

lika bih ustrojio kineskim stapicima za jelo a slazem sa stijom i oko dece. Ej, ljudi, ovo je 21.vek, mislim da smo sa tim forama "Usho shejtan u mene, kuku lele" zavrshili kada smo isterali dahije

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

ljudi koje se i javljaju vracarama su u glavnom skurcani od zivotnih problema, sigurno im nije dosadno

ovo je tacno, a mislim da dosta vas ne uzima to u obzir pri teranju ove zene u ludaru. mislim, preskenjan covek se vata za raznorazne slamke, nije ti svest ista. nije ona otisla i kao lol vidi carobnjak hihi ajmo blejati nego je dala iljadu evra i pristala na razne neprijatnosti. mozda je retard, ali mi se ipak cini da nije toliki retard nego je jednostavno isprsnjavala u tom periodu zbog raznoraznih problema.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Zar nije bila slicna prica sa likom iz okoline BG-a sto je lecio zene od neplodnosti :)

A za ovaj slucaj, dosta toga je rekla kazala. Kao prvo, koliko je ona morala biti glupa da mu da chke, kao drugo vrlo je moguce da je iz besa izmislila to za decu cisto da mu namesti. Bez nekih dokaza, sve je to mutno.

Generalno ta fora sa magijom je mac sa dve ostrice. Ako je sitan problem u pitanju, placebo mozda zaista pomogne, ako je nesto jebeno onda samo pogorsa.

Hehe sad se setih i manekenke i kozaka :)

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Strašno ako je stvarno odvela i decu.. koji retard od žene, koga boli uvo šta je njoj radio Gandalf (čarobnjak) kad je bila dovoljno glupa da pristane na ta sranja, još je dečka ostavila samog s njim.. Oo

A to što ga je prijavila tek kad se razvela i shvatila da magija nije delovala, pa je posumnjala da je bila prevarena lol.. kakvih sve idiota ima, uopšte mi ih nije žao.

Leela's experiencing the greatest joy a woman can feel: worshiping some low-life jerk.

Link to comment
Share on other sites

Slažem se sa Dulio. Ko zna sa kojim je problemima išla kod njega, i na neki način mogu da je razumem zbog okoline gde joj ni psiholog ni crkvenjak ne mogu pomoći već samo smanjiti patnju ili je zameniti za novom ali manje potresnom.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

prvo sam skontao da je samo koristio zene, pa se nisam toliko potresao

a onda vidim da je to cinio i sa decom

dakle, nema shta da se razmishlja, shtrojenje do smrti

a te glupache shto idu, a pogotovo te shto vode decu....ne znam

koliko ljudi moraju biti glupi

slazem se sa Igijem, na neki nachin je sva ta nesigurnost i lakovernost kod ljudi povezana sa religijom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...