Jump to content

pljačka, ubadanje, pravda


Recommended Posts

Nije igrao u deusu (mozda par puta kad dodje sa jos par govnara jer u principu kad sam ja bio tamo nije bas nailazio na sirok osmeh i zlatan zub)

Onaj crni sto stalno cuti i slihta se gaji

Nkine banano ma evo ti banana. Sta mu pretis preko foruma koji ne cita :). Bolje ga nabodi sad si security :)

gajin henchmen, a onda mora da je ovaj http://www.facebook.com/home.php?#!/profile.php?id=1121024483&ref=ts , mada je taj lik bio u nekakvim kriminalnim radnjama od kada znam za njega.......

/ignore.

neki ljudi ne razumu neke stvari!1!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 136
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

cek koji je petar tamo.. svracao sam relativno cesto zadnjih X godina posle bleje po gradu po sok,kafu, svi koje znam da rade tamo su bili uvek skroz ok

jbg nije trebao da nabode klinca tako, aj da ga je u ruku/nogu il nesto.. al nije mi zao derleta uopste.. ko ne radi nocnu smenu i u okolini takvih, ne zna sta komentarise :P

Link to comment
Share on other sites

Ja bih rekao da je to ipak studio, a ne apartman. Apartman bi morao da ima pristojno kupatilo, ODVOJENU kuhinjicu, TV, klimu itd...

Laki, mogao bi da splituješ na "Apartmani, sobe, gajbe - ponuda smeštaja širom Srbije" [:D]

Edited by Klinac Balavac

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...