Jump to content

Prodajem sve i svašta!


Twister

Recommended Posts

Prodajem Sony Ericsson P1i star 2 godine, u perfektnom stanju, perfektno radi, original aparat u originalnoj kutiji, 2 stylusa, futrola, cradle, sluške, usb stick card reader + ms pro duo. Sve osim telefona i punjača je nekorišćeno. Može zamena za skuplji mob uz moju doplatu. Može zamena i za neki TFT monitor ne manje dijagonale od 20". Cena 110e

Takođe LG KU990 Viewty Silver star 3 meseca, folija na ekranu, aparat je u mint stanju, kutija, stylus, slušalice, punjač, kartica 4GB. Odličan telefon sa perfektnom kamerom koja snima u divx formatu i pravi odlične fotke (za one kojima znači kamera). Takođe mogu zamene... Cena bi bila 115e

iPod Nano 4gb 2nd gen, crni, u perfektnom stanju, kablić, imam i futrolicu negde, original slušalice + sony koje daju lepši zvuk po mom mišljenju. Ponudite cenu!

Western Digital Passport External 250GB USB, radi perfektno, korišćen uglavnom kao storage po potrebi. Što bi Zemunci rekli "sošpa brate", i to kakav! Cena 45e

Nokia N95 8GB u dobrom stanju, original aparat u full pakovanju samo što je problem to što ne radi memorija... crko je ROM... ima nekih 50tak megabajta svoje memorije i to je to... Telefon je apsolutno funkcionalan bez ikakvih bagova, kamera takođe, može da stane par melodija čisto za ringtone i to je to. Slajder kao nov. Pokušavao sam da rešim problem ali izgleda mora da se zameni ploča. Ponudite cenu!

Slušaluice Sennheiser HD457 u odličnom stanju, odlično rade. Stariji model. Cena 20e

Bicikl Polar Mirage Pro 06' 24brzine, aluminijumski ram, volan aluminijumski, napred zoom amortizer, shimano menjači i shimano v-brake kočnice, pedale kombinacija čelik-pvc, ima i neke namunjene felne (mislim da su motex) :) nema klimu, abs, sedište sam greješ, RWD, jedna konjska snaga kad ja vozim :) Ima rogove na volanu, trouglastu torbicu i merač brzine, kao i sajlu za vezivanje. Ponudite cenu! Da napomenem, bajk je vožen možda 3-4 puta i od tada stoji u skuplja prašinu. Treba da se našteluju brzine, kočnice i uživaš!

Kontakt i dogovor PM, može i mob 064/164-99-88 Dušan

Edited by Twister
Link to comment
Share on other sites

To je od prilike ova neka varijanta:

DSC03931.jpg

A za cenu ne znam stvarno. Napominjem da je bajs prakticno nov, sto naravno ne znachi da ochekujem da dobijem pare kao za nov :) daleko od toga! Ajde Kruko otvori se :P sa ovim bajsom bices prava atrakcija! :)))

Link to comment
Share on other sites

Ljudi ne znam stvarno koliko da tražim za bajk. Nemam slobodnog vremna pa da potražim malo i da vidim kako se kreću cene. Svi su kao nešto zainteresovani a niko da da konkretnu ponudu :) ništa od ponuđenog nije prodato, sve je aktuelno još uvek! iPod je našao kupca koji je u poslednjem trenutku odustao....

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da ne mozes vise od 150eu da dobijes, ja sam kupio prosle sezone polovan bajk za 160eu koji je bukvalno kao nov (jos su nalepnice na volanu stajale) napred amort..genesis bike ..alu ram,alu felne..shimano menjaci , nebih da se nesto pravim pametan i da namecem cifru ali realno da ga prodas za 130 - 150 eu i da pevas :) ipak je to samo polar dok je genesis keva za njega :)

Edited by GhostFace

Hated by some...Loved by few...Respected by all...

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da ne mozes vise od 150eu da dobijes, ja sam kupio prosle sezone polovan bajk za 160eu koji je bukvalno kao nov (jos su nalepnice na volanu stajale) napred amort..genesis bike ..alu ram,alu felne..shimano menjaci , nebih da se nesto pravim pametan i da namecem cifru ali realno da ga prodas za 130 - 150 eu i da pevas :) ipak je to samo polar dok je genesis keva za njega :)

pa to jede asfalt!

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

javljam se tek pocetkom meseca za bajs, kad legne plata, besmisleno mi je sad da mrsim oko cene bilo sta.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...