Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

koliko sam video u onom snimku, oni su uzeli ti i produzili, ovaj ih stigao i napao s ledja, pa su krenuli na njega..ne branim ih nikako, ali cisto sumnjam da ce on izvuci dobar kraj u celoj prici

Oh ne vratio se jaci nego ikad :(

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ray je obradio Scarface Kids snimak koji sam mu poslao,cak je i video nazvao po tome :D

Jeeeeeeeeeeeeeeeej mnogo mi je ulepsao dan <3

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

Ray je obradio Scarface Kids snimak koji sam mu poslao,cak je i video nazvao po tome :D

Jeeeeeeeeeeeeeeeej mnogo mi je ulepsao dan <3

daaa 1.4 miliona pregleda i ti si siguran da si jedini koji mu je poslao taj link?

sorreh for srewing up yur day.but dont worry you ARE single lady ^^

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

ispo mi je neki bedz, meni veoma drag:P, i ne mogu nigde da ga nadjem, e to sad ne bi bilo nishta neobichno da mi nije ispao u sobi, kao da je u zemlju propao,blah, pojavice se valjda jednom, nje mogao daleko.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Looking good nigga!

U ostalim vestima, upalim monitor (TFT), fali jedno 5 mm slike sa desne strane (tj nije da je monitor loše centrirao, nego prosto, 5 mm crno i ne reaguje na pomeranje i razvlačenje slike levo desno). Ugasim monitor, sačekam par sekundi, upalim opet, sve u redu. Ooolraaaajt.

Link to comment
Share on other sites

Looking good nigga!

U ostalim vestima, upalim monitor (TFT), fali jedno 5 mm slike sa desne strane (tj nije da je monitor loše centrirao, nego prosto, 5 mm crno i ne reaguje na pomeranje i razvlačenje slike levo desno). Ugasim monitor, sačekam par sekundi, upalim opet, sve u redu. Ooolraaaajt.

who is the nigga? ajm arnold, d gavnér of Kalifornia:)

ello ol:)

( [;)] )...

“The finest steel has to go through the hottest fire...”

Link to comment
Share on other sites

sexy chupavac:

(April 3, 2010, 12:08 pm)

xaxaxa najace slike……….

a keve su naj bolje umesto da oteraju decu…… :D

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...