Jump to content

PREDATORS


Recommended Posts

meni mirishe ovo na sranje na nivou avp2...mislim da je Predator kao fora (vrsta vanzemaljaca koja lovi iz zabave i kao statusni simbol) vec previshe puta isprichana, da bi bila zanimljiva ako se ne udje u neku prichu koja vishe govori o istoriji te vrste, kako su nastali...Ako toga nema onda cemo zavrshiti sa josh jednim lovom po shumi, koja je kao neka daleka planeta a ipak je ista kao Zemlja ( po pitanju flore). ZNachi imao film kao Predator 1, samo sa manje harizmatichnim glumcima. Ovaj edrien brodi moze predatoru oko da iskopa nosem.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

heh, dobro ne mora iz trejlera da se zakljuci odmah najgore, bio bi epic fail ako je radnja ona koja se moze zakljuciti iz trejlera, ja se nadam da ima nesto vishe od toga

mada sam pocetka zapleta, skup najgorih ubica bacheni negde gde su predatori.... uffff, cemu to... ako vec znaju gde su, zasto ih ne nukuju :D

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ccccc, kakvo elementarno nepoznavanje štiva...

Kauboj Blejn je u to vreme imao rupetinu na grudima (na kojima je nosio MTV majicu, btw), a roštiljanje je obavio njegov ortak Mek, crnjo.

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ccccc, kakvo elementarno nepoznavanje štiva...

Kauboj Blejn je u to vreme imao rupetinu na grudima

(na kojima je nosio MTV majicu, btw), a roštiljanje je obavio njegov ortak Mek, crnjo.

500px-PredatorM134handheld-11.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=me44vIJfcOs&feature=related

[8D]

:*

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...