Jump to content

The Witcher 2


G!!!

Recommended Posts

Koliko chaptera ima, i da li su svi relativno podjednake dužine?

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Inace, magic specijalizcija je odlicna. Stavis +sign dmg runu u oruzje i enchantment tog tipa na armor, sve talente u tu specijalizaciju, trcis i palis grupe od po 5-6 i vise neprijatelja iz 3-4 ignija :D

Zanima me kakav je alchemy spec ako je iko probao?

Edited by Lanicor
Link to comment
Share on other sites

geforce 8800gt, Core 2 duo E8400 precesor, 4gb rama. Igra radi glatko bar u chapter 1. Ukljucen je Vsync, vecina podesavanja je na medium rezolucija je 1680x1050, naravno ubersasampling, AA, SSAO iskljuceni. Ruski exe ( obavezno ) i nvidia beta drajveri.

Iznenadio sam se koliko glatko radi i koliko dobro izgleda igra :)

Hmm jel moguce da 8800gt radi bolje od 9500gt? Ili je mozda fora u tome sto imam samo 2gb rama???

Prca mi se za custom titulu!

Link to comment
Share on other sites

Hmm jel moguce da 8800gt radi bolje od 9500gt? Ili je mozda fora u tome sto imam samo 2gb rama???

Imam i ja 2gb rama, ali graficka je 9600gt.

Igra radi sasvim ok na nekim medium settingsima, sa kojekakvim bloomovima i motion blurovima iskljucenim.

Edited by Lanicor
Link to comment
Share on other sites

Meni se čini da je ovo drugo, i meni zajebava a tačno se vidi da bi išlo ko podmazano sa više rama (as in nije da ne može da izvuče dobar frejmrejt, nego stalno zastajkuje i učitava).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

E vidis to + signs me bunilo, a dijagram je bio ubedljivo najskuplji 600+ orena, dok je drugi najskuplji valjda +5% dmg. Btw dijagram za Solid cloth je ustvari za Robust cloth, Naucio sam Vergen napamet tragajuci za nepostojecim trgovcem.

Za sada mi se cini da menjas oruzja suvise brzo, i da ih ima nepotrebno mnogo. Bas me zanima oce igra trajati dovoljno dugo da upgrejdujem vise od jednog skill stabla. Iso sam skoro sve na sword mastery, jer me zivo zanima koliko moze da unapredi borbu.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Pa to im je i bio fokus, borbe. Igra je izgubila onaj epski osecaj sto su u kecu majstorski preneli iz knjige. I da, ima previse oruzja. Toliko da sam ubacio onaj mod za to, jer mi se desavalo da posle svake borbe 5min izbacujem gluposti iz inventara.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Meni se desava da ostanem bez dinara dok ne pokupujem sve dijagrame i knjige, pa onda ko u Oblivionu, idem iz pecine/sume/rudnika back and forth dok ne izvucem sve sto se moze prodati. Nije mi jasno na sta su trosili 4 godine kad osim grafike nista ne radi kako treba..

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Meni se čini da je ovo drugo, i meni zajebava a tačno se vidi da bi išlo ko podmazano sa više rama (as in nije da ne može da izvuče dobar frejmrejt, nego stalno zastajkuje i učitava).

Uf, smanjio sam i rezoluciju na 1024x768 (sto izgleda tragikomicno kad imas monitor od 21 inch) i sada se frejmrate drasticno povecao. To je u principu i normalno, fps vs resolution. Sad se pitam da li cu moci da izvucem vise da upgradujem gafu ili ram.

Ima neko neki hint?

Prca mi se za custom titulu!

Link to comment
Share on other sites

igra je perverzija (nisam igrao prvi deo), mada sam tek zavrshio prologue.nema se vremena jbga

meni inace radi besprekorno na radeonu 5750 i 4gb rama. default high settings i razolucija 1440x900

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

Hmm nije spoiler za sve koji su dosli do chapter 2, procitajte, spasice vas bede nevidjene

Imacete kvest koji se zove Where is Triss Merigold. Kad dobijete bandanu od trolova, predjite na neki drugi kvest, nastavak automatski startuje world event koji vas salje dublje u chapter, i svi side kvestovi ce propasti + sto verovatno necete ni biti spremni. Meni se to sinoc desilo, dok sam se osvestio morao sam da loadujem masu unazad. Sreca pa igra cuva sve sejvove...

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...