Jump to content

The Witcher 2


G!!!

Recommended Posts

koliko ste mobova najvise sreli u jednom fajtu ?

Jel si razvio neku taktiku protiv grupe mobova?

Ja igram al ne vidim da ista moguce osim da skenjas jednog na brzaka pa trci okolo dok se ne napuni vigor.. Porede ljudi sa Demon's Souls, dok je meni vise ko obogaljen Assassin's Creed.

Pisao sam o ovome na GoG-ovim forumima, medjutim nema tamo nikog normalnog, sve fanboy-ovi, pa se samo deru kako je igra super i kako treba da koristim bombe i magije.

nisam daleko odmakao, nemam vremena ovih dana uopste :|

ali ti si prvi koji je tako nesto rekao da je bas toliko bangava borba... jesi siguran da ti ne uletis u masu i samo klikces kao u diablu ?

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mnogi kažu da je problem u Skidrow "kreku", pošto nisu lepo krekovali igru nego su napravili loader koji emulira SecuROM i usporava igru. Rešenje je da se koristi unprotected EXE iz ruske verzije

http://www.nodvd.net/1396-thevedmak-2-ubijcy-korolej-v1001-1002-ru-nodvd.html

(Скачать с сервера (3,64 Mb) )

što će da drži vodu dok ne izađe sledeći patch.

Takođe na wbb-u može da se nađe cela unprotected igra sa GoG.com, jedino će kod nje biti problem patchovanje (s obzirom da je potrebna registracija da bi se preuzeli patchevi, tako da zavisimo od nečije dobre volje da li će okačiti patcheve ili ne).

Jel ovaj ruski unprotected exe radi i na blackbox verziji?? Jel radi za english ili samo za russish? Jel probao neko? :)

Prca mi se za custom titulu!

Link to comment
Share on other sites

- Najvise mobova protiv kojih sam se tuko je bilo tipa.. 5,6 nekkera... ali onda kako sma krenuo da ubijam, krenuli su da dolaze jos i jos... na kraju oko 20tak.

- Od signova uglavnom najvise koristim quen, stit je ipak najkorisniji, tu i tamo bacim aard ili igni kad znam da cu da pogodim lepo (tipa, u sred komboa machem).

- Bombe i zamke su odlicne, posebno bombice protiv grupe neprijateljka.

- Endrega queen na hard-u..... propishao sam krv.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

koliko ste mobova najvise sreli u jednom fajtu ?

nisam daleko odmakao, nemam vremena ovih dana uopste :|

ali ti si prvi koji je tako nesto rekao da je bas toliko bangava borba... jesi siguran da ti ne uletis u masu i samo klikces kao u diablu ?

To sam probao prvi put, obicni drowneri su me ubili u roku od 2 sekunde. Bukvalno. Dobacuju se sa tobom dok te samaraju. Ko Asterix i Obelix sa rimljanima.

Fora je da moras da ih kajtujes ko u Serious Sam dok se zalecu, a posto zbog "brutalne" grafile nekad ne skontam gde mogu da idem, a gde cu se zakucati u zbun, ume da se desi da te zarobe.

Kad savladas kajtovanje, borba postaje laka ali horidno repetativna, tj cekas dok se ne izlevelujes da dobijes neki skill koji ce bar malo novosti doneti.

Sad mozes ti u glavi da rolplejujes kako je fajt dobar kad se desi da nesto lepo izgleda, ali je uglavnom bolesni grind

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Bravo vudice, sad mi radi sve lepo na high, probao sam i na ultra ali ipak cu ostati na high :D

Vaistinu, nebo i zemlja. Nestalo je 90% problema, ucitavanje je brzinsko, teksture postojane. A posto im je svako izdanje emulator onda znaci i da te ostale igre bolje rade bez njega. Ima bugova u misijama, sto je tezak bedak za jedan RPG.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Sad čujem da problem u stvari nije u lošem kreku, nego u samoj zaštiti. Ovi što su kupili box izdanja probali GoG.com EXE i kažu da im isto radi brže. Jebo ih copy protection kad numeju da ga isprogramiraju... valjda će da ga sklone u nekom predstojećem patchu kad se proda dovoljno originala.

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

The.Witcher.2.Assassins.of.Kings.DLC.Pack.1.Repack-SKIDROW

http://www.wupload.com/file/1582936/The.Witcher.2.Assassins.of.Kings.DLC.Pack.1.Repack-SKIDROW.rar

Features:

Troll Trouble (a side quest)

Magical Suit

Roche Jacket

Alchemy Suit

Mysterious Merchant (a special character that will appear in each chapter offering unique items for sale)

Link to comment
Share on other sites

Dosta skakanja? :)

DA! igri koja nema skok... lol.

Na hardu ... Kayran je jos i ok... ali posle toga ...

Kad se sastanu Iorveth, Geralt i Letho... u delu gde ima kao izbor "Draw your sword" i "We don't have to fight"... ne znam sta se desava ako neces da se shibash, ali ako se poshibash s Lethoom... jebote, do jaja je zajebano kad krene da te spamuje sign-ovima.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

DA! igri koja nema skok... lol.

Na hardu ... Kayran je jos i ok... ali posle toga ...

Kad se sastanu Iorveth, Geralt i Letho... u delu gde ima kao izbor "Draw your sword" i "We don't have to fight"... ne znam sta se desava ako neces da se shibash, ali ako se poshibash s Lethoom... jebote, do jaja je zajebano kad krene da te spamuje sign-ovima.

Nema skok ali ima kolutanje :)

Fora je da mu lupis aard pre nego sto baci sebi stit, pa ga makljas desnim klikom, pa kolut unazad, pa opet aard, pa kolut unapred. Ali da to sto kazes, lik ocigledno ima vise mane od Geralta, jer neocekivano baca igni a cini mi se da njegov aard radi damage, sto je malo...

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Nema skok ali ima kolutanje :)

Fora je da mu lupis aard pre nego sto baci sebi stit, pa ga makljas desnim klikom, pa kolut unazad, pa opet aard, pa kolut unapred. Ali da to sto kazes, lik ocigledno ima vise mane od Geralta, jer neocekivano baca igni a cini mi se da njegov aard radi damage, sto je malo...

- Pa tako nekako sam ga ubio....

Aard na pocetku , sevam 2 hevi udarca, kolut, i tako ukrug... i koristim samo QUEN , zato sto absorbuje dmg.

A Letho ima vise "mane" (tj vigora) od Geralta zato sto se upgradeovao (:... ako pogledas u mage delu onog character developementa.. mozes da upgardfesujes i vigor na nekim mestima +1 .. + signove, range, dmg itd

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Ja igram vec par sati sa svojom mocnom geforece 9500gt karticom, i kontam da nemam preko 10fps ni u jednom momentu...iako imam vooduov preporuceni ruski no protection exe...radi mi ko tuki sa svim na low...

Pa me zanima ako nije frka da mi neko kaze ko ima koju grafu, i kako vam radi? (tipa da znam sta je najeftinije da se kupi pa da barem osrednje radi, majku mU)

Prca mi se za custom titulu!

Link to comment
Share on other sites

Na hardu tesko tako mozes ubiti Lethoa cak i nabafovan.

Ja sam u principu potrosio nekih 500-600 orensa na nozeve i bombe i kad je krenula borba skinem mu Quenn bombom i ispamujem ga nozevima.

Pokusavao sam da se borim sa njim pre toga skacem i to ali nema sanse skine mi queen iz 1 udarca ili 1 magije i nakon toga moram da kibam a da ne spominjem sto baca bombe i Igni,Ard.

It’s better to burn out than to fade away

Link to comment
Share on other sites

Ja igram vec par sati sa svojom mocnom geforece 9500gt karticom, i kontam da nemam preko 10fps ni u jednom momentu...iako imam vooduov preporuceni ruski no protection exe...radi mi ko tuki sa svim na low...

Pa me zanima ako nije frka da mi neko kaze ko ima koju grafu, i kako vam radi? (tipa da znam sta je najeftinije da se kupi pa da barem osrednje radi, majku mU)

geforce 8800gt, Core 2 duo E8400 precesor, 4gb rama. Igra radi glatko bar u chapter 1. Ukljucen je Vsync, vecina podesavanja je na medium rezolucija je 1680x1050, naravno ubersasampling, AA, SSAO iskljuceni. Ruski exe ( obavezno ) i nvidia beta drajveri.

Iznenadio sam se koliko glatko radi i koliko dobro izgleda igra :)

Edited by Grotar2

ylE5Zte.png

Link to comment
Share on other sites

- Pa tako nekako sam ga ubio....

Aard na pocetku , sevam 2 hevi udarca, kolut, i tako ukrug... i koristim samo QUEN , zato sto absorbuje dmg.

A Letho ima vise "mane" (tj vigora) od Geralta zato sto se upgradeovao (:... ako pogledas u mage delu onog character developementa.. mozes da upgardfesujes i vigor na nekim mestima +1 .. + signove, range, dmg itd

Polako dobijam samopouzdanje u borbi, recimo za normalne mobove ne koristim stit vise, osecam kad ce koga da udari. Mada i dalje uzasna mana sto menja mete sporadicno, pa skoci da udara nekog levog sto ni nije u vidu kamere. Ima bas gomila bagova da se ispravi.

Inace sad sam u Vergenu, kupio sam dijagram za silver sword 29-33 dmg +7 sign damage <-- ovo ne znam sta znaci???, napravio kayran armor i dobio neki prebudzen elven sword za humane u rudniku. Zivot je lep

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

+X sign dmg, ono sto pise, dodaje toliko poena stete na magije. Skoro svaka pravi stetu ako je nabudzis a ovo dodaje bonus na to. Korisno ako si razvijao Magiju zanemarivsi Maceve i Alhemiju. Ja sam isto drugi chapter, ali prekoputa :)

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...