Jump to content

Warhammer 40000 Dawn Of War II Chaos Rising


Dark Voice

Recommended Posts

Pošto nemam original, jedino što sam igrao je SP dvojke koji je sjajan (malo previše repetativan, ali opet igriv), interesuje me da li ova ekspanzija ima bilo kakav single player content, jer koliko sam razumeo, sve novine tiču se multija.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Hm, iam jedan problem sa ovim importovanjem karaktera iz (završene) DOW 2 kampanje. Elem, neće da prepozna savegame iako sam ga uredno iskopirao tamo gde treba. Mislim da je problem u tome što sam sada ulogovan drugim nalogom na onaj raspali Live servis, a prvi put sam igru prešao sa drugačijim profilom kojem sada ne mogu da se setim imena niti da ga koristim više. Ako je u ovome problem, da li postoji mogućnost da se ti sejvovi prešaltuju na ovaj novi profil?

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Pošto nemam original, jedino što sam igrao je SP dvojke koji je sjajan (malo previše repetativan, ali opet igriv), interesuje me da li ova ekspanzija ima bilo kakav single player content, jer koliko sam razumeo, sve novine tiču se multija.

Nova priča, više izbora koji mogu da corruptuju odrede. Kratko ali slatko.

Link to comment
Share on other sites

Jes, baš sam počeo da igram, odlično je. Kako je dobro ono opremanje i budženje odrađeno, provedem na tom screenu isto vremena koliko i u misiji :)

I šteta za lika, ali nije strašno, već sam dvadeseti level posle prve misije.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

evo odigrao sam danas ... mislio sam da je posle prve 3 misije expanzija sranje ... ali se ispostavilo da je bolja SP kampanja nego u originalu ... i to dosta... kratka je doduse i ja sam iskreno vise voleo dark crusader dawn of war 1 sistem gde osvajas provincije i gradis se itd... ovo COH sistem me smara malo al dobro 

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Grrrr, kako da sjebem onog zadnjeg debelog mloha? Elem, skinem mu lepo energiju na oko 150 hiljada, i od tog trenutka počne da baca neki džigibau na moje jedinice, privuče ih (u 80 posto slučajeva ih zatim ubije) i sebi popuni energiju. Znači, nema šanse da mu oborim na ispod 80K, stalno to radi, opajdao sam ceo nivo što se tiče sanduka, a artiljeriju i orbitalni laser sam već potrošio :(((( Ima neka specijalna fora, evo, jebe me već sat i po.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Grrrr, kako da sjebem onog zadnjeg debelog mloha? Elem, skinem mu lepo energiju na oko 150 hiljada, i od tog trenutka počne da baca neki džigibau na moje jedinice, privuče ih (u 80 posto slučajeva ih zatim ubije) i sebi popuni energiju. Znači, nema šanse da mu oborim na ispod 80K, stalno to radi, opajdao sam ceo nivo što se tiče sanduka, a artiljeriju i orbitalni laser sam već potrošio :(((( Ima neka specijalna fora, evo, jebe me već sat i po.

Drži odrede stalno na rotaciji BOSS <-> RESPAWN, tako te nikada neće vajpovati svi odjednom. Stavi Force Commanderu jetpack ili teleport da brzo zapali. Ja sam Cyrusu stavio da nema tajmer za oživljavanje, tako da i on i komandant mogu da dižu na klik. I naravno, ako te je Avitus prodao imaćeš i Tarkusovu neuništivost kad upali Tac Advance (negde na 2/3 health talent grane)

Bitno je da se ne upuštaš u melee, mnogo dmg izbacuje boss.

Link to comment
Share on other sites

Lol, meni Cyrus izdajnik, nisam ni znao da se to menja dinamički :))) Elem, jesam ga šibao melee bez problema, ali kad mu skinem energiju na tih 10-15% onda počne da baca to sranje, bez obzira što se držim na odstojanju (Avitus ga šiba u leđa, on odšeta izvan njegovog dometa, okrene se i dovuče Avitusa, ubije ga, nabije energije i tako u krug). Probaću sa Thuleom, da on roka iz daljine dok ga ostali saportuju od pozadi, njega valjda ne može jer nije biološka jedinica.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Taj librarian mi je mnogo nešto mekan, kapiram da je dobar za veće grupe koraptovanih neprijatelja, al se kod final bossa nije baš nešto pokazao.

Elem, uzeo Thulea koji je rokao sa distance a njega ne može da kara sa onim sranjem što vraća energiju, plus Tarkus koji ima neki stun ability, plus komander i Tadeus sa džet pekom, odro sam ga ko budalu. Thule ima još i neki ability kojim diže pale drugare i automatski ih reluje na svoju poziciju, tako da je izvlačenje boraca bilo prilično risk free. Kad mu je energija pala na 20% bacio i prvi orbital koji ga je spustio na 1% energije, posle toga selektovao sve jedinice i reko "charge!!!" :))))

DOW22010-04-1510-19-10-00.jpg

Uh, što se ložim na ove svemirske marince, skoro ko na Starcraft :)

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

meni je bio sirus ... a inace rece mi drugar ako su ti svi 100% dobri onda je tech marine 

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...