Jump to content

Warhammer 40000 Dawn Of War II Chaos Rising


Dark Voice

Recommended Posts

Za nepismene piše par postova iznad :D

pa video sam, ali mislio sam da corruption nema veze sa tim, to jest da ste u zabludi, posto techmarine nema nikakav vidljivi nivo korupcije.

al evo ga SS je resio dilemu.

vi niste troo marinci ako ste koruptovali svoje odrede. warp vas pojeo izdajnici!!

Link to comment
Share on other sites

Isto mi je bio taritor Martellus na full pure endingu; na partial/full coruption se menjaju (sem thula, on mi je posle nekoliko misija na full corrupt otisao tako da nisam mogao da ga koristim).

Licno mi se dosta cini lakse na full corruptionu (captain difficulty), posto sam u zadnjoj eliphasa pregazio, a Ulkaira bez nekih vecih problema sa FC/avitus/jonah/thaddeus setupom, posto mi je tarkus bio traitor. U full purity endingu sam imao problema sa Ulkairom jer se regenerise a i prejako bije pa sam se povlacio samo tako, dok na full corruption imaju onih 4-5 global abbilitija koje ownuju + thaddeusov jump pack abbility na terminator armoru ubija sve zivo.

Takodje, diomedes gine na full corrupt, a najjaci ending je na kao pola corrupt ili malo vise kad commander popije cekic u glavu :D

Najbolje su subare od Kolubare!

Link to comment
Share on other sites

Isto mi je bio taritor Martellus na full pure endingu; na partial/full coruption se menjaju (sem thula, on mi je posle nekoliko misija na full corrupt otisao tako da nisam mogao da ga koristim).

Licno mi se dosta cini lakse na full corruptionu (captain difficulty), posto sam u zadnjoj eliphasa pregazio, a Ulkaira bez nekih vecih problema sa FC/avitus/jonah/thaddeus setupom, posto mi je tarkus bio traitor. U full purity endingu sam imao problema sa Ulkairom jer se regenerise a i prejako bije pa sam se povlacio samo tako, dok na full corruption imaju onih 4-5 global abbilitija koje ownuju + thaddeusov jump pack abbility na terminator armoru ubija sve zivo.

Takodje, diomedes gine na full corrupt, a najjaci ending je na kao pola corrupt ili malo vise kad commander popije cekic u glavu :D

Spoiler ftw.

ylE5Zte.png

Link to comment
Share on other sites

pa ono, s obzirom da je vec 2 meseca od kad je izaslo i da je net pun sa snimcima/reviewima mislim i da nije neki mega spoiler, ali eto sry ako sam nekom spoilovao sa licnim iskustvom iz igre.

Najbolje su subare od Kolubare!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

skinuo sam odavno Warhammer Dawn of War 2 - WiCKED. e sada, zna li neko kako da nateram ovo cudo da radi. kada je to kao bilo aktuelno ja sam ga provalio ili nasao negde, ne secam se vise. moze li neko da mi pomogne kako da nateram ovu igricu da radi a da ne skidam drugu verziju :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...