Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Koje uzeo Deadly glad titulu sa warrom je doktorirao wow.

Tako da nema sta da se prica o tome da li moze i ko je presao wow :p

Inace igrica se pretvara u "World of Warriorcraft".

Svako sad ima warrior alta ako ne maina.

Jutros u eotsu, ally 7 warriora, horda 6.

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

smaraju svi koji whineuju na warra, realno ta se klasa pati stalno i onda dobije svojih 5 minuta, I can live with it, nije mi zao kad me warr ownuje :P a ovaj Athlete me je odusevio sa svojim izjavama tipa da mu je super wotlk jer je njegova klasa op :) volim kad neko prizna, a i ono da kada god neko zabaguje flash heal bog ubije debelo dete haha nice one!

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

Ovi LIKOVI su presli igru

nemaju warriora u timu, sise.

Nub, wow se ne mozhe preci!

[roflmao]

naravno da moze

u vanili je to bio high warlord, u bcu je to bio vengeful gladitor a u wotlku je svaki novi retard gladitor

kad neko ima lika sa ovih par titula otvara sebi 2 opcije

1. da proda account za 1k eura

2. da pronadje put na stormscale-u da postane pro gamer

casualni i pve delovi igrice nece nikada imati kraj sem naravno world first killova koji oznacavaju tek pocetak farmovanje istanci

Koje uzeo Deadly glad titulu sa warrom je doktorirao wow.

jel treba opet da kacim screenshot gde sam sabio deadly gladitor warriora iz ensidie :D?

ti ljudi uzeli rank1 iz 5v5 u s5, ne kazem da nije lako uzeti

ALI posle toga su dosli u misery gde nisu presli 2k rating u 3v3

alo 3x DG likovi imaju 2k rating u normalnoj battlegrupi

meni je samo zao sto nikad u zivotu nisam nasao ljude spremne da odu u africku grupu da igraju sa crncima

jer su obicni serveri low i ne moze apsolutno nista drugo da se radi u igri na tom mestu sem da se igra arena

za koju je queue po 5min

inace mislim da je to to

shecky je pokusao da mi nadje vezu sa ljudima u losijoj battlegrupi koji su relentnes gladitor

kojima sam hteo da platim 50k golda da igraju samnom u 3v3 do 2600 ratinga da uzmem ja jednom i da svrsim sa igrom

ali se radi o tome da su to likovi koji imaju po 15 godina i koji su neozbiljni i boli ih generalno pisica za tako nesto

hvala shecky u svakom slucaju

nebro teraj warriora u staro gvozdje

zvanicno progasavam svoje igranje wowa propalim

jer sam ostao samo jos jedan majmun warrior koji nije nikad uzeo rating za gladiatora

ako je ovo sto sunshine istina sacu da uzmem lepo i da pitam blizzard da mi vrate moj account lepo nazad

na kome mi pise grand marshal jer je to jedini deo igre koji sam sabio da se prebacim lepo u hordu ako treba

i to je to igracu daily heroice svaki dan kao propali farmerski majmun

jeste da nemam nijednu profesiju na tom liku al koga bole uvo to su i onako pve posla

Link to comment
Share on other sites

http://eu.wowarmory.com/guild-info.xml?r=Al%27Akir&gn=wow+everyday

kineski farm glod guild :c

nego da

mislim da je to to

odigrao sam svojih smrdljivih 10 partija za poene danas, najverovatnije moguce zadnjih ikad

samo jednu partiju cu navesti kao primer protiv reta i rouga

MOJ USRANI HOLY PALADIN KOME TREBA POLOMITI RUZNU GLAVU MONITOROM (ONIM STARIM STO IMA DUPE POZADI)

JE PRISAO PROTIV TOG SETUPA IZ NEKOG SAMO SEBI POZNATOM RAZLOGA NA 2 METRA OD OVA 2 LIKA

DOBIO HAMMER, DOBIO REPENTANCE POSLE TOGA POSLE CEGA SAM JA BIO VEC NA 30% HPA U DISARMU

LIK RADI BBL JA U SHIELD WALLU HEAL NE PRIMAM IZ NEKOG RAZLOGA POSTO ME ZABADAJU SVE VREME

DOBIJAM BOP, LIKU ISTICE BOUBLE,

I DALJE NE DOBIJAM HEAL, SWITCHUJU NA MAJMUNA GLUPOG I UBIJJAJU GA

posle te partije je rekao kako je igra glupa i kako udaraju ljudi previse jako ..

posle ovoga sam javio nebri da moze warrior da ide u tri lepe

nema potrebe vise nikad u zivotu da igram sa majmunima bez mozga a sve sezone su takvi neki ljudi u pitanju

bio sam i pricao(molio) i nudio gold boljim likovia da igraju samnom ranije. sad mi ne pada na pamet

vidimo se.

Link to comment
Share on other sites

Pozz ljudi, jel zna neko kakvi su serveri Boulderfist i Laughing Skull ?

Ukratko, pve pvp itd

Pve na boulderfistu je slab,samo high council(moj gild) i high tempest nesto rade , alijansa je retardirana totalno , ls nemam pojma

Pvp Boulder je horda horda horda ,

Link to comment
Share on other sites

ja sam na laughing skullu

od kako se raspala moja gilda koja je bila najbolja na serveru, server je manje vishe krsh sto se tiche pve-a

sto se tice pvp-a ima jedno 5 6 relentless gladiatora koji igraju medjusobno u timovima sa svojim altovima etc

battlegrupa je tu i tamo sranje u poredjenju sa ostalim

server je low populated vec neko vreme, alijanse maltene nema a horde takodje sve manje : )

videcemo sta ce biti posle ovog FCM-a

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...