Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:(

pa shvatio sam da sam retarded nab sa ret paladinom pa da se vratim oridzinima :( samo mi je zao sto sam zgrindao sve relentless/wrathfull i bryntroll... za koji moj :S mada ono za lvlovanje u cataclysm ce dobro doci, barem nece da me gankuju!

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

Naravno matori, sa 509 hita i 7 expertise moz' odma u Memento Mori [:D]

Pro tip: ne gemuj attack power, staminu i cit na warrioru, ispasces smesan ko god da te pogleda. Posto nemas opremu za arp gemovanje idi na strenght all the way :)

"A te io canto una canzone perche non ho altro..."

Link to comment
Share on other sites

jeste ensidia na LB-u sad

ali nije im ceo guild jos uvek tamo

sace da naprave od servera farsu gde ce da postane novi magtheridon

paragon + ens. = locked server

i onda kad se budu transferovali opet negde drugde od servera ce ostati samo prasina

najsmesniji deo igrice je sto random majmuni imaju apsolutno isti gear kao likovi iz najboljih guildova

Link to comment
Share on other sites

Ajde posto vidim da su ljudi stoka i samo flejmuju umesto da objasne decku da ne treba tako gemovati:

Dakle da bi pravilno gemovo warriora trebas prvo da znas par stvari: treba da si special attack hit capovan sto znaci da ti treba 5% hita ako si fury, ili ti koliko se secam 168 hit ratinga. Zatim treba da si expertise capovan sto je 26 expertisea, ako ti gear to nije priustio gemuj dok ne dostignes taj broj.

Posle toga strength ti je glavni stat i samo gemuj njega osim u 2 plava slota za gem gde ces staviti +str+stam gem da bi ti radio meta socket.

Kada s gearom skupis dovoljan procenat armor penetrationa sto je oko 50% koliko se secam, onda sve strength gemove prebaci u armor penetration.

I molim te promeni taj fury build, glifovi su dobri ali izbaci unbridled wrath i improved berserker rage i stavi to u booming voice i commanding presence.

P.S.: socket bonuse ignorisi jer je to mamac za budale

Можда је она седми разред.. али је друго полугодиште!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...