Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

"nemas predstavu o cemu pricas"

"nemas pojma o skracenicama"

"promasio si zivot"

itd

Gledam ove prozivke ne verujem. Dajte neki constructive post, nesto iole korisno ili pak zanimljivo, vezano za tu arenu.Iako nisam fan iste, ne bi me mrzelo da citam nesto pametno o tome, od vas sto igrate na 2400+ ili kolko vec. A ne debilne i besmislene rasprave o vecoj pisi i ko je koga ubio, i cemu vec.

Realno napravite negde lepo topic za arenu(ne mora bas da bude arenajunkies) pa ubacite deo za razne setupove taktike protiv njih i slicno, i raspravljajte o tome, razmenite korisne savete, ubacite neki filmic a ne 100 postova na isti whine/flame fazon, kenja mi se kad otvorim ovaj forum/topic.

Edited by Kemp.

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

Kemp,slazem se sa tobom,ali niko ovdje ne bi izdovjio vremena da lijepo i detaljno ispise to, iz 2 razloga

1. To je poprilicno time consuming - sto i nije toliki problem,jer zato su tu blizzovi maintenenci

2. Bilo koja izjava ,il neka recenica o nekom setupu,il sta god,bi izazvala ogroman flame retarda ,jer bi likovi sa 1.8k htjeli da uce ove ostale,jer su njima ratinzi losi samo zbog partnera il nesto sl :)

Tako da ja bas i ne vidim buducnost ovome,sem ako se neko ne organizuje pokupi par hardcore igraca i svakome dodeli nesto sto treba ovaj da radi ... to bi mozda proslo?

Havarija bracoooo

Link to comment
Share on other sites

Nikad nisam video da je neko nekada kukao zbog partnera.

Skim igras, ili na kom si serveru pa nemas skim da igras je samo tvoja krivica.

Ni 1 server nije zakljucan ni za ally ni za hordu, cak je trensfer neogranicen tako da kukanje za partnera je nesto nelogicno.

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

Ja imam 0 rating zato što numem digram. Jbga.. ja i moj gej arena partner smo počeli zajedno, i sad sakujemo zajedno. Nešto se baš ne sekiram kad nas dobije neki kombo, važniej mi je da smo počeli da ubiVamo haris lončar setape :)

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

ja sam par puta pokusavao da zapocnem neku inteligentnu raspravu na temu arene i uvek je uskocilo 200 neprskanih maloumnika da spamuje i kenja ovo ili ono a pritom se u neki arena teamplay razumeju kao mara u kriv kurac tako da sam odustao :S

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

Dos'o s' mora pre neki dan, guild/tim mejt zaboo Shadowmourne.Obojica zaboli i Cataclysm Betu.Ne moze biti bolje.

Sad ide smaranje skidanje 2.2 gb game fajlova, pa X gb patcheva.Ali dobro, s' obzirom na to da je kataklizma u pitanju, malo vajna tu i tamo, ne skodi.

Edited by k0baya
Link to comment
Share on other sites

Dos'o s' mora pre neki dan, guild/tim mejt zaboo Shadowmourne.Obojica zaboli i Cataclysm Betu.Ne moze biti bolje.

Sad ide smaranje skidanje 2.2 gb game fajlova, pa X gb patcheva.Ali dobro, s' obzirom na to da je kataklizma u pitanju, malo vajna tu i tamo, ne skodi.

Kako tebe boli qrac, ja se razvaljujem od posla, igram u proseku 4 sata nedeljno :-( Realno ubi me ovaj Slovan u cetvrtak... Samo da to prodje pa da o5 sednem kao covek da nolajfujem jedan vikend a ne da moram i subotu i nedelju da provodim na poslu :-( Eto, ja otvorio dusu, tesko mi je sto nemam vremena ni voa da uradim...

@ Sarma, u pravu si da je tesko ovde zapoceti ozbiljnu diskusiju o bilo cemu, pogotovu o areni gde se svi prave pametni i pro igraci. Ali je isto tako dobra ideja na se napravi topik na tu temu, kao pitanja i odgovori, diskusije o setupovima, nub pitanja i saveti itd... Ja prvi bi imao dosta dosta pitanja ali ako bi odgovori iskljucili nerd rage vec bili u neku ruku konstruktivni! Isto bilo bi lepo kad bi kily poceo o5 pricu o pvp guildu za exp, ne kazem da bi ja trebao ili bio u toj guildi ali bi mi bilo zanimljivo da vidim sta bi ljudi sa rur-a mogli da urade kad bi se lepo organizovali i ozbiljno posvetili tome.

Link to comment
Share on other sites

Pa kad su svi u ispovedaonici veceras.. evo i mene boli mozak od wipovanja na sindragosi normal sa 8 kingslayera jer niko ne vidi plavu strelicu velicine polnog organa ragnarosa iznad glave i njih 5 bude ice tombovano odjednom i tako 3h :(

So when you fall to the ground,

And finally get back to reality, and no one else is around,

So tell me how does it feel to be the enemy?

Link to comment
Share on other sites

ali bi mi bilo zanimljivo da vidim sta bi ljudi sa rur-a mogli da urade kad bi se lepo organizovali i ozbiljno posvetili tome.

ranije smo ovde imali auditorijum koji se ubaci tako s'vremena na vreme kad padne neka dobra rasprava pa onda i imas neku nadu da postoji ipak neko ko prati forum i ideje

ali realnost je takva da tako nesto vise ne postoji a da aktivno ovde postoji okvirno 5 ljudi koji nesto pisu jednom u par dana ... sto mu na kraju dodje do toga da em su se te ideje izduvale

a i iskreno ja licno mislim da necu ucestvovati u akcijama previse rano ( nemam zelju da organizujem bilo sta) posle onog faila kada je dolazio wotlk exp kada je planiran nas gild da bude recimo na frostmenu zasta sam kupio bio account i gearovao se nadajuci se da ce biti neke ozbiljne price od svega jer su se ljudi bas zapalili i cela prica je bila odlicno organizovana od strane silencera i sve sto sam na kraju od toga dobio je da sam bacio vreme i pare u zivotu bes preterane potrebe . mada opet ne bi da rusim sneska svakoj buducoj ideju ali sto se mene tice ja cu podrzati nesto ozbiljno posle pravljenja istog i doci cu da se pridruzim kad ustvari neko drugi bude bio cep koji otvara sampanjac i da prvih 20e za takuv ideju

Link to comment
Share on other sites

@Killygor

Sto se tice prvog dela tvog teksta,nisi u pravu,jel,kao sto si i rekao,ljudi su se povremeno ubacivali kad krene neka dobra rasprava...problem je sto ovde dobre rasprave nije bilo mesecima,sve whine-ovi,pisanje po drugim ljudima,siljene e-peena,bespotrebno kurcenje i ostala sranja...wtf,ipak je ovo SAMO igrica.Veruj mi da ovaj forum i dalje prati mnogo veci broj ljudi nego sto ti mislis,samo sto jednostavno ne zele da se ukljuce u te vase,manje-vise interne raspave i to je to....

A sto se tice drugog dela,samo bih da potvrdim da je sve istina,posto si tad na frostmane-u,secam se,igrao gnom maga,bili smo u istom gildu (Revelation) i pokazao si se kao prilicno dobar guild mejt tbh :D Secam se koliko si se cimao jureci pugove za SSC/TK/BT sa Security i Memento Mori ne bih li sto pre izgirovao mage-a,da bih se na kraju ispostavilo da od prvobitnog dogovora i ideje nema nista...meh :/ Samo na Frostmane ally znam mnogo dobrih srpskih igraca,druge servere da i ne pominjem,s toga mi nikad nije bila jasna jedna stvar...zasto jebeni Svedjani i ostala skandinavska bagra,samo na Frostmane-u mogu da imaju tipa 5-6 super guildova,jebeni Turci na primer imaju jedan dosta solidan guild, a mi Srbi ne mozemo da imamo jedan jedini koji ce nesto da vredi u celoj Evropi...dal je problem mentalitet ljudi ili sta vec,jebem li ga,ali steta,stvarno -.-

Link to comment
Share on other sites

Kapiram ja da je igrica,i sve je to ok,nisam nikad bio u nijednom od tih gildova sa nasim ljudima( a da radi nesto) - sem na Sunstrider-u je jedno vrijeme bio sitni guild sa nesto malo nasih ljudi,al se brzo raspao nakon sto je par dobrih igraca ( zbog kojih su svi prvobitno usli u gild ) poslo u hardcore gilde. Mada je bio manje vise social,bilo je simpa... Meni se ono.. place kad vidim na serveru top 5 gilde npr ,i raspitujem se i kazu mi " Sorry,only for Swedish ppL" Il samo za njemce,taljane,turce,a najvise kao sto si rekao svedjana i skandinavaca... Ja sam realno za,ako se okupi 4-5 ljdui sem mene,da se angazuje i da se napravi neki dobar gild ...

Ono,u kataklizmi isti dropovi iz 10 i 25 manova,poprilicno sam siguran da mozemo da sakupimo 10 ljudi za to... Ili cak 2 grupe ,neke alt runove,ovo ,ono ... Il eto,samo 10-oro da raiduje malo,a ovi ostali Pvp,ipak ovi rated BG-ovi guild progress i to... Evo neka bude da sam ja vrlo zainteresovan,ako bilo ko,jos hoce da proba da pokrene neku akciju ,sad okupljanja i sl. biranje servera,dogovor,pravljenje sajta,itd... Pa da se onda sjurimo na jedan server,pocistimo jos nesto ako ostane od Wotlka,i karamo u kataklizmi...

OVIM PUTEM MOLIM BILO KOGA ZAINTERESOVANOG ZA BILO KAKAV SLICAN PODUHVAT DA MI SE JAVI NA PM!

Ja cu licno da se maximalno angazujem... I da dam sve od sebe,ponudio bih ljudima da platim transfere,da se pocne,al sam puko sa parama :| Ali ako neko hoce,dobrovoljno bih pomagao da leveluje itd... Za bilo kakve dogovore,informacije ili slicno me kontaktirajte na PM - i molicu bez nerd ragea ,pljuvanja,izjava,konstatacija da nikad nece da prodje,itd ...

P.S. Vrlo moguce da sam se ponavljao,il sjebao nesto dok sam kucao,ali umoran sam,jbg :)

Havarija bracoooo

Link to comment
Share on other sites

Kako tebe boli qrac, ja se razvaljujem od posla, igram u proseku 4 sata nedeljno :-( Realno ubi me ovaj Slovan u cetvrtak... Samo da to prodje pa da o5 sednem kao covek da nolajfujem jedan vikend a ne da moram i subotu i nedelju da provodim na poslu :-( Eto, ja otvorio dusu, tesko mi je sto nemam vremena ni voa da uradim...

Slican slucaj samo sto se kod mene svelo na log in "Hi ppl, bye ppl" i tu nesto skakucem malo, jedino sto sam ostao malo duze kad sam dobio Murkimus-a pa sam ga malo prosetao :P I tako mi je account istekao, i jednostavno sam video da vise nemam sta da radim u Wotlk. Jebiga valjda me sjebalo sto sam upalio cataclysm i video da mi je gear odlican do 83 lvl-a dok ne unlokuju da idem na 85.

@ Sarma, u pravu si da je tesko ovde zapoceti ozbiljnu diskusiju o bilo cemu, pogotovu o areni gde se svi prave pametni i pro igraci. Ali je isto tako dobra ideja na se napravi topik na tu temu, kao pitanja i odgovori, diskusije o setupovima, nub pitanja i saveti itd... Ja prvi bi imao dosta dosta pitanja ali ako bi odgovori iskljucili nerd rage vec bili u neku ruku konstruktivni! Isto bilo bi lepo kad bi kily poceo o5 pricu o pvp guildu za exp, ne kazem da bi ja trebao ili bio u toj guildi ali bi mi bilo zanimljivo da vidim sta bi ljudi sa rur-a mogli da urade kad bi se lepo organizovali i ozbiljno posvetili tome.

Jako je moguce da se otvori tema, ali kolko ljudi je ovde iskusilo arenu preko 2, evo ja nikad do sada nisam uspeo da stignem 2.2k arena rating i ne bi mogao mnogo da pricam, sem da kao paladin retribution nije tako lako ostvariti cilj kao sto mozes sa lock, shaman, druid (LSD) ili Lock Shaman Priest, jednostavno cela arena se svela na harry potter setup. Jednostavno dok sam bio na Arena Tournament serverima, em sto sam radio intervju sa ljudima tolko sam i pricao opusteno da bi ukrao par saveta. Iznenadio sam se kad mi je Toboye rekao da mora prvo da vidi sa menadzerom da li sme da prica samnom. Lik jednostavno nije mogao da uradi mnogo sa hunterom u ovom AT 2010. Realno mislim da ce Rated Battlegroudn promeniti sistem i da ce ovo sranje oko Arene prestati :) Mislim da su mnogi shvatili kako arena funka u svakoj sezoni. ko je dominirao u S5 i zbog cega je paladin prot dobio nerf, a dk ga izpusio. Realno ko zna da igra svoju klasu, i ima jednostavno reflekse za ovu igru i zna sta kad treba da uradi moze da dobije 2k ratinga. Ovde je problem sto ljudi jednostavno isprozivaju jedan drugog, zato se ja ne ukljucjem u poslednje vreme mnogo, jer zelim da izbegnem sukobe razlicitih misljenja - aka Nerd Rage.

ranije smo ovde imali auditorijum koji se ubaci tako s'vremena na vreme kad padne neka dobra rasprava pa onda i imas neku nadu da postoji ipak neko ko prati forum i ideje

ali realnost je takva da tako nesto vise ne postoji a da aktivno ovde postoji okvirno 5 ljudi koji nesto pisu jednom u par dana ... sto mu na kraju dodje do toga da em su se te ideje izduvale

Ima i dalje auditorijuma, samo treba da se pokrene kvalitetna tema, sa kvalitetnim odgovorima, uz to da onaj ko odgovara razume sta je pokretac teme napisao. Jednostavno teme koje su se pokretale bile su o whine, e-peen i poneko pishanje, mada nije vise bilo ni tema nego je sve otislo na pricajte. Ja sam jednom bio isprozivan sto sam objavio temu jer je neki Blue Poster prdno i objavio neku interesantnu vest, ne mogu da se setim sad konkretno o cemu se radilo (od tad sam ja prestao i da otvaram teme). Verovatno nisu adekvatne.

a i iskreno ja licno mislim da necu ucestvovati u akcijama previse rano ( nemam zelju da organizujem bilo sta) posle onog faila kada je dolazio wotlk exp kada je planiran nas gild da bude recimo na frostmenu zasta sam kupio bio account i gearovao se nadajuci se da ce biti neke ozbiljne price od svega jer su se ljudi bas zapalili i cela prica je bila odlicno organizovana od strane silencera i sve sto sam na kraju od toga dobio je da sam bacio vreme i pare u zivotu bes preterane potrebe . mada opet ne bi da rusim sneska svakoj buducoj ideju ali sto se mene tice ja cu podrzati nesto ozbiljno posle pravljenja istog i doci cu da se pridruzim kad ustvari neko drugi bude bio cep koji otvara sampanjac i da prvih 20e za takuv ideju

Eh, meni je bilo tuzno sto je to propalo :( Moguce da sam ja kriv u toj prici, sto to nisam forsirao. Mozda da se prebacim na Frostmane bi promenilo neke stvari, al jebes ti to kad meni Srbin kaze da ce da dodje da me bije zbog loot epixa ili nekog cistog sukoba interesa u igri. Sa Rumunima sto sam bio 3 ipo godine su ispali bolji nego Srbi po ponasanju.

a mi Srbi ne mozemo da imamo jedan jedini koji ce nesto da vredi u celoj Evropi...

Uglavnom odgovor Ne Mozemo. Meni je opet nesto sevnulo malo da cackam ovo pitanje. Ako znam par srpskih igraca koji imaju Legendary Shadowmourne, i pro gear, i jednostavno rade end game istance, mozda mogu da pricam sa njima pa da vidim od cataclysm. Tuga je sto svi ne vole kad cuju "Srpski guild", i jos ako je u tom guildu vise od godinu dana, ne vidim sta ja to bolje mogu da ponudim da bi on dosao kod mene. Ovde svi hoce neko sponzorstvo da bi igrali pro :P Kad god sam hteo neki guild, bilo je ok np Game Card etc. Jebo mater da ja zaradjujem pro od wow serbia ja ne bi sada sedeo u privatnoj firmi i pisao ovaj post ;) Moguce je da se jednostavno napravi Srpski guild, imali smo odavno Titty Twister, Enigma na Frostmaen koji je funkcionisao, ali jebiga kod enigme smo se sa spancima pokacili, pa na kraju se pravili srpski klanovi, pa se crna gora odvojila od Srbije :), muka oko jedne devojke i svadje oko ljubavi i na kraju je dosao Iceshade i disbandovo guild jer je video da nema vajde. E onda smo imali pro guild Titty Twister koji su vodili dobri ljudi ali jebiga sjebo ih je real life, ili ko zna sta pa je otislo u kurac. Moze sve to samo je potrebna dobra ekipa, i da se ne prodaje tft monitor za game card ili pojacalo. Anyway zar Revelation ne postoji i dalje ?

Ono,u kataklizmi isti dropovi iz 10 i 25 manova,poprilicno sam siguran da mozemo da sakupimo 10 ljudi za to... Ili cak 2 grupe ,neke alt runove,ovo ,ono ... Il eto,samo 10-oro da raiduje malo,a ovi ostali Pvp,ipak ovi rated BG-ovi guild progress i to... Evo neka bude da sam ja vrlo zainteresovan,ako bilo ko,jos hoce da proba da pokrene neku akciju ,sad okupljanja i sl. biranje servera,dogovor,pravljenje sajta,itd... Pa da se onda sjurimo na jedan server,pocistimo jos nesto ako ostane od Wotlka,i karamo u kataklizmi...

Ja sam pokusao sa tih 10 :P nisam uspeo moje ljude iz Smedereva da pokupim i da ih nagovor za isto :) Ako krenem kao 10 man i pokupim gear, svako ce imati zelje za 25 man gear, i da ide ka jos boljem, i tako ces da od 10 imati -1 = 9.

kili, ti si tada kupio acc, a ja sam doshao na FM i levelovao i gearovao lika zbog "nashe" gilde bre (jer mi je transfer itd. blokiran) :)

!!!!!

Moram da citiram Galeriusa sa mog foruma povodom Srpskih Guildova, mislim da je covek lepo objasnio:

Страшно ме нервира када почне прича о српским хардкор гилдовима и сав неуспех око истих се приписује неком људском менталитету, неким лошим особинама и слабостима. И то не било ком менталитету већ нашем, српском, криве су српске особине и слабости, а у ствари, као што сам већ једном написао: СВАКА личност може да буде оваква или онаква, лоша или добра, и никако не могу и не смеју да се такве индивидуалне особине приписују целом народу. То су страшне глупости које потичу од несрба и немојмо још и ми Срби сами да их ширимо. Свако ко игра WoW може да прода свој акаунт, свако може да зајебе свој гилд, итд. Није то искључиво српска привилегија.

За успешност српског хардкор гилда нико не узима у обзир друге факторе који су много већи и играју битнију улогу у целој причи. Никоме на памет није пало да упореди тај Запад, који покушавамо да имитирамо и који нам служи као узор за наше хардкор гилдове, са нашом земљом у економском, комуникационом и социјалном аспекту.

Као прво: ми немамо толико укорењене склоности и схватања за масовне мултиплеј игрице као што их имају на Западу. Код нас се то још увек развија и није толико масовно као код њих. Није популарно, наши клинци се радије занимају другим стварима. Постоји нека заједница WoW играча али је све то ... мало.

Као друго: ми немамо довољно развијену и квалитетну интернет мрежу, веће урбане средине (читај: Београд) су и сређене и имају различите понуде и провајдере, али централна и јужна Србија су за плакање. У неким местима још увек постоје оне старе аналогне централе (оставили их Немци кад су бежали на крају Другог Светског рата), не постоји ни бежична мрежа као алтернатива, а и тамо где постоји она је обично преоптерећена јер газда накалеми по 100 корисника на чвориште и кад увече сви седну за комп и почну да скидају порњаву - може само да се кука у глас, користи се dialup што је за Запад као да си рекао да комуницираш димним сигналима. Ја сам узео комплетан T1 и Т2 (MC & BWL) на dialup, жива истина. И ко ће да озбиљно реидује са таквом мрежом? Који хардкор гилд ће да прими човека који се дисконектује на сваки пул или лагује по пар секунди? Мени је, на пример, Burning Crusade expansion изашао на нос због бежичног интернета. А нема друге алтернативе.

Треће: економски момент, паре - ако узмемо за пример Швеђане, као најбоље и најмасовније играче ове наше игрице (у Европи); просечном незапосленом Швеђанину држава плаћа преко бироа око 1000,- Евра, то је више од најбоље плате у Београду (причам о поштено зарађеним платама), и за те паре он ће да седи кући и игра ММО игрице по цео дан, сваки дан и да га боли дупе за све јер има одакле да плати свој хоби. Имам такве примере у свом гилду. А наш "слепац" Србин, ако није у средњошколско-студентској беспосличарској групи која игра ММО игрице и која се огребе од родитеља за кинту, мораће да ради да плати игрицу, месечну претплату и нема шансе да буде слободан радним даном у подне за реид. Наводим у подне пошто на мом серверу најјачи гилд, искључиво су Швеђани у њему, реидује у сред дана у комплетној постацви од 25 човека. Кад ће то моћи 25 Србина да ураде? Не у скоријој будућности. Нема се пара, нема се времена. Нема хардкор гилда без тога.

Једноставно речено: превише је различитих околности између нас и њих да би ми Срби могли да се носимо са далеко развијенијим Западом и да се са њима такмичимо. Пет векова у турском ропству, оба Светска рата са огромним разарањима, грађански рат, тоталитарни режим, санкције, бомбардовања, и сва могућа и немогућа срања су пљуштала по нама, а врло мало по њима. И све то има своје последице без обзира када је било. Ми још увек не можемо да се искрпимо и опоравимо за пуко преживљавање а тек за зајебанцију типа ММО игрица да не причам.

Док не дође неко друго време, боље време, ми Срби треба да се држимо обичних српских левелинг и социјалних гилдова ако баш хоћемо да будемо у домаћем гилду. Не треба да се заносимо хардкор гилдовима док се ставри не промене на боље. А нарочито не треба да се заносимо тзв. "Балканским" гилдовима, најглупљи изговор за ту небулозу је "па не знам енглески", а овамо цела игрица ти је на енглеском...

P.S. Evo neka neko napravi guild ili ako vec postoji da ima dosta Srba ja kupim domain, dam hosting, Ventrilo, samo da to funkcionise, i ja cu da ga jos promovisem. Al game cardove ne dam !

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ja sam u nekom guildu, neam pojma ni zašto.. ljudi raiduju, invituju me, ja zbog nedostatka vremena ne merem, nemam ni tanking gear za ICC, a kad idem u PvP gearu i sa arms specom, radim smešan DPS :) Verovatno ne znam digram :D Zato se trenutno zabavljam tako što levelujem priesticu, i levelujem nove profesije. Mislim da bi me mrzelo da rerollujem negde drugde :)

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

@dzambo

verovatno su upravu vec ima ljudi samo nije bilo nista pametno ocigledno mesecima

a i nema sta ni da bude kad jedino kad ozivi topik je kada dodje maintence i onda kukaju svi kako ne mogu da igraju a ostalih dana je mrtva tisina , cak po par dana niko nista ni ne napise

ali pogledajte ljudi malo arena junkies forum koji postoji toliko dugo i UVEK postoje neke informacije koje su nove/korisne/pametne , naravno i ovih drugih ali jebote konstanto se bombarduju sa do jaja stvarima a jednostavno ne vidim da se to ovde ikad desilo ?

nemamo nijedan vazan topik sa nekim do jaja informacijama .. covek napravi arena film i taj topik padne dole sa 5 odgovora na topik o cemu pricamo onda

bilo bi lepo kada bi neko ostavio neki link da vidimo malo kako to rade ustvari ljudi gde imaju neki do jaja forum nekog gilda ili stranog "nesto only" foruma cisto da probamo nesto slicno da uradimo .

evo Kemp je ostavio odlicnu ideju za topik, ne znam dal se zajebavao iskreno ali je svejedno dobra ideja koja je opet iskulirana . Ja licno mislim da za tako nesto moramo da imamo stvarno ljude koji su gladiatori nekad barem bili da naprave faq ili nesto slicno ALI evo ja prvi cu reci unapred da cu se posrati po ljudima kao sto su misa i tako neki likovi koji dodju jednom u 2 meseca na forum i kazu kako su oni uzeli 3k rating a da nemaju ni screenshot za to .... a da pola nas ovde zna da je ustvari u pitanju dete kreten koji drka za epeen i on treba da dodje i da pise nesto na vaznom topiku za bitne informacije ? ne znam bas ...

@frostmane

tamo gde sam bio sam video NAJJACE pug-ove ikada u svom zivotu gde nije mogao svako da udje a mislim da mi je pomogao neko da udjem prvi put od nasih ljudi cini mi se nisam siguran (ako je tako nek se javi slobodno :)) i svaki sledeci put imas pass da si bio prosli put kada ste uradili ne znam sta sto je bilo tesko. dakle kacio sam screenshotove ubijanja ssc i tk bosova , jeste posle nerfa ali ipak to ni gildovi nisu mogli da urade masovno po ostalim serverima a ne u pugu koji u bcu je bio zaista pojam pored toga sto je tada verovatno bila najteza igra za raidovanje u odnosu na ovu limunadu

@saint

verujem da si smorio previse posto si levelovao kad sam ja stvarno bio popizdeo sto sam samo uzeo lika 70 lvl i igrao ga samo tu

@luka

to je tacno tako . u expanziji su rekli da ce 10 man loot biti isto kao i u 25 menu samo ce oni dobijati koji item vise sto je sasvim ok . zazivece 10 man gildovi a stvarno ako ne moze da se nadje 10 normalnih ljudi vise onda stvarno jebi ga

@stiven

prica za arenu . koliko god to izgledalo cudno ili nesto ljudima koji nisu igrali dosta arenu

ali zaista je vrlo tesko napraviti bilo koju validnu teoriju vezanu za pvp i arenu jer zavisi od previse faktora , gear-setup-spec-glifovi-cak ping/net koji imate-tezina battlegroupe i ko zna sta jos i sve to utice na tu jednu jedinu partiju a prva sledeca ce biti potpuno drugacija

za rated bgove , to ce probuditi opet masovno pvp gildove, aoe teamplay , 15 ljudi na ventu koji se deru "aaaa trci da kepujes bs flag" i slicno :)

jesu zakasnili 4 godine za tako nesto i ljudi su ispucali sve ali znaju oni kako da vrate ljude na tako nesto tako sto ce dati NAJBOLJE nagrade u igri za tako nesto i to je poenta svega zato se i jesu igrali bgovi u vanili zato sto se dobijao najjaci pvp gir/mounti i titule . e pa tako ce biti opet i zato ce opet da se igra tako vrlo prosto a za ovu pricu zaista nema sanse da se skupi 20+ nasih ljudi na jednom mestu koji ce zeleti da igraju hc pvp dakle pravac najjaci pvp serveri/gildovi pa budite ljudi korisni malo ako neko nadje takav neki pvp gild i poznaje nekog za koga misli da je validan da igra u slicnoj dodjite javite ovde jer se ipak skupljamo ovde svi zajedno javite ljudima da postoji tako nesto ako oce da dodje sa nekim likom koji je potreban gildu

@revelation frostmane

bilo bi zanimljivo da neko dodje i objasni sta se i tu desilo btw posto sam primetio da fale neki igraci u tom gildu

i @topik generalno

ja cu licno pokusati da pre nego sto dodje expanzija izlevelujem jos kog charactera cisto da imam nesto da prebacim ako negde bilo bilo korisno ili potrebe

Link to comment
Share on other sites

Kao sto rece Silencer,u Srbiji nece biti hardore guilda dok ljudi ne prestanu da menjaju nokiju 3410 i kuce staro 2 meseca za Gamecard.Ako se pak,stvori neki plan,ja sam zainteresovan da ga cujem,i sigurno cu se rado prikljuciti vasem projektu.Mi smo imali neki pokusaj na Boulderfistu nas 10 da napravi nesto,ali je to prslo kad je dosla ekspanzija.

Iznenadio sam sam sebe, sa trecim druidom kojeg levelujem sam stigao do 60. lvla, mislio sam da cu se smoriti do posle 10-ak lvla >.<

hah i ja malopre u svom postu hteo da to kazem.Krenuo sa pallyem i nabio 69 laganica :D

Evo nesto za prave WoW PvE igrace,ovako to radi Ensidia :

Ensidia vs Algalon

Edited by Hyperion
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...