Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a ti si jedan od onih koji kad prave grupu za battleground traze ljudima da imaju 600+ resilenca

Ne Igore pricam o random BG vs random hilera. I ne, ne pravim nikakve grupe jer na frostmane hordi jedino zasta mozes da napravis grupu preko trade su weekly raid i ICC 4/12. I ti ne podpadas pod moj opis imas MS i onu fancy hard mode sekiru :)

So when you fall to the ground,

And finally get back to reality, and no one else is around,

So tell me how does it feel to be the enemy?

Link to comment
Share on other sites

Ne komentarisem gir nego survivability hilera. Lupio sam 800 jer to je neki prosek koji hileri danas imaju po BG. Inace igram posle 2 god opet retri paladina jer hocu da uradim neke BG achive pa otuda nerd rage postovi :)

So when you fall to the ground,

And finally get back to reality, and no one else is around,

So tell me how does it feel to be the enemy?

Link to comment
Share on other sites

ja 2 shotujem ljude po bgu sa svojim paladinom neznam koju igricu vi igrate i iz koje kante ste iskopali iteme koje nosite :)

Jbg skupljao se prot gir sad kad treba ubiti hilera kuknjava na sve strane :D

So when you fall to the ground,

And finally get back to reality, and no one else is around,

So tell me how does it feel to be the enemy?

Link to comment
Share on other sites

ma comp je jebena glupost

http://eu.wowarmory.com/team-info.xml?b=Raserei+%2F+Frenzy&r=Balnazzar&ts=3&t=we+miss+u+jake+xD&ff=realm&fv=Balnazzar&select=we+miss+u+jake+xD

moji drugovi idu na rank 1, gledao sam kako gube od ovog comp-a, nerealan burst ima prot pala, bez ikakvog healing reduce-a ubija lagano

stvarno glupa stvar, mozda bi trebalo nerfovati

Ubija jer ima dbl BoF i purge od shamana + BL i fajtove koji su duze outlastuju jer shaman i hpala tesko da ce imati mana problema ako su dobri

Edited by Shkabmonster
Link to comment
Share on other sites

odavno nisam dizao e-pisicu u vis ALI

tog daveyo prista smo razbijali jedno 300 puta u 2v2 i svaki put je rageovao na neverovatnom nivou kako neko drugi igra easy mode face roll setup :/

@shkabo

mislim da zaista nemas predstavu o cemu pricas niti koje su prednosti tog setupa

Link to comment
Share on other sites

Daveyo i njegova ekipa su sada glavni kandidati za rank1 na nasoj battlegroupi, posto PHD mtw.wow-a je inactive, trenutno su prvi, ali odavno nisu igrali mech

a cuo sam da je taj mtw.wow nepobediv, fazon hydra ih prozivao, oni se transferuju na stormscale, skinu hydri rating za 100-200, i transferuju se nazad

Link to comment
Share on other sites

taj daveyo je najobicniji kreten koji rageuje u durotaru i tripuje da je mnogo dobar i da su svi ostali sranje. Kapiram da ima 13 godina ili nesto

E da sranje je lik ako nisam pomenuo igra sablonski i kad mu udje neko ko nije mentol da svaki put uradi istu stvar decko se izgubi u svom sablonu i krene da nerdraguje i spamuje wall of textove. mislim da nam je skor protiv ovog lika bio 10-0 ili tako nesto dok smo igrali

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

http://img100.imageshack.us/f/low.jpg/

i jos tona ovakvih na 2.6k rating ali to ne znaci nista naravno i znam o cemu pricam jer mi ortak igra turtle sa protadinom tako da sam imao prilike da ih gledam svaki mec

http://eu.wowarmory.com/team-info.xml?r=Auchindoun&ts=3&t=IIl+IIlII+Il+l+I+lIl&select=IIl+IIlII+Il+l+I+lIl

koji ti je ovo addon sto pokazuje cooldowna velikim brojevima?

Edited by Shkabmonster
Link to comment
Share on other sites

Vau,kako vindication nije kurac... 2.2k u 2v2 i rank 29 ... prejebano :D Btw ... ja sam u Furi sezoni kao lock/mage sa hatefull/deadly uzeo nekih 2k tamo,na altu,moram reci da je prepuno pro igraca :)

I BTW!! vazno sto je za zapaziti na killyevom screenu,ti si kao 2.6k MMR ubio likove sa 2.1k ,dok je killy sa 2.4 ubio ove sa 2.6k =) ( Samo moje licno misljenje,da ne bude da sam na necijoj strani)

Edited by WTFitsLukaDerv

Havarija bracoooo

Link to comment
Share on other sites

ovaj screen je dok sam igrao na Cruelty , Kor'Gall tako da bas se pitam dal je rampage jaci od Cruelty al nebitno ja sam postavio ono radi mog DMGa a ne koji su rejting likovi i igrao sam na 2.6k a ne na 2.4k i to je velika razlika a sto se tice setup-a rdruid ili rshaman pa eto ako si cuo za AJ pogledaj tamo sta DKovi kazu s kim je trnutno bolje jer sam ja ovo nedavno igrao.

2v2 srs bsns

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...