Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ne ne ne :P Pravim posebnu anketu za beta kej. Ocu da vidim kome dajem kljuc =)

Opste je poznato da su u srbiji svi javni konkursi unapred namesteni. Zasto da se lazemo daj key pa da prase neko u kafani smazemo ;)

So when you fall to the ground,

And finally get back to reality, and no one else is around,

So tell me how does it feel to be the enemy?

Link to comment
Share on other sites

Opste je poznato da su u srbiji svi javni konkursi unapred namesteni. Zasto da se lazemo daj key pa da prase neko u kafani smazemo ;)

Da :P A pre toga sam se dogovorio sa Vanerasom, Slorkuzom i Wryxianom u Parizu kome cu da podelim kljuceve, sem sto u tom slucaju smo jeli morske plodove umesto prasetine ;)

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

udjem u neku grupu za weekly nax 10 lik trazi 2 hilera i 2 tanka za anuba lolovo sam udjemo u instancu 2 lika neznaju gde je ulaz traze sumon onda raid lider pita dal neko zna taktike za bosa ispovracao sam se od kolicine majmuna na jednom mestu pritom svi imaju makar 4/5 t10 set

a da zaboravio sam pitao me je lik gde ispada wrathfull set koji nosim kao : cool set can i buy it for badges

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

Izgleda paladinima dali sprint u beti

Speed of Light - ... casting Healing Hands grants you [10%/20%/60%] movement speed for 10 sec.

Edited by Zver

So when you fall to the ground,

And finally get back to reality, and no one else is around,

So tell me how does it feel to be the enemy?

Link to comment
Share on other sites

udjem u neku grupu za weekly nax 10 lik trazi 2 hilera i 2 tanka za anuba lolovo sam udjemo u instancu 2 lika neznaju gde je ulaz traze sumon onda raid lider pita dal neko zna taktike za bosa ispovracao sam se od kolicine majmuna na jednom mestu pritom svi imaju makar 4/5 t10 set

a da zaboravio sam pitao me je lik gde ispada wrathfull set koji nosim kao : cool set can i buy it for badges

Jebeni silvanas sere mi se od njega. Prosle nedelje lik pravi icc 25 pug, i kao link achi za 6 boseva, i kao gs. Ja mu whisperujem sindragosa 25 achi, i on GS???

i ja reko linkovao sam ti, i on GS OR NO INV???????

I onda sam mu napisao wall of text jebo mater i stavio na ignore. Jebeno ni ne zna da je sindragosa u iccu...

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

gs retardi i generalno retardi vise nisu nista cudna pojava

cak su sad postali toliki deo ove cele sprdnje od igre da oni cak i vode kolo

guildovi ne primaju ako nemas 6k gs, pugovi ne primaju ako nemas 5.5

nema veze sto ce da vajpuje raid neko ko nema ni pojma da treba da udara spike-ove na prvom bosu

on je imao achivment i ako se raid raspadne zbog toga niko nije kriv

treba se pokenjati ljudima po glavi koji su napravili addon uopste i napravili neverovatnu revoluciju zbog toga a ne deci koja koriste samo ono sto mogu da skinu kad god pozele sa bilo kog addon sajta

a sto se tice geara i itema . pa ljudi (ja) su koristili rating buster pre 10 godina i znali da ako je neki item veci level od nekog drugog i daje vise statova sve ukupno sta je korisnije i bolje za koje svrhe a mogu da se zakunem da pola retarda je samo gledalo "A TO JE ITAM IZ BTA SIGURNO JE DO JAJA" (primer)

Link to comment
Share on other sites

udjem u neku grupu za weekly nax 10 lik trazi 2 hilera i 2 tanka za anuba lolovo sam udjemo u instancu 2 lika neznaju gde je ulaz traze sumon onda raid lider pita dal neko zna taktike za bosa ispovracao sam se od kolicine majmuna na jednom mestu pritom svi imaju makar 4/5 t10 set

a da zaboravio sam pitao me je lik gde ispada wrathfull set koji nosim kao : cool set can i buy it for badges

Ja sad prebacujem lika sa Frostmane na Drak`Thul ili Executus,ovolika kolicina retarda na jednom mestu nije normalna.Dodje lik 80 lvl kod mene sa 5+ k gs i pita me je vendor za furious cloak.ja pocnem da objasnjavam da nema furious off partova,al` ne vredi.Dalje,ne mozes objasniti liku koji zeli tenkuje da postoji nesto drugo osim Gearscora da bi se tenkovalo,parry/dodge rating/armor rating.Udjes u Ulduar sa likovima i oni napuluju mobova da je to strasno.Raid na VoA,konkretno Emalon,pojavi se rogue koji hoce da tenkuje Emalonove spamove.Likovi nikad nisu culi za Dark portal,pita me lik gde je u SW portal za Shattrah lol.Dalje,pitaju da li mogu dobiti gold za flying mount,za cold weather flying.Ja kazem idi farmaj gold,lik kaze meni da on farma honoUr.Pitaju sta je CoD,da mu SAGRADIM mamuta i jos mnooogo nevidjenih gluposti.O areni i Bg-ovima (Posebno AB) da i ne govorim.Rado bih se vratio na Boulderfist,ali se realm raspao zesce.

Link to comment
Share on other sites

Trenutno su hileri sa preko 800 res u BG pokretne prostitutke koje skakucu i bacaju hilove 2 dana bez oom i potrebna su 2 MS i deathwing loot da bi bilo koji pao. Smorim se svaki put kad udjem u BG. Povrh svega u alijansi je moderno da si hiler tako da svaki BG 40% su im hileri. /spit

So when you fall to the ground,

And finally get back to reality, and no one else is around,

So tell me how does it feel to be the enemy?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...