Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Au danas sam popio hack , prvi posle skoro 5 godina igranja.

Ja se logujem i dobijam DC ko blesav .. ja reko drugar igra koji zna pass.. I ja njega DC par puta i vidim nije on .. Brzo promenim sifru udjem u igru kad ono imam sta da vidim .. 2 6k gs lika sa full pve i pvp gearom goli stoje u Ogrimaru 25k golda manjak i jos 2 alta aprox 5600gs goli bez golda ..sve banke prazne sve prodato.. Ja kod vendora kad ono jos mozes da otkupis prodate iteme .. Ja uzmem jedan 277 hc dagger i polearm od LK icc25 normal i napravim ticket .. GM dosao dobar dan kako ste .. vraceno vam je sve , molim vas da se relogujete.. ja opalim relog kad stvano sve to poslednjeg coppera vraceno PLUS dagger 277hc i polearm od LK.. Rofl sad imam dva daggera 277 hC i dva polearma od LK.

Sreca u nesreci a ?

:D

Edited by HitCrit
Link to comment
Share on other sites

Ne moze 7 healera, jer 5 igraca moze da igra u isto vreme u 5v5 bracketu.

Aaaaa, a ja sam shvatio da si mislio da igra 5v5 sa 4 healera, kao sto si rekao.

Pa sam zato reko igra sa 7 healera.

Znaci posto mi sad kazes da igra 5v5 sa 4 healera, ja tebi kazem :

Igra sa 7 healera.

Kapiras(/te) ?

:)

Ako ti nije jasno evo primer :

Lik 1 : "Dzoni ima 7k gs". Lik 2 : "Ma da, Dzoni ima 10k gs".

@HitCrit

Gz

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

Ovde postujem iz istog razloga kao sto i svi ostali postuju ovde,

nemam sta pametnije da radim.

A to sto ja pravim idiota ode sebe o teme netrebas da se brines,

brini se o tome sto mislis da lik koj zna da igra wotlk arenu igra 5v5 sa 4 healera. :)

Predpostavljam da i likovi koj posle 500 dana played nisu uspeli da uzmu [step into arena] ach,

znaju da 5v5 neradi sa 4 healera na 200 ratingu a kamoli na nekom 2.7k+ ratingu.

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

[grammar police]

A sta kazes na to da umesto sto glumis lokalnog pajaca, lepo odes na koji cas srpskog jezika i naucis da se negacija i glagol pisu odvojeno?

Ono, posto nemas nista pametno da radis, covek dodje do zakljucka da imas previse slobodnog vremena.Iskoristi ga malo na pravopis i gramatiku maternjeg jezika.

[/grammar police]

Edited by k0baya
Link to comment
Share on other sites

[grammar police]

A sta kazes na to da umesto sto glumis lokalnog pajaca, lepo odes na koji cas srpskog jezika i naucis da se negacija i glagol pisu odvojeno?

Ono, posto nemas nista pametno da radis, covek dodje do zakljucka da imas previse slobodnog vremena.Iskoristi ga malo na pravopis i gramatiku maternjeg jezika.

[/grammar police]

Istina, polovina populacije RUR-a je delimicno pismena.

Link to comment
Share on other sites

Ako si vec kod te grammar police, to se ne odnosi samo na njega, ima ovde jos dosta clanova koji ne znaju osnove gramatike i pisanja. :)

Edit: Pretece me Hybris :P

Edited by joximovic
Da sam pameta sigurno bi bio neki dr mr pr i bio PISMEN a nebi zavrsio za mesara i klao svaki dan 2000svinja.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...