Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Restartovao sam modem, promenio mi se ip, i ping mi je bio ~60, probaj to :)

Pa da ne igram 5 godina mozda bih i bio toliko gloop da ne pokusam to prvo :p Anyway, nesto stvarno ne valja. Svasta sam probao, samo ping prema teliJi sux, prema google je dobar npr...

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

Planiram da trazim od blizzard accoount za tako nesto.

planiraš? i? kako napreduju planovi?

stvarno strašno jbt...

pola foruma ode na ignore, forum mi izgleda ko da sam se pretplatio na par likova ovde... a i jesam realno...

otišao tetki da odnese lek...

Link to comment
Share on other sites

planiraš? i? kako napreduju planovi?

stvarno strašno jbt...

pola foruma ode na ignore, forum mi izgleda ko da sam se pretplatio na par likova ovde... a i jesam realno...

Kako god ti to shvatio...

Elem Capmo ne znam komplatan role od Prot Ret Spec-a, objasni mi sto neko uzme onaj One Hand Sword,valjda 460 -707 dmg dok je mace 417 - 766 dmg :)

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

onda barem postavi pitanje na dobar nacin

to sto si ti postavio je toliko povrsno da izgleda kao da si o tome razmishljao 2 sec

pre nego sto si prosledio nekom drugom da prica teoriju o istom

ja cu samo da ti pomognem u tome da pitanja vezana za iteme mozes da gledas SAMO

kroz najbolje iteme koje mozes da dobijes iz arene ako gledas nesto za arenu

a svaki weapon za arena poene ima apsolutno isti weapon dmg/dps i speed

pve itemi su teska govna i treba da te boli k zasto neko koristi pve sword iz icca umesto macea iz toc25 heroica

Link to comment
Share on other sites

Kili moras da shvatis coveka. Maloletnice, posao, maloletnice, terapija za ruku, bolovi, jos malo maloletnica, kafana, drustvo, jos maloletnica, ...

Nema covek vremena da razmishlja dali je 449-751 ili 451-749 dmg weapon bolji ili ne, zato postoje pro drugari sa foruma koj so to oduzeli sabrali podelili i pomnozili pre 16 meseci, da pojasne gde ko sta kako kiliko i zasto :p

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

Kili moras da shvatis coveka. Maloletnice, posao, maloletnice, terapija za ruku, bolovi, jos malo maloletnica, kafana, drustvo, jos maloletnica, ...

Nema covek vremena da razmishlja dali je 449-751 ili 451-749 dmg weapon bolji ili ne, zato postoje pro drugari sa foruma koj so to oduzeli sabrali podelili i pomnozili pre 16 meseci, da pojasne gde ko sta kako kiliko i zasto :p

Nema vise maloletnica, sad sam se zabo sa jednom '88 :( jebiga mator sam 25 godina.

Elem ocu ovo

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

pvp 2.6 mainhand sword ima manji gornji dmg od sekire i macea iste kategorije i tako je od kad postoji arena sezona 1 razlog je bio rogue sword combat talenat u bcu koliko sam ja upucen u stvari

sto je zanimljivo sada i sekire dele isti talenat a sword i dalje ima manji gornji dmg .

obrati se onom degeneriku lead designeru zasto je to tako i dalje i kad mu se vec obratis pitaj ga dokle namerava da userava igru i dal uopste moze da mu ponestane ideja kako da je upropasti jos vise.

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...