Jump to content

Prodajem graficke !


Bjeka

Recommended Posts

E imash godina da mozesh da mi predajesh zivotno iskustvo, a dozvoljavash sebi ovo. Chitaj malo pazljivije shta pishem...

Smeta ti shto je link ka mom sajtu? Brishi link, nisi u pravu, ali brishi ne zanima me. Jel to znachi da poshto drzim shop da ne smem privatno da prodajem tehniku?

Napisao sam gore da ne moze da izvuche veliki FPS na novijim zahtevnijim igrama. Shta sad Dirt2 spominjesh i trazish?

Aman jel ja tvrdim da je grafichka najbolja? Shta ljudima nije jasno u ovom topiku?

Dakle prodajem grafichke ISPOD CENE i ne zanima me da li postoje bolje grafichke od ove i da li ikome trebaju grafichke i shta ti ja znam shta smishljate vishe.

P.S. Sklonjen je signature, iako je link "nofollow".

Edited by Bjeka
Link to comment
Share on other sites

Bila bi EXTRA cena, da si je ponudio ispod cene koje su u ostalim prodavnicama. Prema tome, ne smaraj.

Cena? Necete naci jeftinije nigde!

Kvalitet? Za te pare ne mozesh dobiti bolje, ako hocesh dobru grafiku sa 128bitnim memorijskim interfejsom, uzmi izdvoji duplo vishe kesha.

I imash specifikaciju gore i grafichka je super... I ima 1gb memorije, a ne 512mb.

Molim vas nemojte mi postovati komentare koji nisu vezani za kupovinu ovih kartica. Onaj kome trebaju ove grafichke bice mu EXTRA da ih uzme, kome ne trebaju tj. trebaju mu jache ili bolje (skuplje) on nece da ih uzme.

Bunch of bullshit.

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

Sramota treba da bude pojedinih ljudi ovde koji se javljaju i bez prava i osnova pljuju po meni i po mom oglasu. Jel ima ovde neko normalan ko ce da mi pomogne i ochisti ovo od suvishe glupih i nepotrebnih komentara?

A ti Santa nadji mi gde se u prodavnici prodaje ova grafichka za ove pare, i nemoj molim te da mi se prijavljujete sa vestima sa ITSVET-a. Komentare kao tvoj mogu da prihvatim, jer se ne slazesh sa cenom za ove grafichke i tu sam da te ispravim, ali je veoma nekulturno od tebe ovo "Bunch of bullshit.".

Link to comment
Share on other sites

Da da veoma, stvarno ja i dalje ne mogu da verujem shta on radi hahahahaha

Dechko to nisu te grafichke zar ne?

Molim vas ljudi obrishite postove i zakljuchajte topic, ne bih da vredjam tudje inteligencije, ali vredjam svoju uopshte upushtajuci se u raspravu sa nekim ljudima ovde. Na kraju krajeva obrishite ceo topic ako treba.

Ja prodajem jedno, on mi daje neshto levo, deseto, petnaesto... pricha tamo neke priche kao da je ovo diskusija o ne znam ni ja chemu, a ne oglas.

Postavio sam oglas kao bilo koji drugi chlan KlanRur komjunitija ( a posecujem ga od samog nastanka ), nikoga ne pokushavam da prevarim, nikoga ne vredjam, znachi ja stvarno ne znam zashto me pojedini ljudi miniraju. Dobili ste kompletan info o grafichkama u prvom postu, nema lazi, nema prevare, cena je fixna, i mogu da prihvatim samo komentare za cenu.

Ovo sve ostalo shto se pishe? Ja ne znam koja je logika i kako ti ljudi razmishljaju.

@Doca.

Da budem iskren, grafichke je treba da uzme jedan lik, ali mu je iskrslo neshto na dan kupovine pa je odustao od njih i sad ih ja privatno prodajem ispod cene.

Link to comment
Share on other sites

Није санта зајебан, него је оглас стављен као скривена реклама, и још цена није коректна као што је оглашавач навео.

Али нисмо требали коментарисати и то стоји, али ето некад просто убоде у живац овакав оглас.

ЋИРИЛИЦА!!!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

fa4ts0 ja stvarno nisam imao nameru da ovo postavim kao skrivenu reklamu, shto mozda mogu potvrditi ljudi koji me znaju da je takva stvar sa ovih 5 grafichkih kartica i da ih stvarno ovako prodajem. Ljudi koji me poznaju znaju kakav sam lik i da nikome nishta ne podvaljujem, shta vishe izlazim u susret svakome kome mogu kada mi se obrati za neshto.

A i cena nije nimalo podvaljena zato shto je najjeftinije mozete naci ( van moje prodavnice ) u gigatronu za 6419 dinara i to ako je imaju trenutno. Tako da je moja cena sasvim razumna.

Link to comment
Share on other sites

Cinjenica je da je ATI komercijalizovaniji i da oni furaju graficke novije serije sa dosta manjim interfejsom od NVIDIA-nih boljih modela, i to kompenezuju sa dosta velikim taktom koji NVIDIA nije forsirala, niti ce.. Temperatura=function(Frekvencija*Frekvencija).. Da jos nesto napisem? Ne, nema potrebe, samo sam malo palamudio kao i vecina vas u ovom oglasu, na koji niste trebali da se odazivate ako niste potencijalni zainteresovani kupci...

@ f4ts0 : Cale, mogli bismo na sok od borovnice jedan dan :D Ili Joca to vise gotivi bese xD

Bjeko, support! Ja sam dobio warning jer sam bacao flame za FNATIC podlogu od 50e, ali nije moje pravo da crtam ljudima da ih neko vara.. Bar ovaj forum to ne dozvoljava...

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

Cinjenica je da je ATI komercijalizovaniji i da oni furaju graficke novije serije sa dosta manjim interfejsom od NVIDIA-nih boljih modela

wat?

Jel znaš šta znači reč interfejs?

i to kompenezuju sa dosta velikim taktom koji NVIDIA nije forsirala, niti ce..

wat?

Ako je neko uvek išao na brute force pristup, to je bila NVidia. Uvek su frekvencijama i širinom magistrale nadoknađivali tehnološku razliku u odnosu na konkurenciju.

HD 5000 trenutno nema sa čime da se poredi, ali s obzirom da su specifikacije Fermija, koji je generacijski pandan HD 5000 seriji, već manje-više poznate i da su se pojavili i rezultati internog testiranja, sve se ponovilo. Namunjili su broj šejdera - 512 na GTX 480 naspram 1600, odnosno efektivno 320 pošto su grupisani u jedinice od po pet komada, na trenutno najjačem single-GPU Radeonu; proširili su magistralu - 384 bita GDDR5 na GTX 480 naspram 256-bita GDDR5 na HD 5870; i povećali memoriju, giga i po video rama na GTX 480 naspram giga na HD 5870. I onda kad vidiš sve ove brojke i pomisliš, u jebo te ovo bi trebalo da melje sve pred sobom, a ono prc, vidna razlika samo u DX11 igrama i to u situacijama gde se intenzivno koristi teselacija.

A o razlici u potrošnji struje da ne pričam.

Prema tome ko nije kroz ruke provrteo najmanje dvadeset novijih grafičkih kartica i upoređivao ih u raznim igrama, molim da se ne javlja. To što ste čuli od ortaka da je bolji Džifors ili Radeon nema veze s mozgom u realnosti.

Link to comment
Share on other sites

poz

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...