Jump to content

Prodajem graficke !


Bjeka

Recommended Posts

vrh, samo što ITSvet kaže da je ima i za 58 evra

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

5799 ?!?!:D matori hahahahahahahhaha

Cena je marketinshka :D

A mene chudi da iko veruje i prati IT svet po cenama, nikad nisu azurni, npr. pozovite Etron reci ce vam da nemaju te grafichke i da su bile preko 6000 dinara :)

Najjeftinije shto mozete naci je na naprodaju.com gde je 6409 dinara, pa tek onda gigatron, pakom itd.

Edited by Bjeka
Link to comment
Share on other sites

Sad moram da reagujem na mali oglas, ljudi ne nasedajte na ovakve 64 bitne low end kartice

Kostaju oko 45 eura sa 512 ddr3.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ma u chemu je problem sad?

Cena? Necete naci jeftinije nigde!

Kvalitet? Za te pare ne mozesh dobiti bolje, ako hocesh dobru grafiku sa 128bitnim memorijskim interfejsom, uzmi izdvoji duplo vishe kesha.

I imash specifikaciju gore i grafichka je super... I ima 1gb memorije, a ne 512mb.

Molim vas nemojte mi postovati komentare koji nisu vezani za kupovinu ovih kartica. Onaj kome trebaju ove grafichke bice mu EXTRA da ih uzme, kome ne trebaju tj. trebaju mu jache ili bolje (skuplje) on nece da ih uzme.

Link to comment
Share on other sites

da ne pricamo o tehnickim stvarima, da prodajes polovne nikad ne bih komentarisao

U stvari nisam trebao ni sad, sry.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

poz

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ma ja i dalje ne mogu da verujem shta vi pishete :D :D :D Hahahahaha :D

"NEĆE BITI DOZVOLJENI ODGOVORI KOJI NA BILO KOJI NAČIN "MINIRAJU" OGLAS, BEZ OBZIRA DA LI SE RADI O OSPORAVANJU KVALITETA ROBE ILI NJENE CENE. TAKVI POSTOVI ĆE BITI BRISANI A KORISNIK ĆE DOBITI WARN."

Ljudi ja vas molim da neko ochisti malo ovaj oglas:

1. Smatrajte da sam svih 5 grafichkih izvadio iz svog rachunara i da ih prodajem (iako su neotpakovane i sa 3 godine garancije), dakle nije reklama.

2. Nisam doshao da pitam "Ima li boljih i SKUPLJIH grafichki?", vec da ponudim odredjeni tip grafichki za EXTRA cenu. To je kao da sam doshao i postavio oglas prodajem Citroena, a dodje mi lik i kaze BMW je bolji :)

Ova grafichka podrzava sve shto novije tehnologije zahtevaju ( Microsoft DirectX 11, Shader Model 5.0, OpenGL 3.2, Full HD podrška ) i super je za onoga koji ne zahteva HIGH fps na nekim extra zahtevnim igrama ( testirao lichno CS i josh po neshto, znachi leti :P :).

Link to comment
Share on other sites

Da da.. leti.. a tek zimi. To je bre krš kartica. I tih 1 GB Ram-a joj svakako pomaže da potera sve igre u 1920*1080. Koje si to igre pored CS-a testirao pa sve leti? U kojoj rezoluciji? Ajde pokreni mi Dirt2 na toj kartici, Directx 11 igra. Baš me zanima kako sve leti. Po kojoj extra ceni? Naravno da ovaj thread treba da se očisti, pre svega od ovog komercijalnog oglasa.

Evo ti tebra:

http://www.klanrur.rs/corporate/

Pa reklamiraj firmu. Kako te bre nije sramota još da kukaš kako nismo fer? Ajde stavi i u avatar link ka sajtu.

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...