Jump to content

Final Fantasy XIII ps3 Kupovina


misaking[X]

Recommended Posts

Probao sam, ali npr Amazon ne donosi za srbiju... Tacnije ni Amazon u Austriji ili Nemackoj ne dostavljaju u Srbiju... :((( Sad za domace ostale varijante tipa games ili virtual shop za njih se ne zna kada ce dobiti uopste naslov jer sam ih zvao danas... Jedino ako ima neki sajt za koji ja ne znam a da dostavljaju u Srbiju?

Dr.Mr.

Link to comment
Share on other sites

@exile

Kao sto Lex rece, probaj prvi disk, ali to sto budes tada video ti se mozda nece svideti zbog kompletne linearnosti igre, tek nesto kasnije (ne znam na kom disku na kutiji) ali otprilike posle 15ak sati igranja, odlazis u Pulse gde se samo donekle gubi linearnost, tj. imas mogucnost istrazivanja sveta :D

No, ono sto ce te sigurno oduseviti je zvucna i vizuelna komponenta igre, kao i animacije, vrhunski odradjeno :)

Sve u svemu vredi probati, a ja sam konzolu maltene samo kupio zbog FF igara koje ce izaci na njoj, tako da... ;)

Link to comment
Share on other sites

Stvarno bih i ja mogao da odigram FF8, igrao sam sa ortakom na soniju i bas smo se nalozili na igru kad ono prc - baguje na drugom disku :P

FF9 sam presao, bila je kul igra u to vreme kad je izasla, jeste da je bio drugaciji stil od FF8 (izgledala je kao neki anime za decu) ali je bila vrh igra.

Edited by Herr Flick
Link to comment
Share on other sites

Stvarno bih i ja mogao da odigram FF8, igrao sam sa ortakom na soniju i bas smo se nalozili na igru kad ono prc - baguje na drugom disku :P

FF9 sam presao, bila je kul igra u to vreme kad je izasla, jeste da je bio drugaciji stil od FF8 (izgledala je kao neki anime za decu) ali je bila vrh igra.

De igre sto izgledaju kao da su za decu su najbolje :)

Golden Sun 1 i 2

Shining Force II

koja epic nostalgija me uhvatila \o/

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Kao sto Lex rece, probaj prvi disk, ali to sto budes tada video ti se mozda nece svideti zbog kompletne linearnosti igre, tek nesto kasnije (ne znam na kom disku na kutiji) ali otprilike posle 15ak sati igranja, odlazis u Pulse gde se samo donekle gubi linearnost, tj. imas mogucnost istrazivanja sveta :D

pa kao i sedmica/osmica :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...