Jump to content

Taktichke potezne strategije


salejemaster

Recommended Posts

igra je odlichna i vredi je igrati pored svih pomenutih naslova

rafalom nisam srusio nista (eksplozivom da), rafalom jesam napravio rupu u zidu, zamisli tek to ! i zamisli posle mozes da nisanis kroz tu istu rupu!

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Napravio sam Japanca sa stealth melee skilovima, prišunjao se liku iza leđa sa mačetom i zabo ga sa svim APovima što imam, i skinuh mu malo više od pola.

A što se tiče strategija, evo još par mojih miljenika

momrev07.gif

Master of Magic

ageshadow_790screen004.jpg

Age of Wonders 2

Link to comment
Share on other sites

? to se desavalo i u ja2... igre nisu tu radi realnosti vec taktiziranja...

mislim voleo bih i ja da ima igra bez kompromisa ali kad vec nema ne treba otpisivati igru zbog mana koje postoje i kod drugih naslova

ja hocu squad based takticku strategiju ili nesto slicno :|

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

da, kvalitetom [:D]

Kewl, skidam. Od Apocalypse nije bila dobra UFO igra.

Frozen Synapse, brutalno

http://www.frozensynapse.com/

BTW sad se setih PBEM strategije na ovu foru

http://www.lasersquadnemesis.com/

Igrao sam dva meča i ekstra je. Ukoliko nećete da platite igru možete je sa trialom igrati online. U tom slučaju su vam dostupni samo marinci, i morate ostaviti post na forumu da vas neko od vlasnika originala pozove na meč.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

nisam nikad igrao, ali ja obozavam taj koncept - mislim, ako sam ga dobro shvatio. to je ono, trudis se, a onda gledas kako se odvija tvoj trud, a svi imaju iste sanse i mogucnosti. dobro, sad sam upravo opisao sve igre na svetu, al valjda je shvatljivo:)

recimo, ja mislim da neki super fazon tog koncepta postoji u nekom virtua fajteru ili tako nesto, mada nisam siguran. valjda pravis svog lika, pritom obracajuci paznju na odredjene parametre pri treningu, odredjujes mu taktiku, stil i jos gomilu sranja i onda tipa odes kod drugara i vasa dva lika se peglaju, a vi samo navijate, bez intervencije. i onda ono, ko u robowarsima, moze da pobedi debeli veliki ili mali brzi ili recimo agresivac koji ako ne pobedi u dvaes sekundi umre od umora itd.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...