Jump to content

Poker


FATA

Recommended Posts

pa poslednjih 7 dana se bas divlja u meridianu, pod to mislim da se udara bas jako, dosta novih likova dolazi

npr pre 3-4 dana kada sam bio, bilo je za glavnim stolom 80k oko ponoci... flop tesko mozes da vidis bukvalno... sve placaju..

najmirnija igra je od otvaranja znaci 20h do ponoci

Link to comment
Share on other sites

rekose i meni da je postalo opasno bucanje jer se ekipa promenila,ali nisam bio jedno dve-tri nedelje posto su ovi seljaci u poslednje vreme prilicno aktivni:)

10/20,seda se uglavnom sa 2-2,5k,ali imas likova koji sednu za soma,soma i po(koje mrzim najvise na svetu),a imas i par nas koji uvek sednu za maksimum,odnosno za tri...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam bio u Kondinoj, od 23 do 3, usao sa 3k, izasao sa 24k :) 10/20 igra :D

Imao sam dobar play ali me je i karta htela bas jako, samo 1 lik tamo je znao sta radi, doduse skoro kad god je 3-betovao multiway pot nalitao je na moj light 4-bet, i sa kartama i bez karata... Sve u svemu, mislim da sam ostavio jak utisak tamo...

2il0hza.jpg
Link to comment
Share on other sites

Aaaa nisam znao :) kasnije smo promenili sto i doslo je jos par fisheva :D

Ti si lik koji me mnogo podsecao na Minierija :)

Ali situacija... Samo sto sam seo, prva ruka straddle, bilo par raise/callova ja otvaram ono QQ, 3-bet, lik 4-bet shove, ja call :) nije verovao da sam to u prvoj ruci i double up odmah na startu.

@gruja: gg, jel ostaje ono da igras KO? i kad je uopste KO, mozda cu igrati i ja :)

2il0hza.jpg
Link to comment
Share on other sites

bounty cu da igram ako ne budem spreman za najveci derbi mladost-zelja u nedelju!Mislim da je zglob 50-50 za tu tekmu:)

Side mi se ne igra jer je gotovo ista turbina ko bounty(ako se ne varam na proslom sideu na finalnom stolu niko nije imao vise od 10bb),a na bauntiju barem mozes da izvuces lovu preko nokauta:)A da ne pricam da me jebeni kapitalisti trpaju samo u popodnevnu smenu ko da sam siptar i nemam zivot,i igrao sam samo taj jedan jebeni satelit,a imao sam tri nedelje da ujurim kartu za main, koji mi je naravno preskup...

@meridijan

u meridijanu je najjace sto ce tamo 3bet ljudi da te plate sa SUITED kartama,i igraju fit and fold uglavnom,a 4bet je za sve njih 99% aa,kk ili qq,ili ak :)

mnogo je veliko carevanje kad te ne znaju tamo a zapravo znas da igras:)

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...