Jump to content

Poker


FATA

Recommended Posts

poenta je sa kojim kartama je usao u ruku i kako mu se kupio

this

Mene nista u poker ne iznervira vise od takvih igraca. Bad beat istrpim ako usere nekog ko je igrao rezonski ali ovakve ruke me izlude do te mere da stvarno u chatu napisem ljudima takve grozote da me u zatvor treba staviti. Cudimi da nisam jos nikad dobi ban zbog toga a pisao sam bas puno.

Sto se tice grujine igre u toj ruci... Nije to toliko lose odigrano koliko izgleda. Veoma cesto foldujem AK na brlja flop a budem najjaci na kraju. Da je taj gennarino82 iole normalan foldovao bi se na grujin allin jer je gruja vrlo lako mogao da bude overpair al jbg retard je hteo da se kocka sa cekanjem up and down. To su ti igraci sto urade call i hoce da se okockaju pre nego sto daju shansu svom mozgu da razmisli, proracuna aute i shansu da bude bolji u toj ruci. To se meni ranije desavalo i to je cist pokazatelje nivoa (ne)znanja igranja pokera.

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Zato sto je reraisom preflopa reprezentovao veoma jaku ruku i ocekivao je da se ovaj folduje + uvek racuna da i ako je slabiji na flopu sa rukom poput AK su mu solidne sanse da se kupi. To bi bar moji razlozi za all in bili ako bih nacinio isti u takvoj situaciji.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

+1

rekoh vec.Pre toga smo imali raznorazne showdownove gde sam video da me ultra lajt 3betuje (109off,j7,k6),posle cega sam ja njega mnogo cesce 4betovao jer je lik calling station

njegov range je potpuno neizdefinisan u ovoj ruci,odbacujem aa i kk jer imam blokere i kontam da bi se prosuo

na ovakvom bordu ja znam da on meni ne baca nijedan rucni par,ali to je jako mali deo njegovog rangea,pa ako je zaista PP,onda imam gutter+dve over,sto mu dodje da se kupim jednom u tri puta.Mislim da sam istu stvar mogao da postignem i betom do 15 jura,mada,kada izadje kec,ja se njemu tu svakako ne bacam u ovim okolnostima i sa ovolikim stekovima :D

imao sam veoma zanimljivu i dugu sesiju,nije bilo stolova,ali sam igrao dva nl100,tri nl50 i jedan nl30...ovo su mi bile mozda dve najzanimljivije ruke,ali sam imao mnostvoooooo odnesenih potova bez showdowna

10/12/2012 6:06:08 AM - Round 286551340 starts

dejedeje is seated with €189.39

Hero is seated with €298.82

BLACK-OUT is seated with €100.00

Godfather87 is seated with €81.02

NosNosNos is seated with €194.40

dejedeje Posts small blind of €0.50

Hero Posts big blind of €1.00

Dealing cards

Hero: As Qh

Godfather87 Folds

NosNosNos Raises to €3.50

BLACK-OUT Folds

dejedeje Folds

Hero Raises to €11.00

NosNosNos Calls €7.50

Flop: 7s 9c 3d

Hero Checks

NosNosNos Bets €14.00

Hero Calls €14.00

Turn: 7s 9c 3d 9h

Hero Checks

NosNosNos Bets €30.00

Hero Raises to €80.00

NosNosNos Folds

Hero wins €155.50

10/12/2012 6:27:22 AM - Round 286552109 starts

Hero is seated with €243.98

Gianluigi123 is seated with €106.00

BLACK-OUT is seated with €100.00

NosNosNos is seated with €217.00

Hero Posts small blind of €0.50

Gianluigi123 Posts big blind of €1.00

Dealing cards

Hero: 7c 6c

NosNosNos Folds

BLACK-OUT Folds

Hero Raises to €3.00

Gianluigi123 Raises to €9.00

Hero Calls €6.00

Flop: Jd 3d Ah

Hero Bets €10.00

Gianluigi123 Calls €10.00

Turn: Jd 3d Ah As

Hero Bets €20.00

Gianluigi123 Calls €20.00

River: Jd 3d Ah As Td

Hero Bets €70.00

Gianluigi123 Folds

Hero wins €144.10

al naravno,na kraju me setapuje

10/12/2012 6:22:31 AM - Round 286551961 starts

BLACK-OUT is seated with €103.50

Hero is seated with €356.28

NosNosNos is seated with €117.00

Gianluigi123 is seated with €95.65

BLACK-OUT Posts small blind of €0.50

Hero Posts big blind of €1.00

Dealing cards

Hero: Qc Qh

Gianluigi123 Folds

NosNosNos Raises to €3.50

BLACK-OUT Calls €3.00

Hero Raises to €12.00

NosNosNos Raises to €42.00

BLACK-OUT Folds

Hero Raises to €129.50

NosNosNos Calls €75.00 (all-in)

Hero gets refund of €12.50

Hero shows Qc Qh (Pair of Queens)

NosNosNos shows Ad Ah (Pair of Aces)

Flop: 6h 8d Qd

Turn: 6h 8d Qd 7d

River: 6h 8d Qd 7d Ac

NosNosNos wins the main pot of €232.50 with Three of a kind, Aces

i da,kad sam izgubio ovu ruku skontao sam u stvari koliko sam emotivno nespreman za nl100 jer mi je tesko palo...a nije da kao shotujem iznad svojih limita,pa da se zato smorim

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

gruja bog jebenog pokera.

uvatio sinoc na es-u neki izvestaj sa ept-a iz spanije, osvojio neki mutavi dobrica nemac

http://www.pokerstarsblog.com/ept/2011/martin-schleich-wins-ept-barcelona-and-850000-086517.html

coveka je polivalo najstrasnije i iskoristio je to.. ono, ostali pokerasi su bili u fazonu kadar nevera :D

edit:

au koji jebeni fail, ovo je bilo prosle godine :D

koji retardi ovi sa es-a :D

Link to comment
Share on other sites

ja nemam nikakvih iskustva osim onih sa onim no deposit bonusom,kontam da ne mogu previse da ti pomognem :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

gg za prve dve ruke. Ja tako nema sanse da bi igrao niti vidim u bliskoj buducnosti napredak koji bi me doveo do takve igre. Sto se tice emotivne nespremnosti. Mislim da to moze da ima veze sa finansijskim stanjem van poker. Npr imas 5k evra na pokeru i igras NL100 a u rl zivis daleko losije i radis npr za 400e mesecno. I onda kad izgubis ruko u vrednosti pola svoje plate ne bude ti svejedno iako ti nije puno sjebalo bankroll. Ne kazem da je to slucaj kod tebe.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

pa acctualy sad kad si tako predocio,to je to :))))))))))))))))) Ali naravno,moj zivot u principu nista ne pati,nista mi ne fali,kevi guram lovu u kucu za sve to treba itd itd Ali hocu da kazem da sam sredio mindset tako da ne obracam paznju koliko sam para izgubio,vec koliko sam buy inova u minusu,plusu,gledam stvari dugorocno,sto je najbitnije,ali ono,lepo pise u poker mindsetu,ne treba da igras igre na kojima ces se zbog osvojenog pota radovati,a zbog izgubljenog tugovati:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

nemam muda to jos da uradim,vise zbog drugih,nego zbog sebe.Vec sad mislim da mi je work -ev potez,ali jbg.Doduse,nemam jos ni 5k,ali imam 30bi za nl100:) *humblebrag*

a znas i sam da giljam sa ortakom,pa se tako organizujemo da imamo 4 sesije dnevno po cuku i po recimo,dve on,dve ja.

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

opet preslikan scenario od sinoc

ja qq,lik aa,samo platim 4bet,flop q high,river A.Opet 200 jura ruka:)

lepo ranujem:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Mene inace banovali sa starsa jer sa pre tri meseca na 1.5$ fifthy50 prebacio ortaku 300 chipova tokom igre :S Majku im njihovu cekali su da depozitujem pa onda da me banuju. U mailu sam priznao sve ali sam rekao da gistro ne znam da je to ilegal. Sa parama sto su bile tamo sam se vec pomirio, ocu samo da mi vrate acc jer je povezan sa mb i bank acc. Cekam vec vise od nedelju dana da mi kazu sta se desava, nadam se da nije perma ban

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...