Jump to content

Poker


FATA

Recommended Posts

svaka cast hajncu,ali na kraju se ispostavilo da je u heads upu osvojio wsop na srecu,a ne na skil...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

da da,mnogo je veliki smarac,ja sam imao kombo esfandijari+negreanu na tviteru sve vreme i bas sam bio zadovoljan:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

a negreanu peder je rekao da ima dva huge tella za obojicu i nije otkrio,iako je rekao da hoce,jebem ga u usta rumunska! [:D]

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

podelio i ja prvo u fejsu ali bilo nas samo 15 za 3 stola lol pa smo dobili po 130e :D 1100 + add on, ja imao re buy, pukao na AA vs 1010 :D

a fino sam kasnije igrao, lepo naplacivao i na kraju smo bili isti i ae da podelimo :)

edit DOMINIRAJ :D

i baaaas me cudi sto je malo ljudi bilo nocas... uglavnom nas bude 30ak... i ostao mi gazda duzan 30e kao nema, mamicu mu...

Edited by grb1tj
Link to comment
Share on other sites

mene na veliki mali smara brate sto se igra ruzan poker i veci deo turnira se svede na igru pre flopa,a toga na dipari nema toliko i zato mi vise odgovara...ja cu sledece nedelje da se zabodem u leone i necu da izlazim psoto radim ujutru:))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

mene na veliki mali smara brate sto se igra ruzan poker i veci deo turnira se svede na igru pre flopa,a toga na dipari nema toliko i zato mi vise odgovara...ja cu sledece nedelje da se zabodem u leone i necu da izlazim psoto radim ujutru:))))

na deepu ti mnogo zavisi od toga koji sto ti padne, malopre mi se desava da igram na 'normalnom' stolu, a sto pored - stekuju se i rbuju svaku ruku, cipleader ima 40k posle 40min igre itd.

ja jos uvek cekam deep gde necu biti ultra card dead, ali dobro, sinoc sam uzeo pa se ne zalim toliko :)

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

pa fora je shto taj 'normalni' sto imas npr. matorog celu ili vuka,drljachu i tako neke likove koji su regulari i limperi i tajteri i mozes vise ti da diktiras igru,a to mi je potrebno negde u kasnijoj fazi da bih kupio blajndove i ante,mnogo vise volim u ranoj fazi na deepu kada sam na stolu gde su npr. ozren,panta,grega(pricam ti imena namerno jer pretpostavljam da si neke od njih mozda i zapamtio) zato sto su oni hiperagresivni i mogu da bolje naplatim ruku jer mene slabo poznaju tamo,a posto izgledam kao pickica cesto misle i da mogu da me pushuju... E PA NE MOZE! [8D]

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

kako ne zapamtiti te likove :D uostalom, kao da vidim iste one likove iz tih kockarnica iz smedereva, samo sa drugim imenima, ali kao da sam ih sve vec video :)

u sustini slazem se sa tobom, ovi drugi navedeni neverovatno mnogo nabijaju od samog starta, a cak i na pocetnim 25/25 blindovima, kad i uvide da su mozda slabiji vec su napravili pot od 10k i nema folda...kao sto rekoh, do sad sam bio bas bas bas card dead i na deepovima, ali inace, nabodes nesto na pocetku, dupliras stek (najverovatnije), i posle toga jases samo...

vidimo se na deepu u utorak onda :)

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

jebote vlado ja te nisam video,javio bih ti se siso,video si da sam gavri samo bacio smekerski mig posto smo kasnili na tur :tf:

bio sam sesti,a peti je bio babl,odnosno vracali su mu lovu HEEEEEEEEEEEEE

trecu ruku kako sam seo mi je lik srusio kecheve,dobijem ih na utgu,i rejzujem 75:))Tri-cetiri calla,lik na sb rejzuje do 650,neki veseli frendli donk idiot,ja ne zelim vise nikoga u ruci,4betujem ga do 2 hiljade,medjutim dobijem kol i od onog middle age grobara(ne mogu da se setim kako se zove,poz Mendzi) i ovaj doplati takodje,flop je q10 govno,dva karona,donk chek,ja overbet shove,fold,donkara koluje kj,turn odmah 9,POZ [:D] Da nije bila treca ruka bukvalno,okrenuo bih se i otisao kuci,ovako sam uzeo rebuy [8D]

Posle toga istog lika izolujem sa a10,imam poziciju nad njim,on naravno doplati,izlazi 1067,chekrejzuje me na flopu,a video sam da je iskren igrac,ja mu bacim to,on mi pokaze 89,kako me je samo spasio:)Tu sam se isto malo smorio sto sam vec pao na 7hiljada,a nije bio ni drugi level i onda sam ga slagao do jaja jednu ruku,platim na big blajndu rejz sa dilera(neki ono isto weak igrac) imam q6,donkara na sb,otvara se 542 dva srca,chek,chek,diler cbet 600,donk call,ja rirejz 2600,diler se dosta dugo razmislja i baci mi a5,donk samo call,turn izlazi kec,on mi opet chekira,i ja ga tu stavim na flush draw i bojao sam se da mu stavim all in da me ne pobedi na kralj haj:)river petica,on chek,ja all in,on fold i pokaze mi k10 u srcu:)))))

enivej,dobar deo turnira sam bio card dead pa sam rejzovao ruke poput k6 u boji i tako to,mnogo sam dobro ridovao ljude,trudio se da pre flopa okoncam ruke,pokazivao blefove i nadao se da ce karte stici bas kad treba,kad se umuljam na finalni...a pred finalni,dok nas je bilo 12-13,uspeo sam da stignem average i dignem se na 43 hiljade,flopujem top set dami,lik mi sve da na kj,zandar je na flopu...i posle toga,3betujem aq,smooth calluje me aa,ali ne izgubim nista osim toga,ali to je opet 6 soma,pa posle sam radio jos jedan 3bet sa a8 u trefu(i to dobar u odnosu na lika koji je rejzovao),ali iako smo 5handed,chiplider je opet imao jebenu ruku na small blindu i 4betovao me pa sam na finalni sam usao kao short sa 25 hiljada,gurao sam i guzio se tu,i onda me crippluje ultra short,gurnuo sam sa k9,puko od q10(10ka u turnu),pao na 15 hiljada,sledecu ruku dobio aj,gurnuo opet,platio me opet short sa kq u trefu,i lik na bb sa ak,jedina okolnost mi je bila sto sam imao ciste karone i pikove,posto su ovi imali trefove i srca,otvorilo se 1085 dva karona,10,kralj HEEEEEEEE nisam jebeno mogao da kupim barem split i poz voz

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

jel chip leader bio vidic?

lik je imao 50k posle sat vremena, mrzi me da pisem kakve je sve ruke uzimao (mini opis: placa pot bet na flopu vs dvojice sa backdoor drawovima i nabada ih)

ja prvi stek pukao protiv njega AK, otvara se AJx, check on pot bet ja call, 7 turn, ja check on pot bet i preko toga sam imao nekih 2k ja all in on set sedmica ^_______^

drugi stek sam isao vs short stackera i jos jednog lika, main pot oko 10k, side pot nekih 13k, shortie ima 77, ja 10 10, ovaj lik sto je ZAMALO bacio AQ je treci, izgubim flip naravno....

ne mogu da prodjem jebeni flip u leoneu pa to ti je :)

inace lol za 75 sa AA :D

@mendzi

sta koji kurac da mu masem kad ne zna kako izgledam :)

'grujo onaj lik ti je upravo mahnuo'

'mozda je retardiran, mahnucu mu'

Edited by vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

jel chip leader bio vidic?

inace lol za 75 sa AA :D

@mendzi

sta koji kurac da mu masem kad ne zna kako izgledam :)

'grujo onaj lik ti je upravo mahnuo'

'mozda je retardiran, mahnucu mu'

e pricali su kod nas u sobici da je doktor vidic silovao sto,ali je njega izuo filip negde pred finalni...rekoshe i da mu je izasao raner raner poker:)Covek jebeno imao 60 hiljada i nije stigao ni na finalni:)A i spomenuli su tu ruku gde je imao set,nisam znao ad je tebe izuo:)

a brate,sta hoces za rejz sa AA,3x blajnd :))))))))))))

a igrao sam strpljivo :) mada sam svasta placao :)

koja kontradiktornost [roflmao]

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

16-Nov-11 4:20:16 PM - Round 199800275 starts

foggia2011 is seated with 36,780

ciquita76 is seated with 16,165

vetturino80x is seated with 39,160

fatjon1988 is seated with 21,855

lollo100 is seated with 35,760

w3Gosu is seated with 22,780

ciquita76 Posts small blind of 1,000

vetturino80x Posts big blind of 2,000

Dealing cards

w3Gosu: As Ad

fatjon1988 Folds

lollo100 Folds

w3Gosu Raises to 5,000

foggia2011 Folds

ciquita76 Raises to 16,165 (ALL-IN)

vetturino80x Folds

w3Gosu Calls 11,165

ciquita76 shows Kc Kd (Pair of Kings)

w3Gosu shows As Ad (Pair of Aces)

Flop: 7h Ts Qh

Turn: 7h Ts Qh Js

River: 7h Ts Qh Js Ac

ciquita76 wins the main pot of 34,330 with Straight, Ace high

bubble bad beat.......

edit: nagrade za prvih 5: 50e/65e/85e/120e/250e

Edited by Aca~
2il0hza.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...