Jump to content

Poker


FATA

Recommended Posts

ne desava se jednom u milion.

Kao sto i u onoj ruci gde si imao set zandara na turnu nije jedan u milion jer ti i dalje mozes da izgubis ruku od kq.Jedino sto iz svih ruku koje kacis mozes da saznas je koliko ti zapravo ne znas.Ali non stop odbijas to da prihvatis.Bolje radi malo na igri umesto da kukas posle bad beata.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ALO LJUDI???!?!??! Jel ste vi normalni??? Pa kada sam je rekao da znam?? Svaki put kazem da sam ja ovde sitna riba noob fish i da sam svestan da numem da igram. Ruke kacim jer mi se stvarno nikada nisu desile u zivutu. Ne trazim ja nikakvu analizu od vas poker proova. Znam da je mogla da izadje runer runer kenta ali okacio sam ruku zato sto mi se nikad niko nije kupio runer runer poker. Nerivira me vas stav. Ok bolji ste igraci. Grujo znam da sabijas i cestitam ti na tome. Ja igram ove sitne turnircice i ne zalim se. Od 0 sam napravio 500e i to sam withdraw jer mi je trebalo u real lifu i sada polako prckam ponovo. A ti Vlado isto pokusavas da predstavis da si dobar igrac a malo malo pa zickas neki sitnis na moneybookersu na pricajte topicu. Zajebi me te price

Edited by moyo
  • Downvote (-1) 5

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Ne bih da budem mirodjija ali opusti se :D 

 

ne desava se jednom u milion.

Kao sto i u onoj ruci gde si imao set zandara na turnu nije jedan u milion jer ti i dalje mozes da izgubis ruku od kq.Jedino sto iz svih ruku koje kacis mozes da saznas je koliko ti zapravo ne znas.Ali non stop odbijas to da prihvatis.Bolje radi malo na igri umesto da kukas posle bad beata.

 

To bi ti svako rekao ko igra makar godinu dana  i jeste 100% tacno, ako zelis da smanjis tilt i da smanjis niz tih situacija koje se desavaju , morace da padne malo edukacije, ne verujem da je Gruja nesto lose mislio, meni je dosta pomoglo kada sam posle prvog depozita pukao sve i zalio se drugaru kada mi je rekao da ne znam i ja malo razmislio o tome. A ako ne zelis da se ozbiljno bavis igrom, vec da "igras turnircice" i ako uzmes neku kintu uzmes ako ne nikom nista, moraces da ocekujes takve komentara na upload ruku, jer dosta ljudi u ovom topiku je ozbiljno posveceno igri koliko vidim  pa odatle i ozbiljno komentarisanje ruku. 

Link to comment
Share on other sites

Moyo. Postoji problem i u tvom stavu. Samim tim što se žališ da ti se kupio debil italijanski ti stavljaš do znanja da si iznad njega. Razumem. Bad beat se dešava. Nekad često, nekad ne. Zavisi od volumena. Ti postaviš bad beat kako bi se požalio, sve je meni to jasno. Svako će je analizirati. Neko će biti strpljiviji i bolji u tome kako da uopšte pristupi tako nečemu iako tebe to ne interesuje, neko će biti indiferentan i neće se udubljivati u to jer smatra da ne treba gubiti vreme ako taj neko sam ne traži pomoć (npr ja), a neko će biti Gruja (koji takođe nije preležao dečju bolest zvanu tilt :tf:).

 

Sam tvoj odgovor koji počinje sa caps locok i rečju "ALO" je već naznaka da je tilt problem, no nisam hteo da ispravljam to. Samo sam hteo da kažem da nema potrebe odmah da se plane i da ti skrenem pažnju da ti ipak daješ do znanja da znaš nešto o pokeru, iako možda misliš da to ne radiš.

 

Ništa loše, samo my 2 cents.

Link to comment
Share on other sites

@zickanje

 

ne igram online vise, kada vidis da 'zickam' znaj da sam izdrogiran i da hocu da ukljucim 5 random turnira i da se zabavljam, a nemam nacina da depositujem. x puta sam od bjele trazio 50-100$ na starsu koje mu vratim u narednih par sati, sa planom da mu ujutru uplatim ako ih prospem, sto mi nije problem jer 100$ ne predstavlja nikakav udarac za moj live bankroll koji imam i negujem. eto objasnjenja, nadam se da te je zadovoljilo.

 

p.s. ako mislis da ikoga boli kurac za tvoj bad beat na 5e turniru na zabarima varas se, bolje iskoristi priliku i prihvati savet koji dobijes

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Vlado naravno da ne mislm da ikoga boli kurac. Ni mene ne boli kurac. Bad beat zaboravim posle pola sata. Opet kazem da sam ruke okacio jer su mi delovale zanimljivo. Obrazlozio sam svoj bad play i to je to. Ne ocekujem nikakve analize. Hvala na savetima ali stvarno mi nisu potrebni. Igram svoju igru i tesko da ce se tu nesto promeniti. Niti planiram da budem poker pro, niti se lozim da cu ikada praviti bilo kakav profit od pokera. Igram for fun, trenutno mi solidno ide i kad batalim kladionicu imacu za cesci withdraw. Toliko

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

 Igram svoju igru i tesko da ce se tu nesto promeniti. Niti planiram da budem poker pro, niti se lozim da cu ikada praviti bilo kakav profit od pokera. Igram for fun, trenutno mi solidno ide i kad batalim kladionicu imacu za cesci withdraw. 

Svaki savet ovde je dobronameran, u to sam potpuno siguran, nemas potrebe da zauzimas stav kao da si napadnut / isprozivan ili slicno :) evo recimo ova paralela, ti pizdis na italijane stalno, praznis se ovde uglavnom, sipas tone uvreda na njihov racun zbog kojekakvih poteza, a ocekujes da ljudi na ruku kao sto je npr. ova poslednja kazu 'e jbg bas nisi imao srece, namestilo te da ima sesticu'...kapiras da je to jednostavno nemoguce i svako ce prvo obratiti paznju na gresku koju si napravio, i reci ce ti, a pogotovo jer je ovde drugarska atmosfera

 

Isto tako, stvarno se potrudi da poradis na svom, da kazem, 'pogledu' na poker, mislim na quotovan deo najvise...ako vec trosis deo vremena na poker i volis da ga igras, nema razloga da ne unapredis sebe kao igraca, upravo zbog toga sto ne moras da potrosis ne znam koliko vremena da bi bar poceo sa unapredjivanjem...za pocetak prihvatis neki od saveta ovde, potrosis koji minut na razmisljanje o toj i toj ruci, zasto to, a zasto ne to? ne da ih prihvatas bezuslovno, vec da sam shvatis sta i kako, naucices da razmisljas.

 

a i, ako vec pricas o buducim withdrawovima, ocigledno to nije skroz for fun i nema razloga da sledeci withdraw ne bude duplo veci od planiranog. samo mindset promeni malo :)

 

 

aj' kad smo vec oziveli topik, kakva je situacija ljudi kod vas? :)

 

ja pauziram do kraja julskog roka, a onda se nadam da ce biti dovoljno 20/40 partija u julu, jer planiram da odigram bar 20 sesija

Edited by vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Ja derem live u Subotici, jer matorci strele svaku ruku, i imaju izreke tipa "Bez kralja ne valja","Ja ne bacam JQ u boji pa da je ne znam sta dole","Q9 nikad ne gubi" ... JJ su "fante" AA je "dzamija" tripla strela je svaka druga ruka.

 

Also dilerka ima 22 godine, i 2 ogromne dojke.

Link to comment
Share on other sites

Počeo sam ozbiljnije da igram (opet) krajem maja. Igram SNG na Starsu. Najviše 27ice od $3.5 uz koje dodajem $3.5 - 45ice i $4.4 - 180ice. 180ice baš retko jer dugo traju, a ipak sve ovo radim uz full time posao. Ako baš, baš nema prometa (a meni treba da popunim ekran turnirima) dodam ponekad i $2.5 - 90ice.

 

Maj je krenuo lepo i uhvatio sam fin heater. Dovoljno da shotujem $7 - 27ice i $6 - 45ice. Maj izgledao ovako:

 

May_zpsb2c80ef0.jpg

 

U junu sam, nažalost naleteo na downswing i sad se čupam. Imao sam u petak prvi pozitivan dan, pa će da krene sad valjda. Nije to bio neki veliki downswing, samo što nije veliki problem pasti sa $700 na $600 kad igraš $7 - 27ice. Preko $700 već komotno igram $7 - 27ice i igram ih dokle god ne padnem na granicu od $600. Pao sam i vratio sam se na $3.5 limit i ćutim i guram dalje. U junu ranujem oko 500k čipova ispod crte:

 

June_zps7c2fc46c.jpg

 

U svakom slučaju, najzadovoljniji sam što sam se iscimao da povećam volumen u odnosu na dosadašnja iskustva i dizanjem nivoa igre. Radim sa MagicTrickom, kome znači ta informacija.

Link to comment
Share on other sites

ne znam moyo sta si se nasao uvredjenim pa da ti sad meni cestitas ili govoris da sam pro,ne radi se o tome uopste,radi se o tome da dolazis na topik samo da kukas o maloumnim zabarima,i da ti svaki put isto govorimo.To sto sam ti rekao,rekao sam ti zbog tebe samog.

i vitjso,ne seri da nisam prelezao tilt,ne pamtim kada nisam ispostova stop/loss:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Jel ima neko 2.5$ na Skrillu, vracam u sredu, GAY STOP :D

Ja terao NL2 NL4 NL6 napravio par withdraw-a i evo me na FT igram NL2 i jedva cekam trenutak kada cu otplatiti glupi faks i moci da gradim ozbiljan BR i da probam vece limite. Sto se tice lajva drugar saznao za neki klub ovde u Nisu gde su stvarno smesni likovi ( uz 1 ili 2 izuzetka cini mi se ) igra se 10/20 mada kao da se igra 20/40 su betovi tako da se nadam da cu uskoro imati dovoljno kinte ( 2-3 BI ) da odem i zgrcem pare i tamo. Bio jedno vece treca ruka KK na flopu K10x dva trefa, lik vuce all in sa AQo ... kasnije nisam bacio KK na 864 flopu , i jbg lik okrece 86 mada na duge staze  , profit mi je prilicno ocigledan ... 

Edited by ArktickaLubenica
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...