Jump to content

Poker


FATA

Recommended Posts

Grujo, ne razumem :). Nije da nisam stovrio bankroll za jacu igru, pogotovo live :). Sto se tice online igre, nisam upalio jedno mesec dana, pa planiram neki ozbiljniji grind cim nahvatam neki malo duzi period bez turnira. 

Inace, bio sinoc na nekoj live igri u Jagodini, usao sa soma, napravio jos 1000 preko i onda u 3betovanoj ruci gde sam ja AK na flopu AJ9hh lik me gura all in na moj c-bet na sta ja callujem i on otvara Q4hh, turn h i ja padam na oko 500. Posle toga se opet digao do oko 2k, i onda u ruci gde sam 92hh, lik otvara sa sredine stola, 4 callova, i ja call sa BB. Flop 9h2sKs. Ja donk, lik raise, treci all-in oko 1500, ja moj all in oko 1800, treci plati. Turn 6s, river x. Lik otvara nut flush... I tako bio los soma :) ali su nemaci pojma, cenim da bi mesecno mogao da izlazim odande dobar makar 20k ali nisam bas zainteresovan toliko da igram posto su vecinom krimi face...

2il0hza.jpg
Link to comment
Share on other sites

dajte freeroll za pare, specijalno za bizu brata! :D

bilo je onih 50$ na partiju, ne znam da li ima jos uvek, prelistaj nekoliko stranica unazad

haha ma i uplacivao sam uzeo par puta pare neke smesne al nista ozbiljno , al sada se nema kesa pa hocu barem da probam negde :D daj neki sajt , ne mogu da prelistavam 145 strana bolesniku :D

Kucaj na fejsu nesto tipa freeroll passwords etc. ja sam tamo trazio kada sam igrao. Probaj i Unibet , video sam caleta da igra tamo neke freerollove, cak je i uzeo par puta :D 

Evo ovo je meni iskocilo na fejs u searchu ... 

 

https://www.facebook.com/Pokerfreerollpass?fref=ts

hvala , sad sam skinuo neki pa cu da vidim dal cu da dobijem neke tickete :)

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Igras tako godinama. Hiljade i hiljade ruku i pomislis video si sve moguce kombinacije i bad beatove ali uvek se pojavi nesto da te iznenadi. inb4 bilo kakve prozivke za bad play. Jeste, bad playovao sam ali obrazlozicu zasto. Final table je u pitanju. Ruku pre toga sam se double up sa AA vs JJ i odlucim da limp AQ jer sam procenio da ce ovaj sto je bio JJ da uradi rage all in. Uglavnom to me je kostalo ruke.

 

6/13/2013 1:31:04 PM - Round 385135318 starts
vespista71 is seated with 94,935
danielesteve is seated with 61,939
friend 1 is seated with 39,060
TEO TFSUR is seated with 82,641
Hero is seated with 118,254
zaza7000 is seated with 118,068
chesteer is seated with 45,236
nzinuuuuuuuu is seated with 55,867
nzinuuuuuuuu Posts small blind of 2,000
vespista71 Posts big blind of 4,000
Dealing cards
Hero: Qh Ad
danielesteve Folds
friend 1 Folds
TEO TFSUR Folds
Hero Calls 4,000
zaza7000 Folds
chesteer Folds
nzinuuuuuuuu Folds
vespista71 Checks
Flop: 6c Ah Ac
vespista71 Checks
Hero Checks
Turn: 6c Ah Ac 6s
vespista71 Checks
Hero Checks
River: 6c Ah Ac 6s 6d
vespista71 Bets 4,000
Hero Raises to 12,000
vespista71 Raises to 20,000
Hero Raises to 114,254 (all-in)
vespista71 Calls 70,935 (all-in)
Hero gets refund of 23,319
vespista71 shows Tc 6h  (Four of a kind, Sixes)
Hero shows Qh Ad  (Full house, Aces full of Sixes)
vespista71 wins the main pot of 191,870 with Four of a kind, Sixes

 

Kada me je na riveru prerezao pomislo sam na trenutak da ima tu sesticu i znam da sam trebao samo call ali jbg sa mongoloidnim italianima nikad nisi siguran i stavio sam ga da on misli da smo split i da pokusava da me otera.
 

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Znam ja da sam po pravilima trebao samo call. Ali uvek imam u vidu da su to mongoloidni italijanski maloumnici i racunam da nema stesticu. Jbg ovo se sad desilo i vise mi se nikad nece desiti u narednih 100000 godina mogu da garantujem zivotom. Sad je jos ostalo da izgubim ruku quad vs quads ili quads vs straight/royal flush

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Kad budes naucio da svakog posmatras kao da je sam bog pokera, tek onda ces gubiti redje!

 

Good guy Daki deli poker savete. Ok primio sam ovo k' znanju. Nadam se da cu sad mnogo redje da gubim

Evo jos jedne zanimljive kupovine sto se desava redje nego Halajeva kometa. Malopre na maniji.

 

6/14/2013 6:13:52 PM - Round 385676787 starts

Hero is seated with 9,900

PutkiRoshavi is seated with 2,100

hhhhhhpo is seated with 22,000

Gatuso is seated with 2,100

coa1408 is seated with 11,100

marian89 is seated with 13,300

cicano one is seated with 11,500

godshot1 is seated with 11,500

coa1408 Posts small blind of 200

marian89 Posts big blind of 400

Dealing cards

Hero: Jh Jd

cicano one Calls 400

godshot1 Folds

Hero Raises to 9,900 (all-in)

PutkiRoshavi Calls 2,100 (all-in)

hhhhhhpo Folds

Gatuso Calls 2,100 (all-in)

coa1408 Folds

marian89 Folds

cicano one Folds

Hero gets refund of 7,800

Hero shows Jh Jd  (Pair of Jacks)

PutkiRoshavi shows Qh Kd  (High card, King)

Gatuso shows Td Ts  (Pair of Tens)

Flop: 2d 3d Js

Turn: 2d 3d Js Tc

River: 2d 3d Js Tc Th

Gatuso wins the main pot of 7,300 with Four of a kind, Tens

 

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Znam jbg. Da sam dobar igrac nebi smrdeo po turnirima od 5-10e. U ovim early fazama masa allinuje ko ne zdrava tako da i ja sa njima jbg. Ili ispadnem ili se nastakujem pa kolko tolko mogu normalno da igram. A sto je najgore i uspevam da pravim konstantan profit samo sto ga na kraju dana bacim u vetar na kladionici :D. Danas je bio ocajan dan, u kljucnim fazama sam gubio ruke koje dominiram i opet sam nekako izgurao dan u plusu.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Znam ja da sam po pravilima trebao samo call. Ali uvek imam u vidu da su to mongoloidni italijanski maloumnici i racunam da nema stesticu.

 

dobro, racunas da nema sesticu...racunas i da nema keca? racunas da ce ti baciti keca? racunas da ces dobiti call od atc jer misli da ste split?

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Racunam da nema sesticu. Svaka druga opticija smo ili split ili je sve moje.. Hiljadu puta mi se desavalo da na boardu recimo 222 99 masa ide all in sa bilo cime jer kapiraju da su split a ja imam 9 ili neki over par. U toj sekundi all in mi se ucino kao razuman potez, sada kada sve analiziram vidi se da je bio ocigledna sestica. Nije poenta moj bad play niti sam trazio da se analizira moja igra nego sam jednostavno okacio ruku jer se desava jednom u milion i to je jedino sto je cini interesantom.

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...