Jump to content

Poker


FATA

Recommended Posts

bio sa ortakom do nekog poker kluba na slaviji igralo se 25/50. usao sa 5k i grindao polako, napravio 7k za 30min i dobio AAs na UTGu. rejz 400, 2 kola od SB i BB flop 368sss (sb imao 2k a bb 5.5k). bb donkuje 1k ja rezem na 3k sb koluje, a ovaj lik gura ostalih 3.5k. pita me da pokazemo slozim se i okrecem mu AsA on pokazuje Qs9d smoreno, sb okrece set 33. turn 9 river 9 poz

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

bio sa ortakom do nekog poker kluba na slaviji igralo se 25/50. usao sa 5k i grindao polako, napravio 7k za 30min i dobio AAs na UTGu. rejz 400, 2 kola od SB i BB flop 368sss (sb imao 2k a bb 5.5k). bb donkuje 1k ja rezem na 3k sb koluje, a ovaj lik gura ostalih 3.5k. pita me da pokazemo slozim se i okrecem mu AsA on pokazuje Qs9d smoreno, sb okrece set 33. turn 9 river 9 poz

pa jesi pobedio ili ne?

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

opet mi se priigralo na starsu pa sam malo potrazio kako da trejdujem paypal pare za stars ili moneybookers. I nadjem neki sajt gde sam imao zanimljiv razgovor sa operaterom.

Please wait for the next available representative…

Matonji: I am interesting in trading my paypall for pokerstars. I want to know what is minimum amount to buy

You are next in queue. We will be with you in just a moment.

Operator: pokerstars name

Matonji: Nevreme

Matonji: anyone here?

Operator: ?

Operator: Nevreme

Operator: that is your account

Matonji: yes

Operator: wait where are you from

Matonji: i am from Serbia

Matonji: but at the moment i am in USA and only way to deposit on my Serbian pokerstars account is to trade my paypal money for pokerstars money

Operator: you can not

Operator: even log on

Operator: pokerstars

Operator: in the us

Matonji: i can vie remote desktop

Matonji: via

Operator: i do not

Operator: want to bother with the account

Operator: sorry

Matonji: why not?

Matonji: isnt in your interest to make profit? why do you care how i am going to play?

Operator: yes you are correct

Operator: but pokerstars limits my transfer

Operator: cuz i transfer too much

Operator: so i am picky

Operator: sorry

Matonji: well can i know why i cant be picked?

Operator: cuz i prefer

Operator: to deal with someone else

Matonji: also do you maybe trade paypal to moneybookers?

Matonji: nevermind i found other solution. Can you please just tell me is it because i am from Serbia?

Operator: yes

Operator: i am racist

Matonji: NAPUSHI SE KURCHINE !

Operator: huh

Ovo na kraju sam morao da mu napisem jer me je mnogo iznervirao

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

all in pokazuje prvi zato sto u ovom slucaju konkretno ti si samo u main potu i ne pitas se za sidepot

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

akcija ti se gleda na riveru. znaci, ko je na riveru poslednji rejzovao, odnosno ko je prvi vukao all in, on pokazuje prvi.

akcija pre rivera se ne gleda osim u slucaju all ina. nebitno je sta se desava na turnu, ako je river check check, prvi otvara karte ko se prvi pita, kao sto je aca napisao.

nadam se da nisam mnogo konfuzno objasnio. :)

edit: uletese pre mene, jedem i kucam pa sam spor :)

Edited by skrimke
Link to comment
Share on other sites

da se npr. bacio ovaj lik sto je betovao do 500,onda bi prvi pokazivao karte ovaj sto je rejzovao do 1500

edit: ubaci se skrimke

btw,u mrtvom meridijanu gledaju i akciju na turnu,tako da i ako smo check check na riveru,a ja u poziciji,opet traze od mene da se otvorim prvi,koja glupost...samo sto ja uvek sjebem fisheve i ne otvorim karte:))) WE HAVE A BADASS HERE

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dumro topic. Elem zanima me vase misljenje. Tj znam vec sta bi vecina raidla al cisto ako neko hoce da prokomentarise.

prijavim turnir za 5e. 32 playera 1. mesto 55e 6. 12e. Ostalo oko 15 ljudi ja drugi sa chipovim. Ja dobijam AK off i raise 4x blind, stack mi je oko 8k . Drugi lik ide all in 2k chipova i posle njega chip lider ide all in 9k. Ja se foldujem iz jednog jedinog razloga. Necu da ispadnem jer je turbo turnir i imao sam stack da i sa foldovanjem svake ruke dodjem do prize poola. Ovaj sa 2k je bio AQ a chip lider KQ. Izadju sve male, odneo bi ruku. Bilo mi posle krivo malo ali bilo bi mi jos vise krivo da sam izgubio ruku i ispao. Na kraju sam bio treci i uzeo 22e a ovaj sto je bio KQ je ostao da igra heads up za prvo mesto :/

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...