Jump to content

Poker


FATA

Recommended Posts

pa igrao sam 3 meseca, igrao 6mac, withdrawovao par puta i sa poslednjih 170$ resio da krenem sa husng, za 40 dana dosao do 1.5k drzeci se brma, tako da sam miran sto se tice samopouzdanja, samo je problem naci stejk ili sta god sad da se pocne opet...jbg, svaka skola se placa, samo sto sam ja morao na stenford izgleda

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

one tablovao sam turbo husngove, bar 25-30 dnevno, nekad i vise...uplatio membership na husng, gledao dosta coaching klipova (videoaoaoeao), napredovao dosta brzo kapiram, ali to nije toliko neobicno za ovaj format...nisam koristio hud jer sam cesto pravio gluposti zbog toga, nije mi toliko bitan kao na 6max, vise sam se oslanjao na notove koje sam hvatao sto pre mogu, i uglavnom se trudio da se sto pre prilagodim protivniku, sto je kljuc u husngovima kapiram

btw, nanonoko trenutno obara rekord, igra 40 stolova, najveci broj ruku za odredjeno vreme + sa profitom, overio sam 10ak stolova, na vecini je imao 200bb + stack...FFS :p

takodje sam i malopre prosao satelit za sunday storm, itm sam, imam avg, ostalo nas 3,4k od 40k :) rail me :(

Edited by vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

evo sad sam upalio tvoj sto da gledam . 700 i neki si od 1100, lepo. Kolko sam ja voleo taj sundey storm. Jeftin buy in a i lako moze da se sa 1-2$ upadne preko satelita. A i gotivim te turnire sa par desetina hiljada ljudi.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

jel moze neko ukratko da mi objasni principe cash game grind-a? Jasno mi je da treba da se postuje bankroll ali mi nije jasno kada ustajes sa stola? Npr ako na NL5 sednes sa 2$ kad treba da ustanes i menjas sto ili sta vec? Ili igras dok ne zavrsis sesiju? Ovo drugo mi je manje logicno jer na malim limitima si cesce komitovan i velika je sansa da recimo ako sa 2$ napravis 8$ da u sledecoj ruci sve izgubis

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

sry za mali offtopic, znate li neki online rulet, da nije scam i da je sigurna isplata novca? Ne trebaju mi google rezultati, nalazio sam i ja neke, ali mi treba proveren sajt.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

moyo...ako igras sa normalnim brm-om, sesces uvek sa punim stekom, a ako igras short stack strategiju procitaj clanke o tome jer se sss-a jezim i ne zelim da znam nista o tome :)

igras dok mislis da igras A igru i to je to, ako si neiskusan, a kapiram da jesi mozes i da odredis sebi neku stop loss strategiju i da je se pridrzavas za pocetak...takodje ako si npr 300bb deep sa nekim mozes da ustanes ako se ne osecas najlagodnije u takvoj poziciji...

ako si pijan takodje probaj da ne igras, can be painful

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Uff kolko me mraci te guidove da citam. Znam da pomazu ali ima ih dosta po netu i kontam da dosta njih failuje. Kao npr na onom pokerstrategy quizu kada te pitaju u fazonu "You have AK under the gun, what do you do?" a odgovor je "You fold". Kec krelj ne bacam tako lako pre flopa pa makar mi i sto guidova reklo da bacim :tf: . Inace sto se tice tog nekog cash game grinda jesam neiskusan. Vise sam gotivio sng ali ovde gde sad igram nema don sng tako da cu probam sa cash gameom. A dobra stvar ovog sajta gde igram je sto mozes da se nastakujes na nekom stolu i uradish leave table i ponovo sednes a minimum buy-inom tako da cu verovatno da rejoinujem sto svaki put kad napravim 3x buy in, ali ako osetim da ima retarda sto presipaju ostacu duze

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...