Jump to content

Poker


FATA

Recommended Posts

Ti nikad ne možeš da znaš šta on ima, možeš samo na neki range da ga staviš. Iz tog razloga i ne mogu da ti odgovorim na pitanje. Za razliku od keša, na turniru ima još dosta faktora koji dodaju jednačini i jednostavno igrati pasivno na turniru nikad ne vidim kao prednost. I dalje mislim da je ovde na flopu bila odlična prilika za chek / rasie all in. Ako je njegov range širok, veća je verovatnoća da mu izlazi nego ne. Odmah na flopu mu prebacuješ pritisak da on odlučuje i da se on misli šta ti imaš, iako sa check / rejzom si prilično jasan šta predstavljaš. S' obzirom da je taj all in dobar overbet (ako sam dobro proračunao) pa nek pomisli da hoćeš da ga oteraš iz ruke. Ali dokle god ima FE, dobro je. Ako plati sa slabijom rukom na flopu, odlično. Ako se baci, super. Win win situacija.

Link to comment
Share on other sites

vlada donkara

i ja bih usporio ak na blajndu jer ako izadje kec i donkuje u vidica ovaj moze da mu ne veruje i calluje ga svejedno sa te dve sedmice,a ako chekira(sto je i uradio) opet moze da ocekuje cbet,tako da je meni to win/win situacija u svakom slucaju,narocito jer je vlada momak decacic i vidic realno moze da se baci na taj 3bet (doduse,verovatno ne bi sa tim stekom,ali da ga 3betujes i da se otvori kec,onda moras da betujes kad izadje flop,on ide u shpil,i to je to)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

auuuuu veceras u meridianu sam naplacivao sve kaooo ludddddd!!! u plusu 20k

prvo sam prosao 3 all ina po 3000 sa AK vs AJ vs KJ :D i to su sve pre flopa platili :D izasle sve brlje

a kasnije sam liku sa najvise chipova uzeo sve naplativsi moj poker zandara :) on imao najjachi par i chekanje nac boje

lepo me je karta isla...

edit- a sve raspale burzujcine, jebe im se sto su pukli 3 soma

Edited by grb1tj
Link to comment
Share on other sites

auuuuu veceras u meridianu sam naplacivao sve kaooo ludddddd!!! u plusu 20k

prvo sam prosao 3 all ina po 3000 sa AK vs AJ vs KJ :D i to su sve pre flopa platili :D izasle sve brlje

a kasnije sam liku sa najvise chipova uzeo sve naplativsi moj poker zandara :) on imao najjachi par i chekanje nac boje

lepo me je karta isla...

edit- a sve raspale burzujcine, jebe im se sto su pukli 3 soma

jel si im rekao DOBAR KOL!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Na IFP Svetskom Sampionatu neki nas lik uzeo 25k:

1. Raul Mestre (Spain), $250,000

2. Victoria Coren, Team PokerStars Pro, (United Kingdom), $100,000

3. Igor Trafane (Brazil), $50,000

4. Slavko Tomic (Serbia), $25,000

5. Marsha Waggoner (Australia), $20,000

6. Sandra Naujoks, Team PokerStars Pro, (Germany), $17,500

7. Takuo Serita (Japan), $15,000

8. Tim Reese (Germany), $12,500

9. Kinichi Nakata (Japan), $10,000

A evo lika koji je uzeo 200k na red spade open-u: km9U3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

OBAVESTENJE

"PokerSrbija 10th Anniversary Giveaway" turnir zakazan za vecheras u 20:00h se iz tehnichkih razloga

POMERA ZA NAREDNU SUBOTU, 10.12.2011.!

Zbog pomeranja termina turnira, obaveshtavamo sve chlanove da ce nagradni fond narednog turnira biti uvecan, a svi detalji objavljeni vec na pochetku naredne nedelje! Unapred hvala svima na razumevanju.

sa ps foruma :p

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Nista, samo treba da saznas password koji se objavljuje 30 minuta pre freerolla na forumu sajta pokersrbija.com ^^

mali update za mene:

pocetkom meseca sam uz 6 stolova NL20 dodao i 4 stola NL50, shot dobro prosao, napravio bankroll za NL50 i sad sam se skroz prebacio :). Za nedelju dana sam se podigrao za 20 buy-inova :)

2il0hza.jpg
Link to comment
Share on other sites

zar nisi 16.? mozda sam se istripovao :)

pa na deepu je prosek nekih 35-40, gotovo uvek je tako, igra je standardna :) (da ne kazem)

ja sam bas u nekom runbadu, na i live i online, samo sto online traje 3 dana, a ovde....

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

ja bio prekjuce na dipu,bio cetvrti,uzeo 130 jura,mada smorio sam se koliko sam bio card dead,odigrao sam turnir bez keceva,kraljeva i dami,sve sam jebeno cekao da krene da me poliva na finalnom:)))

na kraju sam ispao a2 gurnem protiv aj,flop 2,turn j:)

verovatno cu i danas da bacim snjuru

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...