Jump to content

Poker


FATA

Recommended Posts

Gruja je u pravu, realno. Sjeb'o je ceo BR na jednu ruku. Ne znam odakle mu argumenti da išta kaže :)

Bad beatovi se dešavaju. Stalno i na svim limitima. Zato i ne igramo celim BRom na jednom stolu. Ono što razlikuje dobrog poker igrača od ostalih je način kako se nosi sa tim.

Ja se izvinjavam što sam mikrolimitaš, ali sam siguran da ne grešim.

Link to comment
Share on other sites

pre svega sto se BR-a tice. izgubio sam sve sto je bilo na stolu a ne ceo br. ostatak sam povukao i necu igrati dok ne dodjem u srbiju sledeci mesec.

ti to ne citas jer si jako jako bezobrazan i ponizavas me

nisam imao nameru da ti stvorim utisak da te gledam sa visine jer nema nikakve veze sa parama koje sam ulozio ili si ti ulozio. svakome svoje najmilije. zato namerno nisam hteo da pricam da je korelacija u parama. drugo nisam burzujcina. i nisam imao nameru da te uvredim sa tim "stavi prave pare" - bilo je apropo price o free money.

poenta je u rezonu koji me je naljutio a ne kalkulacija na koju ciljas. pricao si ranije o expected value koliko se secam, i da li ima logike uloziti i koliko ulagati za odredjenu ruku. onda sam ja postovao koliko je decko protiv koga sam igrao retardiran jer SIGURNO nije imalo logike cekati 28 posto sanse sa 100 dolara u jednoj ruci.

to je poenta cele priche-igranje van rezona. i kad izgubis od nekog van rezona ja to gledam kao bad beat. ti to gledas cisto statisticki, ja to gledam pola statisticki pola rezonski. medjutim to nije bilo dovoljno nego si eto tako odluchio da dodjes i kazes "to je bad beat a ne onaj retard sto postuje kente i parove".

i onda ti meni reci ko je ovde bezobrazan i da ja tebe ponizavam. uostalom jebe mi se, od rur rasprava sam se penzionisao ima vec nekoliko godina, samo nisam verovao da ces ti biti taj koji ce na post odgovarati sa tom dozom fucktard ironije.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

brate,amerika ti je isprala mozak :tf:

moj post nije bio atak na tebe,ili da me ti nerviras na forumu pa da ja sad idem iza tebe i smaram te,vise je bilo u fazonu bas kao sto sam napisao,naveo sam "pojeo me drugi par,cekao kentu i izasla mu" jer si ti zapoceo kuknjavu,pa sam se nadovezao na to,jbg,da je bilo ko drugi naveo nesto sto ne smatram bad beatom,spomenuo bih i to...ti si se osetio prozvanim,i onda si pokusao da opovrgnes svaki argument koji sam ostavio,ne da bih ja dokazivao da ti ne znas da igras poker,nego da to nije bad beat...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

a nisi mozda razmisljao da je lik isao na semi bluff? pricas kao da je znao da imas set pa je retardirano isao shove...

inace, posle 19 dana sam naboo set, i istom onom divljaku uzeo 3k vec na flopu gde je pot bio oko 200 dinara...nisam saznao sta je imao...this game is easy :D

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

brate,amerika ti je isprala mozak :tf:

moj post nije bio atak na tebe,ili da me ti nerviras na forumu pa da ja sad idem iza tebe i smaram te,vise je bilo u fazonu bas kao sto sam napisao,naveo sam "pojeo me drugi par,cekao kentu i izasla mu" jer si ti zapoceo kuknjavu,pa sam se nadovezao na to,jbg,da je bilo ko drugi naveo nesto sto ne smatram bad beatom,spomenuo bih i to...ti si se osetio prozvanim,i onda si pokusao da opovrgnes svaki argument koji sam ostavio,ne da bih ja dokazivao da ti ne znas da igras poker,nego da to nije bad beat...

ne bi verovao koliko. josh malo pa se vracam idemo d'igramo kad se vratim ;)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

a nisi mozda razmisljao da je lik isao na semi bluff? pricas kao da je znao da imas set pa je retardirano isao shove...

inace, posle 19 dana sam naboo set, i istom onom divljaku uzeo 3k vec na flopu gde je pot bio oko 200 dinara...nisam saznao sta je imao...this game is easy :D

najbolji trik ikada za lajv da vidis karte,a hoces all in pre rivera

posto po pravilu uvek se otvara onaj koji je callovan,to znas i sam,tipa ostavis samo najmanji chip ispred sebe (10,20 ili koliko vec dinara) i ono masa ljudi ce mahinalno kad vec odete u "all in" da ti na riveru trazi tih 10 dinara i ti naravno callujes i on mora da se otvori hahaahahahahaha

a ako se on prvi pita i ne betuje ti,onda se opet on otvara jer se prvi pita:)))))mada,to je npr. od kluba do kluba,negde ti gledaju akciju na turnu za otvaranje,a negde po poziciji ako nema akcije na riveru:)

to kad uradim osecam se ko troll koji se suzdrzava da ne pukne od smeha i place:)))))

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

najbolji trik ikada za lajv da vidis karte,a hoces all in pre rivera

posto po pravilu uvek se otvara onaj koji je callovan,to znas i sam,tipa ostavis samo najmanji chip ispred sebe (10,20 ili koliko vec dinara) i ono masa ljudi ce mahinalno kad vec odete u "all in" da ti na riveru trazi tih 10 dinara i ti naravno callujes i on mora da se otvori hahaahahahahaha

a ako se on prvi pita i ne betuje ti,onda se opet on otvara jer se prvi pita:)))))mada,to je npr. od kluba do kluba,negde ti gledaju akciju na turnu za otvaranje,a negde po poziciji ako nema akcije na riveru:)

to kad uradim osecam se ko troll koji se suzdrzava da ne pukne od smeha i place:)))))

-sta imas grujo

-ti prvi

Pfftch.jpg

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

dodjoh iz meridiana....

ushao sa 1500 i doguram 2500

ja AQ, pre flopa rejzujem 200, prate 3...

flop Q65, oni chek, ja rejz 350.. prvi se baca, drugi all in... ja se razmisljam, razmisljam... imam 2000, on preko mene... i ja ajde, stavio sam ga na moje karte... i pokazuje set sestica...

jebem li ga... nisam mogao da bacim...

Link to comment
Share on other sites

dodjoh iz meridiana....

ushao sa 1500 i doguram 2500

ja AQ, pre flopa rejzujem 200, prate 3...

flop Q65, oni chek, ja rejz 350.. prvi se baca, drugi all in... ja se razmisljam, razmisljam... imam 2000, on preko mene... i ja ajde, stavio sam ga na moje karte... i pokazuje set sestica...

jebem li ga... nisam mogao da bacim...

apsolutno lose odigrana ruka ako mene pitas :)

na tom flopu, prvo sto je lose je taj bet, jer ako radis c-bet odradi ga normalno :), onda ako si vec dao tako malo, a on te stavio na all-in, ti verovatno imas jos >40BB, bas nemas potrebe da stavljas sebe na toliki rizik, al to je ono kockarsko sto proradi u coveku ponekad :)

meni se takve situacije online desavaju, i ispratim short stackove, dok se protiv big stackova redovno bacam :)

2il0hza.jpg
Link to comment
Share on other sites

@grbitj

te su najgore... kad ne mozes da ih foldujesh a znash da je vrlo moguce da ti se sprema nesto :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

apsolutno lose odigrana ruka ako mene pitas :)

na tom flopu, prvo sto je lose je taj bet, jer ako radis c-bet odradi ga normalno :), onda ako si vec dao tako malo, a on te stavio na all-in, ti verovatno imas jos >40BB, bas nemas potrebe da stavljas sebe na toliki rizik, al to je ono kockarsko sto proradi u coveku ponekad :)

meni se takve situacije online desavaju, i ispratim short stackove, dok se protiv big stackova redovno bacam :)

taj fazon,u pot od 800 sa top pairom i top kickerom moras jace da betujes..ako si ga vec stavio na istu ruku,onda imaj na umu da placas jebeni split,a da li vredi rizik da podelis dva calla od 200 dina?Naravno da ne,bolje da izgubis tih 550 nego sve.Mogao je da ima i q5,q6 jer nikad ne znas na sta ce ludak da ti udje,lik je odigrao ruku kao da ima dva para po meni(ako je flop rainbow) i pokusava maximalno da je zastiti,set ce u 90% slucajeva tu samo callovati ili min raiseovati,ali naplatio je ruku maximalno,to ti je neiskustvo,nista vise,mozda je taj igrac neki divljak ali nam ti nisi rekao pa si jednostavno morao da ga callujes...enivej,bezhi iz tih situacija gde se pitas za ceo stek a pot je zestoko overbetovan

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

pa ono, pre moje ruke je pukao 2 soma, nije divljak, ali je verovatno bio pod uticajem, stariji chovek je u pitanju... i siguran sam da ne bi platio pre flopa 200 dinara na q5,q6 po igrom prikazanom do momenta kada me izbacio...

shta znam, ipak sam neiskusan... hvala na savetima, momci :)

Edited by grb1tj
Link to comment
Share on other sites

Kakva lol reklama. Gadi mi se stars sada jos vise.

Inspirisala me da pitam jel ste imali nekad problema na lajv pokeru? Ja nikad, jedini incident kome sam prisustovao je kada je jedan matori kockar ( barbut, vockice, remi, sve zivo...) dosao da igra u lokalnom klubu pijan, pa se drao na dilerku i bio surovo bezobrazan, pa sam ja kao jelte vitez na belom konju morao da ga smirujem i jos neki ljudi, dok je gazda kulirao. Nije se sva sreca zavrsilo batinama.

Eventualno ako neko nabode neki baid beat pa se izdere, lupi sto ili nesto slicno, ali to ne racunam kao incident, to smatram normalnom igrom :)):)

Link to comment
Share on other sites

ja sam prisustvovao masi problema,zaljenja,kuknjavi,ragea,provokacija i slicnog,ali ono,nekako sam mozda i oguglao na sve,i sam umem da provociram,sto dilera ako mi uzme veci rejk nego sto treba,ili igraca ako vidim da je namerno isao da me rushi i usralo ga da uhvati fazon tri auta...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

bah, onaj divljak je morao da mi se kupi kad tad...

u poslednjoj ruci radim cr na flopu Kc9d8d, ja AKo, all in 2k preko njegovog beta od oko 500...on placa sa 58o, kupi peticu na turnu...oh well...

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

bah, onaj divljak je morao da mi se kupi kad tad...

u poslednjoj ruci radim cr na flopu Kc9d8d, ja AKo, all in 2k preko njegovog beta od oko 500...on placa sa 58o, kupi peticu na turnu...oh well...

a ti sine svako veche protiv istog lika igrash?

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Ajde da pitam i ovde posto ima dobrih igraca :) Koji software biste mi preporucili za pracenje igre? Holdem manager? I jel ima neka narodna verzija, ne daje mi se 100$ (tj necu dati sigurno, ako nema narodna igram bez toga), ili neki slican a besplatan program?

Link to comment
Share on other sites

e fata je kachio neki link jos pre,koji i mene interesuje posto planiram za koji mesec da krenem u surovi internet grind:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...