Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Spavao sam 12 sati :)

Preksinoć sam spavao ok, juče prepodne i rano popodne mi se mnogo spavalo, onda je oko 17h počela da me boli glava, tako da sam na posletku odlučiio da malo prilegnem oko pola osam. Naravno to se završilo tako što sam se probudio oko ponoći da se "zaperem" i nastavio sam sve do 8 jutros :)

Link to comment
Share on other sites

Ono Ušće je vrh :)

Zatvorena klonja u celom centru, ne radi već neko vreme, ljudi hoće da popizde.

Lokali prazni, ali zato Monument i slični kafići puni, i svi (veoma zaposleni ljudi evidentno) jedu Cezar Salate i pizze sa pršutom :)

Link to comment
Share on other sites

a sta ti radish tamo onda pre 4? :) i kaze se kafiČi. Bash bih voleo da vidim neki grafik posete i prodaje po tim lokalima, sa poredjenjem ove i proshle godine. I da, slazem se, nisu mi jasni ljudi koji odu da jedu, piju, imaju sastanak u Uscu ili Delta sitiju (nekada je bio aktuelan i Merkator). Umesto da odu u neki od desetina lepih mesta po gradu, sa boljom hranom, oni se odluchuju da jedu, praktichno, u hodniku u zatvorenom trznom centru. Jedino potencijalno objasnjenje je postojanje parkiralista za kola mladih japija koji i izlaze po takvim mestima.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Ja moram Igi tamo poslom da idem, šta ću :) A mnogo mi je bolje da odem do 5, jer posle 5 je tek ludnica koliko je puno :)

A sedenje je katatrofa, mogu da skapiram sedenje u recimo Bonđornu koji je kao izdvojeni kafić, ali na sred prolaza, katastrofa.

Link to comment
Share on other sites

Jaoo ova kosava ubija, dosao sa posla, danas nisam mnogo rmbao. Neki matorac ispred zgrade na poslu, pao niz stepenice i slomio ruke... Bilo krvi do kolena...

A inace u uscu je sve manje ljudi kad god odem nesto da pazarim, bar po mojoj proceni...

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...