Jump to content

[PRODAJE] MAME Arcade Cabinet [Beograd]


PsYh0

Recommended Posts

6p9c3n.jpg

Prodajem MAME Arcade Cabinet.

Kabinet sadrzi dual PIII masinu sa 2 procesora na 1ghz, 512MB SDRAM-a, GF2 gts graficku karticu, 2 hdd-a, jedan od 20gb (sistemski) i drugi od 40gb (za romove i video snapove), kao i originalni arkadni monitor od 20", 2 joysticka (8way) sa po 3 pushbuttona za svakog playera i 2 pushbuttona za start.

Kontrole su povezane preko USB keywiz interfejsa, na kome je ostalo josh slobodnog mesta za povezivanje dodatnih kontrola (sa arkadom dolazi josh 7 neotpakovanih pushbuttona sa microswitchevima spremnih za povezivanje). Sve kontrole su apsolutno nove, kupljene su u americi, isto tako i keywiz interfejs (sve preko sajta groovygamegear.com).

Takodje, sadrzi i 2 ispravna i namestena mehanizma za ubacivanje zetona, tako da pored ubacivanja "zetona" na dugmice, kredite mozete dopuniti i ubacivanjem pravih zetona. Mehanizmi su prepravljeni da reaguju na bilo koje kovanice, al uz masinu stize i 20ak zetona :), kao i posuda u koju zetoni upadaju. Na masini je instaliran windows xp, a automatski se prilikom bootovanja pokrece arcade maximus frontend, u kome je instaliran mame sa svim mogucim i nemogucim igrama koje su za mame izasle :). Sve igre sadrze i video snapshotove. Ugradjena je i neonka za marquee koja se pali prilikom paljenja automata, ali nije stavljeno providno staklo sa printom.

arkada3013.jpg

arkada3035.jpg

arkada3023.jpg

arkada3019.jpg

arkada3018.jpg

automat2026-1.jpg

automat2021.jpg

automat2015.jpg

automat2014.jpg

arkada3038.jpg

A za video preview kliknite ovde

Cena 400€

Kontakt: 063/1705566

Edited by PsYh0

Dopefish lives!

Link to comment
Share on other sites

Tih 400 evra nije ni približna vrednost truda i vremena koje si uložio u ovaj genijalan projekat

jebiga bro, ovo je cista egzotika, a egzotiku vole uglavnom ljubitelji, a oni nisu neki lovatori :), a meni je cilj mi je da moja arkada ode u ruke nekoga ko ce je maziti i paziti kao sto sam ja to cinio ;), tako da prvenstveno pucam na ljubitelje ;)

Jesi ti pravio ovo psiho?

jesam bro :). kabinet i monitor su originalni (neka italijanska firma ih je pravila u ono vreme), sve ostalo sam novo uzimao i povezivao

Dopefish lives!

Link to comment
Share on other sites

svaka cast:)

nazalost, i moj post ce biti samo sviranje kurcu jer nemam ni para ni mesta za ovo, ali cu proslediti drugarima, pa mozda neko razmisli o ovome.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

A što ga prodaješ ako nije tajna?

prodajem ga zato sto su mi potrebne pare da platim apsolventsku ekskurziju.

e da, arkada ima izvucen i mrezni kabl, podesen je remote admin, tako da se veoma lako dodaju novi romovi, vrse podesavanja i slicno ;)

Dopefish lives!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...