Jump to content

Starcraft 2 konacno


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

koji sam ja kreten...ne samo da sam zaboravio pass za bnet akaunt na kome mi je registrovan org sc1, nego mi je i mail preko koga je registrovan tak akaunt otisao u kurac i ne mogu nikako da ga aktiviram...i sad ne mogu da registrujem sc1 na novom bnet akauntu posto je taj cd key vec regovan jelte...jebote, sta uradi vojska od coveka

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pa dule onda pishi ovima iz blizzard supporta i daj im sve svoje podatka, i karticu ako si stavljao na taj account sigurno ce da ti vrate [:)]. Ti si zaboravio password i od gmail-a i od bnet acc-a. Ubi te ta vojska! [:D]

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

poslao mail, nisam dobio [b)]

Pozvao sam se na Toda, pa sad dal je lik proveravao kod njega ili koji kurac vec, uglavnom kad sam mu posalo sav info koji mi je trazio nisam dobio nikakav odogovor/potvrdu. Ovom prilikom zelim da mu se obratim i kazem mu da je govnar i nek pusi kitu

Link to comment
Share on other sites

da, stvarno je govnar neki lik koji radi u blizzardu koji je trebalo da ti da betu jer si mu poslao mail..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ne bih ja bio ja, kad ne bih skenjao na kraju stvar :D

7-3 mi je score, izgubih poslednje dve, upao sam sad u silver ligu, sto je i ok, jer sam teski noob :))

.. ti bar igraš dok ja patim, patim i tugujem aaaaa-aaaaaaa.. patim i tugujeeeeeem.. crna ženo prokleta bilaaa.. šta učini ood meeeneeeeeeeee :D

lool.. nadam se da će ovi smradovi iz blizza poslati sc2 beta keys soon .. smor mi da igram vs AI ffs xD

Link to comment
Share on other sites

Jebeni zerg me iritira :)

Ako otvorim forge fast expand zerg ima dve opcije... nydus kanal i roaches rush baci ti negde pozadi u bazi ... sa tim sam nekako i izlazio na kraj ... jos je gore ovo sto mi se malo pre desilo ... dignem 3 cannona par zealota sa forge fast expand savrsen block wall sa gateway itd i izvucem 2 stargate i napravim phoenixe kako sam uleteo u bazu i krenuo da mu sibam queen i radilice vidis ulece mi 10 banelinga i unistava ceo choke i expanziju -.- ... epic fail cak sam i rokao forcefield da ih blokiram ne vredi. 

Opet ako igras na jedan base tech pa timing push sa expand zerg ako se odbrani to je gg ... ima jedna taktika ide roaches u mutaliske uzme map control i kada ti roknes expnaziju on stavi dve ( bude 2 vs 4 u bazama ) ... u tom momentu imas sansu da pushujes al te jebu mute cak i ako stavis 3 4 cannona. Ako ga tu ispushujes i uspes da ubijes 2 expanzije onda imas sanse ... ako ubijes samo jednu ili ni jednu lik se istechuje na broodlords i hydraliske i nema nista vise posle toga je bukvalno gg ... broodlords su prejaki posto stvaraju previse onih malih govana i blokiraju te totalno unistavaju stalkere ... na air ne mozes jer hydre pobiju sve tvoje u air i corupteri , a storm ne vredi btw ... storm je mnoooogoooo slabiji nego u sc1 a i archon takodje. Sve u svemu protos antiair je prilicno slab.

I terani su poceli da nerviraju sa mid game BIO-EMP push ... mnogo je jak ^_^.

Isprobavam novi BO sada vs terana koji ide na fast expand sa siege tenkovima ispela mi je par puta ... 2 gate stalker robo ...2 zealot 2 imortala 8 stalkera 1 observer i blink kada krene da gradi expanziju uletis blink na tenka na high ground iz snajpujes ga i tu mozes da ih dobijes ... al trenutno opet 90% ljudi igra bio namasuju bio expanzija push i ubije te ... imao sam 3 kolosusa i rasirio armiju u polu krug , kolosuse sa strane na high ground ... lik je istrazio shield na marince i armor i ne moze 3 kolosa ih pobije sa medivacom gore i samo padaju emp bacio je 3 4 emp dakle ni da rasiris vojsku ne vredi ... jedino sto nisam probao je templar tech sa shutle ... da drzim tempare u shutle da ne popiju emp al storm je slab , ne moze da ih pobije solo storm moras 3 storma da bacis na jednu grupu da uradis nesto.

PvP je zabavan imao sam jedno desetak epic partija po 40+ minuta koje su se zavrsavale zamenom baza i tako nekim totalnim bolestima u PvP. Radio sam dark templar drop sa shutle u bazu i void ray itd ... to je bilo na onoj scrap station mapi sto ima dugacak put od baze do baze ostale mape se uglavnom zavrsavaju 3 gate zealot u fenixe.

Jednom sam izvukao kerijere ... koliko sam skapirao pocinju sa 4 interceptora gratis \o/ i odma mozes da napravis jos 4 i imas upgrade da ih brze izbacuje... dobio sam tu partiju vs terana. Nisam pravio mothership ni jednom , deluje debilno jedinica i treba da je izbace ... ima glas ko elf lol wtf , nema ni portret kako treba , i ima osobine kao arbiter spora ko kurac sve u svemu glupoooost :P

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...