Jump to content

Starcraft 2 konacno


Recommended Posts

jel ti peglaš sutra?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Igra je super. Rema i ja pikamo na cdkey shto sam ja dobio i izgubili smo 4 partije od onih prvih 10 tako da smo u gold ligi. Ali jebiga, 2 puta naleteli na neke likovi shto igraju do jaja (jedan toss i jedan teranac) a druga dva puta ja neshto drkam kurac, igram toss na tossa i idem na one govnare shto im se povecava dmg dok god pucaju zaboravih kako se zovu...kao bahatim se...shto je najgore zamalo da sabijem lika.

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Void ray? :D

Elem, meni je islo lose u platinum ligi (manjak sc iskustva, jel da? :) ) i sad sam vracen u gold ligu. Taman kad sam krenuo fino da se peglam sa ovima iz Platinum-a :D.. Juce fazon, od 9 partija sam dobio 3 u platinum ligi, a danas sam izgubio 2 (danas bez zergova, juce bez druge rase, samo zergovi :D)

2il0hza.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ma da...krenuo zealot/stalker/imortal sa 2 Sentry-ja i shield-om i sabio baju i krenuo da mu leshim ekspanziju koju je on (prebrzo) zadao. I onda krenem da se bahatim sa Void Ray-om i naravno lik me sadzka sa 3 collossusa. Da sam lepo izgradio josh 3 imortala umesto glupe Void Ray-ove otkinuo bi ga kao...al' dobro covek se uci dok je ziv [:D].

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Sta znam, ja sam sad navezbao zerg/stalker rush, i kasije dodam collosuse/immortale protiv terrana, a jos veliku masu stalkera/phoenixa protiv zergova :) tj zavisi na sta on ide... I dobro ide, evo dobio sam 5 partija za redom od kako me je prebacilo ;>.. Koja si ti liga?

2il0hza.jpg
Link to comment
Share on other sites

Protos na protosa ... ides 3 ili 4 gate zealot pa charge i sentriji kao support... imas vise opcija ... ako on ide immortal ti ides fenixe i dizes mu ih u vazduh ... ako ide kolosuse fenix razbija kolosa ako krene stalkere da pravi kao anti air ti samo charge zelaots i sabices ga sa sentrijima sa blokiranje i shieldom ... takodje sa charge mozes da okruzis i ubijes kolosusa koji nije blizu neke uzvisice u sekundama ili da ga jednostavno jebes sa fenixima. Imortali umiru isto od zealota ... uzmes i attack na zealote sto pre i armor posle. Zealoti pobedjuju u 90% mecheva i kolosus nije bas pravo resenje za njih ... ako odes air sa fenixima imas i donekle map control posto mozes sa gravity beamom da mu ubijas radilice. 

Ona pustinjska mapa gde se spawnujete u centru na toj mapi mozes da uradis jos bolju stvar ... 1 gate rokas zealote i 2 sentry uzmes brzo 2 gas i stavis 2 stargate prvo 2 fenixa pa 2 void ray ulazis u njegovu bazu veoma brzo. On u najboljem slucaju po njega imace 4 warp gate dakle mocice da napravi 4 stalkera da te counteruje 2 dignes u vazduh druga 2 ubijes sa void ray i onda ova dva sto se spuste i onda snajpujes nexus. Napravis jos 2 void ray i onda stanes ako ga ne ubijes do tada sansa je da ce da napravi tonustalkera vratis se na mass zealots i ubijes mu stalkere :P

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Mene je sinoc sabio terran sa tri barake sa reaktorima. Izbacio tonu marinaca i doveo 2 medivaca. Izuchio marincima stimpack i dmg. doshao u bazu i osobalio me. Ono przhi mozhda josh gore nego u sc1... Zergovima fale lurkeri!!! [:D]

Show must go on

spearvstank.gif

Link to comment
Share on other sites

Edit, skontao sam! Protoss pored toga sto moze da razbacuje unite po mapi gde ima pylon, kada upgradeuje gate, dobija mogucnost pravljenja/samonovanja jedinica za 5 sekundi! (ali tada dobija CD na sve jedinice - 30 sekundi) Interesantna zamisao, ali ne znam koliko je funkcionalna u praksi :)

takodje moze da summonuje unite bilo gde na mapi ako pridje sa svojim transporterom (warp prism, mislim) koji ima mogucnost da se stavi u mod u kome generise energetsko polje pylona. uniti ce se definitivno deployovati sirom mape na taj nachin, sto ce doprineti njihovoj mobilnosti

Edited by prime_abuse
Link to comment
Share on other sites

Warp gate-ovi keva :D...

u 90% slucajeva u gold ligi mi prolazi zealot rush ;>...

StormScion, hvala na savetima! Koja si ti liga/divizija?

ja sam u gold top 10 ne znam koja divizija ... posle onih 10 partija za plasman odigranih imao sam 8 - 2 u prvom krugu kada su delili cd key i zapao sam u silver ligu pa sam se polako penjao do golda :) taman kada dodjem do vrha gold lige dodju mi zergovi koji su mnogo jebeni za protosa i spuste me malo dole i tako :) 

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

I ja sam rank 1 u mojoj gold diviziji, mislim top 3 jer kad god ne igram ova 2 me prestignu jer igraju mass partija :D... i ja cekam da me prebace :>

edit: kad sam usao u gold imao sam 13-11, a sad imam 34-16 score ;>

Edited by Aca~
2il0hza.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...