Jump to content

Fallout New Vegas


G!!!

Recommended Posts

Poceo sam ponovo da igram, sve isto very hard + hc mod + int 10, ali sada planiram da budem "nerd" koji je majstor za eksploziv :)

Zasto bi stavio int na 10 ? Postoji implant za +1 + knjige 4skill,mislim da je to preterivanje sem ako ne nameravas da nabudzis 7-8 grana.Ja sa 5int malo bunarim sa poenima,zajebao sam se sto sam ostavio poene na nekim mestila,ali opet imam dovoljno za sve.

Guns 85

LP 85

Science 75

Speech 70

itd.

Realno LP je do sada bio najpotrebniji on mi je jedini trazio 75 od samog pocetka.

INFO

Proverio sam za CHARISMA:

Oni koji tek krecu ako ne planirate da zavisite mnogo od drugara,CHARISMA opusteno moze da se stavi na 1.

Za razliku od FO3 nema nikakav success check prilikom razgovora koji zavisi od CHA.

- koji se u startu dobije na speech i barter moze opusteno da se nabudzi.

Perkovi koji su povezani sa CHA su bezveze.

Drugari dobijaju veci dmg i armor ako vam je CHA veca.

@Starbak

Nisi hteo da ides za NCR ?

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 363
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Upao u neku pecinu,otkljucao kapiju kad ono u kovcegu 7k caps 12mm SM :D

Poceli su i Deathclaw-ovi da ginu napokon.

Boone kida,preshao sam boga oca i tek ga sad uzeo...userava sve bukvalno.Jedino sto moram da pazim kad idem na Great Khans i Legion on odma puca.

Veliki Spoiler za oruzje

Jel ste videli Archimedes oruzje koje moze da se dobije kad se opravi Helios one ? Nesto kao Ion Cannon [:D]

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Sad kad sam malo duze igrao mogu da kazem da su ubacili dosta dobrih stvari u odnosu na FO3.Neke promene su stvarno extra...sve u svemu solidna igra.

Mada je meni realno atmosfera i okruzenje bilo bolje u fo3. Vishe mi je odgovaralo to Capital Wasteland sivilo i smek,power armori i ostala sranja. Ovde se vishe osecam kao neki kauboj,a nikad nisam voleo divlji zapad. [:D]

+muzika mi je duplo bolja u fo3

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Ja racunam da ce muzika da se popravi kako budem nalazio stanice/menjao lokacije. Matora drtina vrti 3 pesme stalno. :(

Elem, ili je bug ili nisam nesto uradio sto jesam prosli put ali nedostaje mi jedan mrtvak na ulici ...

Onaj ispred Mojave Express-a, Kurir br.Pojma-nemam :) mrtav lik, ali ima jednu od poruka, dal bese 4/6 ili 1/6 :)

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

ne znam ima li jos neko taj problem, framerate mi ja odlican kad startujem igru, i posle pola sata toliko padne da postane neigrivo [xx(]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

lol

Elem, pogledaj ovde

http://forums.bethsoft.com/index.php?/topic/1123107-fps-drop-when-near-npcs/page__st__140

http://segmentnext.com/2010/10/19/fallout-new-vegas-errors-crashes-freezes-fixes/

ili idi odmah i skini d3d9.dll sa ovog

http://www.megaupload.com/?d=6LHPT9ZC

linka, to je vecini sredilo problem. !!!UPOZORENJE!!! Korisitis na svoj rizik btw, procitaj forume prvo. A mozda nije nista od toga vec imas kantu od racunara :)

Edited by Pekarman

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

probao sam vec to, ali ne rasava problem. igra na pocetku ide brutalno, i sve sporije i sporije. probacu ono sa editom fallout.ini fajla.

i opet nista. sto je najcudnije, kad u toku igre ucitam save game, opet ide ok neko vreme, pa se zabaguje.

Edited by Kung Lao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Ocigledno nije, GameFaqs/GameStop video review vristi o tehnickim problemima koje ja evo recimo jos nisam video. Jeste zastarela igra sa tehnicke strane ali je sigurno bolja od F3 a to oni su jedno 4 puta rekli da nije. Znaci, iskreno ociglednije placen i van pameti review nisam video odavno.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

u zivotu nisam video da ista zauzima giga rama. sve sam probao, i da igram u prozoru, i da iskljucim zvucnu karticu, al' dzaba. nista, cekam treci patch :P

btw, kad izadjem iz fallout, nemam zvuka u windowsu, moram da restarujem komp. lol.

Edited by Kung Lao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

iskljucite jebeni radio, i slusajte muziku ima dosta ambientalnih numera iz fo1 i 2 kao i iz tacticsa ... nisam mnogo igrao, ali znam u primmu da pici mjuza kod ncr satora... znaci mjuza je takav win da nema dalje, jedino nju mogu da zamislim u okviru postapokalipse

kompas je tu kroz celu igru, i jebga krzo igre sam se vec navikao da isti postoji, ne obracam mnogo paznju na njega, ali za fps rpg mislim da je sasvim solidan

igra je mnogo bolja od trojke, u trojci sam nosao sa sobom PA posle sat vremena igranja, a oko mene su trckarali BoS gejevi u istima kao da su na paradi i to u stotinama... sto je totalno bilo van mesta... ovde je sve mnogo bolje, ok ima dosta kaubojskog smeka, ali apsolutno mozes da ga zanemaris i da picis dalje (mislim na odela i sesire)...dijalozi su mnogo vise mature, i s obzirom da su svi glasovno odradjeni normalno je ocekivati da dijaloga nema u kolicini kao u fo1i2, ali ih ima mnogo vise nego u trojci i daleko su kvalitetniji!

kvestovi su odlicni, nekako se sve slaze, pitko je i dovoljno komplikovano... u bison hotelu, ako se popnete na sprat ima odlicna energy puca, sutra kad budem igrao recicu kako se tacno i zove :) meni je wasteland capitol na papiru zvucao dobro, u igri je bio dno dna, lavirinti i dungeoni svi isti saom c/p ma katastrofa....

fali mi detalja kao u originalima, i opisi isith, mnogo doprinosi dozivljaju vise od jebenog izvodjenja u prvom/trecem licu

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...