Jump to content

Nole Sexoman is back! \o/ TV Kosava @ Luda Kuca


Recommended Posts

inb4 wryyyy, osecam da ce neko da popizdi

Edited by Synd

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

koji krsh od emisije, izvalite voditelja xD

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

voditelj je stvarno degen

jednom je u emisiju doveo neku pozerku koja trosi par hiljada dinara na dnevnoj bazi i studenta iz unutrasnjosti koji ima budzet od par hiljada dinara MESECNO... koji je to RAGE bio

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

Ni ja ne mogu da skontam jel retard ili se samo pravi ... gledao sam par epizoda kad je bila branka blek rous i jos dve kucke sto oce da budu striptizete koji je to fail bio neverovatno ...

Ili bio neki lik peder i jos jedan pajs koji oce da ga tuce i pederova drugarica :(

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

E daj boze da je tako al nesto mi se ne cini da je bilo sta iscenirano... suvise smo mi jadni za takve stvari ovo je realno stanje stvari sto je najgore joj moram naci tu epizodu na yt sa tim garijem sto studira i trosi par k mesecno i tom curkom sto trosi par k dnevno ja bi joj zabo kitu u oko [:D]

Link to comment
Share on other sites

E daj boze da je tako al nesto mi se ne cini da je bilo sta iscenirano... suvise smo mi jadni za takve stvari ovo je realno stanje stvari sto je najgore joj moram naci tu epizodu na yt sa tim garijem sto studira i trosi par k mesecno i tom curkom sto trosi par k dnevno ja bi joj zabo kitu u oko [:D]

preslikano americko sranje kao i veliki brat isti kurac ...da je napravio emisiju kako ljudi cine dobra dela gledanost bi mu bila manja 20puta :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

preslikano americko sranje kao i veliki brat isti kurac ...da je napravio emisiju kako ljudi cine dobra dela gledanost bi mu bila manja 20puta :)

Taj nazovi voditelj nije u stanju da napravi emisiju u kojoj ljudi cine dobra dela a to za gledanost necu ni da komentarisem kad se zna da su najgledanije emisije 24 sata svadba, sve za ljubav i ostala spansko-americka govna... Sto se tice toga zasto gledam tv pa i ne gledam nego kao ajd pred spavanje da vidim sta ima na tv mozda neki sport diskaveri i tako to pa sam naleteo na ovo...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...