Jump to content

Sličice i kartice - Panini, Topps, Merlin, Upper Deck


gruja

Recommended Posts

meni se smucio album a jos nisam ni poceo da ga skupljam

koliko je samo bedan i nekvalitetan,i povrh svega GDE SU BRE PODACI ISPOD SLICICE!Ili su na samoj slicici?

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

i ja sam poceo da skupljam, pa da kazem par reci!

uglavnom, najvise mi smeta dosta nabudzenih i nepotrebnih slicica, mogli su da prodju sa 300 lagano :/

najveci plus mi je sto je cela repka u cetiri slicice \o/ (ne kao 2010. samo jedna), lepo su uradili i info o EP i istorijat

i na kraju, da li je neko nasao na kocinom sajtu dodatni info?

ja trazio nema, a na kraju albuma pise "kompletiraj album uz koka kola pakete sa slicicama"

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

i na kraju, da li je neko nasao na kocinom sajtu dodatni info?

ja trazio nema, a na kraju albuma pise "kompletiraj album uz koka kola pakete sa slicicama"

Koliko sam načuo, ovi iz naše Koce nisu baš najsvesniji šta se tu dešava. Ali i ako oni i Polydor ispale, sigurno će te sličice biti moguće naručiti iz inostranstva. :D

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Skupljam dva albuma zato što mi je tako kul.

Imam jedan polepljen i jedan prazan spreman da se polepi. :)

Bilo je 25-30 ljudi danas na menjaži.

Budite spremni na to da su "srebrne" sličice u blagom deficitu i da ih treba skupljati sa posebnom pažnjom.

Album je 100 kinti, za one koji nisu dobili već te besplatne primerke.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

mozes li da mi kazes u cemu je draz celog sakupljanja ako iskesiras 100e na keca za slicice i album, i odes jedan vikend i izmenjas sto ti fali?

mislim, nhf, ne kazem da je to glupo ili sta god, nego ja ne razumem

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

A u čemu je draž da nemam sa kim da se menjam i da kupujem na kiosku, pa da na kraju zbog mnogo duplikata iskeširam 200e na 2-3 meseca? :)

Ovako mi je i isplativije i komfornije. Mogu da kupim 2 kutije i otvaram ih kako ja hoću - meni je lakše odmah sve, a znam ljude koji kupe kutiju, pa si doziraju da bi im bilo zabavno.

Odem na 3-4 menjaže od po par sati, pošto za toliko imam vremena (a živim na pet minuta od Terazija) i na njima se fino zabavim i izmenjam.

Isto kao i nekada davno, par puta doživim onaj rush kada otvaram kesice i nadam se da će biti neka dobra i kada se šetkam po menjaži i raspitujem da li neko ima 107 ili 333 ili tako neki broj, pošto mi samo on fali.

Ali ne ide se, brate, više u osnovnu školu pa da kupujem po 5 kesica dnevno štekajući pare od doručka + da imam puno dvorište drugara koji svi skupljaju isto što i ja.

Sada u dve nedelje sakupim, sortiram i polepim sve, i... miran sam dve godine.

Meni je to sasvim dovoljno. :)

Ti idi pa probaj i ovu varijantu, pa ćeš sam sebi reći u čemu je draž, ili je nećeš videti i nastavićeš po svome. Ja sam, hvala bogu, probao sve načine skupljanja sličica od kako ih skupljam, i ovo mi najviše prija. :)

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

bumpah.

kupio prve kesice upravo. meni se baš dopada album.

sedma stranica, gde su repke, mi se toliko dopada da ne bih tu ništa ni lepio. :)))

nego, koja je fora sa koka kola sličicama ?

na sajtu piše kupiš dve, i dobiješ kesicu. pitam ribu na trafici, kaže ma može i jedna ...

Link to comment
Share on other sites

  • Lex pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...