Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Smorila je vise,ajd' da ima snega nego se sad sve istopilo izgleda ko da je padala kisa 2 dana bez prestanka

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Citam ovaj topic vrhunski o nemackim kolima, secam se svog puta ubosnu iliti odiseju po WV 2009, i vidim danas najbolji bilbord za golf na svetu.

Brate dodje mi da se iskenjam svom korejancu pod haubu, ocu golfa 2 sa spojlerima!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

A jel nije jeftinija roba u AMG sportu, a isto ti je u Piramidi? Doduše ja imam onu karticu za popust.

Ima moj ortak GOLD CARD u Pansportu,pa uzmem sa njim,zavisi od proizvoda ali ~15% popusta

Edited by alpha

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

pao neki neocekivani kes

Kladionica ili rulet ? [:D]

Avaj, otje matorci da me poshalju na pilotsku akademiju, a meni je najvetja briga dal tju lekarski da prodjem, lol.

Te sam stoga se bacio na trening, pa sam bio na bazenu i mrtav sam umoran al sam ponosan na sebe jer konachno radim neshto. [^]

Link to comment
Share on other sites

poz! [8D]

Mrzim ljude koji su ok samnom,a posle me ogovaraju iza ledja.Uostalom ne zelim da se nerviram oko toga,ko ih jebe.

Sutra ujutru idem na pes,nadam se da ce super da mi krene dan,i jos ako bude lepo vreme...

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...