Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

3 sata sam proveo sa apuom na supportu (microsoft)

Zakljucak : covek pise teh umesto the, np, hummmm, salje smajlije, ima sliku psa na msn-u i apsolutno jedino sto zna je da sakupi log.

Koji vrh, potpuno sam ubijen u pojam, a imali smo shared desktop pa 3 sata nisam mogao na tube8, FB, rur, niti da se divim svom gearu na armoriju.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

niggerkita, u redu je, znamo da ukucamo u search na yt-u pj harvey ako nas zanima

evo samo za tebe jedna božićna slika!

ken7.jpg

krenuo sam da pisem nesto o pj harvey, pa sam izbrisao sve, i napisao jbj, pa sam to obrisao, i okacio pesmu.

Kako da skinem pesmu sa youtube-a?

Trollface_HD.jpg

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

A moze i gud old http://www.kissyoutube.com/

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...