Jump to content

Matrix Gaming CS turnir


Xeqtor

Recommended Posts

  • Replies 411
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sta je profesionalci niste navikli da vam se lizu svuda muda na turniru pa sada kad niste upali na turnir jer vas ljudi nisu cekali po 10 dana galamite

prestanite vi profesionalci osvajaci i reprezentativci da mislite da ste posebno nesto sto se mora ispostovati , sve ekipe su ravnopravne niste uplatili na vreme

jbg znaci ne igrate svima je isto tako i vama , ostavite ljude da organizuju turnir ucesnike da igraju i to je to ...

A i ti ne moras da generalizujes tako i da stavljas sve u isti kostac. Neki svoju rec nisu nikad pogazili niti se ponasali kao da su povlasceni il' slicno. Uplatili su ljudi na vreme, brze od drugih i to je to.

!FC INTERNAZIONALE SONG

AAAAA upo sam u RUBU!!!

Kenjala mi keva 3 sata od 6 do 8

Zabo me u lobanju sa ledja u celo.....aaaaaA

alooo matoraaa...... Ko srafi adrenalin aaa :DD

Oces da te ugradim umesto coolera ?? !

Link to comment
Share on other sites

NABODI GILETA JEBI KONFIJA PRSKAJ SALETA :) POZDRAV ZA SVE KAMUFLIRANE EKIPE :) AKO SALE OSVOJI MONITOR REKAO JE DA MU SE SVI PRIDRUZIMO 13januara KADA CE ISTI RAZBITI SEBI O GLAVU :) tako mi reko confy i gilleTOTTI !

JOS JEDAN POZDRAV ZA GILETA PRO IGRACA I CONFYA KOME CU RADO PRODATI SLOT ZA 100e :) UZDRAVLJE :)

Link to comment
Share on other sites

ja ne znam o cemu vi pricate,zaista? O kakvom crnom dokazivanju? Pa to sto ces da pobedis lokalnu ekipu iz zgrade pored sa 3. sprata,a izgubis od momaka sa 7. sprata,ne dokazuje nista...zato prekinite da lupate o takvim stvarima.

@krile,jankic&ostali(koji su imali komentar tog tipa) - kome se lize bulja? Ko je pro? To sto imas kompleks od ljudi koji igraju cs bolje od tebe,i sto bi sve dao da se neko od njih ne pojavi na turniru,to je zaista tvoj problem i zadrzi ga za sebe. Dobro se zna kome se popustalo,kome se sta tolerisalo,ali NIKO od vas nema nikakve veze sa tim,i nemate prava da bilo sta pricate...

Ja sam pricao sinoc sa protom,covek mi je sve objasnio. Njega podrzavam jer znam da je dobar decko,niti je smrad niti bilo sta. Jedinu gresku je napravio sto nije stavio 8 pozvanih ekipa,a 8 ko prvi uplati...i to da ove pozvane ekipe imaju npr rok do 15. januara da uplate. Poenta turnira je da bude sto jaci i sto bolji,i verujem da cete se svi sloziti.

DPS-u,FP-u i SBC-u zelim sve najbolje na turniru,ali verujem da bi i oni vise zeleli da odigraju vec u grupi 2 jaka i kvalitetna meca,a ne da uzmu po par hiljada dinara na osnovu 2 dobijene mape u finalu(jer je ovo ostalo setnja parkom)...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

kakvih mesec dana? Turnir je objavljen pre 4-5 dana,a sam event je za 25...ja sam proti napisao da dolazim sad u petak(dakle prekosutra) za NS,pa da li mogu da se nadjem sa njim da mu dam pare na ruke,on mi je rekao da ne moze nikakvo mesto da nam sacuva do tad,kao ni bilo kome drugom. Opet kazem,ne treba sad "jacim" ekipama da se dozvoli da rade sta hoce,takvim stavom nigde niko nece doci. Ali treba jednostavno ostaviti njima vremena do npr 15.(ne mora da bude 15. lupam bzvz) da uplate,jer ako se ovako uvek bude organizovao turnir,uvek ce ti doci velika vecina lokalnih "ekipa",koje su verovatno za turnir znale i pre samog objavljivanja ovde...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

krile marinac .

ne lupajte gluposti o nekom dokazivanju tih ekipa koje igraju tur jer je bila masa turnira na koji nisu hteli da se prijave jer su videli jake ekipe i prc. sto tada nisu bili zeljni nadmetanja ? sve te ekipe su i tada postojale garant. a s' druge strane sve je regularno jer su momci uplatili na vreme , ja sam realno mislio da ce do nekog 20. uplatiti max 10 ekipa pa sam kontao danas da uplatim za svoju ekipicu kad ono prota namestio turnir . sve u svemu neka bude zanimljivo nama sto cemo gledati od kuce i to je to. nek sve protekne u najboljem redu, srecno Drenovac , obezbedi hltv ili sledeci put ne ides ziv iz subotice :)

Link to comment
Share on other sites

chuj prota namestio ... beans ne seri zhivota ti ... pazi sad u kojem god da se gradu odrzhava turnir bice naravno vishe ekipa iz tog grada, a naravno da nece da se vozaju i placaju na neka druga mesta kad znaju da ce da ga posisaju... i ovako vecina zna da ce da glaba al bar su u svom mestu nemaju dodatni troshak :) :) ... zhiv ti meni beans bio i nastavite svi da hejtujete kao i do sad... prota je napravio mozhda jednu greshku u vezi LESKove price za rok za pozvane ekipe al shta sad ... prvi je turnir, a bice ih josh .. zar je potrebno toliko hejta sada ?

ajde nek mi neko sad pomazi machora :$

Link to comment
Share on other sites

ja sam to ironicno napisao da je prota namestio... mene samo nervira prica oko nadmetanja, dokazivanja, takmicenja doticnih ekipa. zapamti ove ekipe, ako 5 ode na sledeci lan ( ne racunam dps,ivanovu ekipu,kds,...) imas pice od mene . pogledaj isto tako da sam napisao da je sve regularno jer su momci uplatili pre ostalih, imaju svo pravo da igraju,jbg niko se nije nadao tome i to je kul za naredne evente kad ce svi razmisliti o tome da postoji ekipa koja ce uplatiti pre njih i uzeti im mesto. ako se neko boji da ce da ispusi ni ne treba da ide po turnirima jer 89 % turnira osvajaju 2 iste ekipe , znaci to ne pije vodu . jos jednom svu srecu vam zelim

Link to comment
Share on other sites

krile marinac .

ne lupajte gluposti o nekom dokazivanju tih ekipa koje igraju tur jer je bila masa turnira na koji nisu hteli da se prijave jer su videli jake ekipe i prc. sto tada nisu bili zeljni nadmetanja ? sve te ekipe su i tada postojale garant. a s' druge strane sve je regularno jer su momci uplatili na vreme , ja sam realno mislio da ce do nekog 20. uplatiti max 10 ekipa pa sam kontao danas da uplatim za svoju ekipicu kad ono prota namestio turnir . sve u svemu neka bude zanimljivo nama sto cemo gledati od kuce i to je to. nek sve protekne u najboljem redu, srecno Drenovac , obezbedi hltv ili sledeci put ne ides ziv iz subotice :)

Pa pazi uglavnom uvek se znalo ko osvaja turnir bio to stari kgb , 4gl , sada playmore zadnjih par turnira... koji kurac igraju igricu ako ne dolaze na turnir gde su jace ekipe? kako nauciti da igras kada igras protiv boljeg to je uvek tako bilo. A slazem se sa leskom zvani poz da je pola ekipa znalo za turnir pre samog objavljivanja

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

pa prijavili su se pre sivh jbg ... ne znajuci oce li 4gl i ostali doci ili ne, shto znachi da i da je doshao 4gl i ostali i njih bi bilo ... msm jasna stvar ... mozemo ovako ici u nedogled ... ne delimo isto mishljenje i to je to ...

ajde ti milorade da mazish machora malo :$ :$

Edited by 2bp.O
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...