Jump to content

Matrix Gaming CS turnir


Xeqtor

Recommended Posts

  • Replies 411
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sto moj ortak kidE kazhe samo nek se goni kanter meni svejedno, ja cu vjerovatno da dodjem sam iz Bosne da predjem nekih 600 km (jednom pravcu :DD) i da se druzim malo dole sa vama .. nadam se da ce biti neka ugodna stolica od organizacije za mene da se ne smaram van igraone i tako :)

hfhfhfhfhfhf <3

sreco.

DEEPiNSIDE sreco[G]

Link to comment
Share on other sites

gle ga ovaj misa smarac :) jebem li te u usta mekana :) koji penis0id hejtujete lepo vam covek rekao bice sledeci turnir INVITE i VISE PARA DRUGARI VISE PARA VISE PARA VISE PARA i SVI CETE MOCI DA UCESTVUJETE ! A na vama ostaje samo jos malkice duze da sacekate, toliko kontam da se trazi nije puno :(

edit: SVE CELAVO :D

Edited by kidE545
Link to comment
Share on other sites

bitno da si njemu odgovorio da ima garnitura a to sto si izlozio ovde 100 ljudi da ce biti 32 ekipe to nista ??

Ja nisam nikoga izlozhio.

Xeqtor je to uradio na svoju ruku. Ja sada da organizujem tur za 32 ekipe na 20 kompova netju. Kraj.

Molim te da ne trolujesh vishe.

Link to comment
Share on other sites

32 je nerealno ali npr sa 24 ekipe moze opusteno da se zavrsi... al nebitno

Sta bulaznis ti debeli kineski butcheru xD Pa jesi bio tu kada je bio turnir za 32 ekipe na 20 kompova xD Jesi namestao te kompove? JESI! SHADAP da ti ne dodje GOspodar Tame da te gadja Paklenim Kamenjem!

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

Dodji da pojedemo koju mandarinu , kupio sam 3 kg :D

Znam ja kako tebi "kupuju" mandarine, pomorandze, avokado, papaju i ostale egzotike.. Elem, da ne bi isli offtopic, oces 30og u Novi Sad? :)

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...