Jump to content

Matrix Gaming CS turnir


Xeqtor

Recommended Posts

  • Replies 411
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sve ja tebe kapiram.

Ali izjava "TOp ekipe moraju da igraju,jer ako igraju nepoznate ekipe,samim tim i cs scena kod nas nikad nece napredovati" je roflmao.

To shto bi uplatili kad tad je isto tako roflmario. Turnir u subotici je bio pozivnog karaktera pa je dosta ekipa ispalilo, onda su neke donosile pare na ruke, dovlachene su neke shljb lokalne ekipe da bi se popunila mesta i tome slichno.

Ovako je 16 ekipa, kojima se najvishe igra i koje najvishe zhele tu nagradu, uplatilo. Verujem da je tebi vetja briga to shto ti ne igrash, nego napredovanje nashe scene.

Matori nemoj da me podsecas na tur u subotici koji ti je kasnio 7 sati,pa nista nismo pricali...<33 ESS Mene vishe brine sto ti nikad neces nauciti da igras cs,samo zato sto igras vs"megahighpro skilled" ekipama :))) p.s. uzeces recimo 3 mesto,i posle ce biti pricha igrao sam polufinale i uzeo 3 mesto.. :))))

Jos jednom GL and HF,sta vise ovo nam je za nauk za sledeci put,tako da vidimo se na sledecem turu :)))

Link to comment
Share on other sites

Ne ja ne kapiram kad su vec c/p od DU-a zasto onda nisu stavili lepo kao sto je neko pre mene rekao da se svi prijave ovde na ruru i lepo da prvih 16 koji se prijave imaju fore recimo do 22-drugog da uplate ako ne uplate ulece ekipa koja se prijavila posle njih i uplatila kesh to je po meni najpravedniji sistem , i to sto kenjate pa nemaju svi 4k da uplate da igraju sacekajte da se ljudi skrpe i dogovore kapiram da je svima u cilju da se igra dobar kanter a ne da se sale ispisa po svima i uzme pare kapirate ? :D

kobriceeee 1/4 plssss

Link to comment
Share on other sites

Ne ja ne kapiram kad su vec c/p od DU-a zasto onda nisu stavili lepo kao sto je neko pre mene rekao da se svi prijave ovde na ruru i lepo da prvih 16 koji se prijave imaju fore recimo do 22-drugog da uplate ako ne uplate ulece ekipa koja se prijavila posle njih i uplatila kesh to je po meni najpravedniji sistem , i to sto kenjate pa nemaju svi 4k da uplate da igraju sacekajte da se ljudi skrpe i dogovore kapiram da je svima u cilju da se igra dobar kanter a ne da se sale ispisa po svima i uzme pare kapirate ? :D

Kapiramo te matori,to si ti,to je tvoj zivot :))) !

Link to comment
Share on other sites

u njegovom postu i nisu trebali svi da se pronadju vec samo oni koji blate

Ako si ovo meni odgovorio, u njegovom postu ces primetiti reprezentativci i osvajaci. Iako se pojam pro, kod nas koristi za svakoga ko ima 30+ fragova na publicu, osvajaca a pogotovu reprezentativaca nema bas mnogo, cak naprotiv, sacica. A jos jedanput ponavaljam, ko prvi devojci, njegova devojka, tu nema pravo niko nista da kaze. Ali realno gledano malo mi je sve smesno :). Neko izjavi ajde pro-ovci nemate 4000k da uplatite. Matori tada su nekima kolokvijumi, nekima ispiti, ne mozes ceo dan da izgubis, jos kad uzmes da je finale jedno 8 ujutro, spavam posle ceo dan, izgubim znaci 2. Eto zasto ne prijavljujem odma, zato sto nisam ispaljivac. I sad ti neko kaze u Srbiji je uplaceno 25 dana pred turnir 16 ekipa, hehe, smesno ali opet sem da iznesem svoje misljenje ne mogu nista. GL HF

Edited by [KGB]hybaa

!FC INTERNAZIONALE SONG

AAAAA upo sam u RUBU!!!

Kenjala mi keva 3 sata od 6 do 8

Zabo me u lobanju sa ledja u celo.....aaaaaA

alooo matoraaa...... Ko srafi adrenalin aaa :DD

Oces da te ugradim umesto coolera ?? !

Link to comment
Share on other sites

fora je sto low ekipe nisu ispucale pare za lanove, pa ne stede na ovu ekonomsku krizu! aaa nashi top klanovi ipak misle na ekonomsku krizu...^^ :DDDDDD

........../¯¯/).................(\¯¯\..........

........./¯.//....................\\.¯\.........

......../..//.........Fuck........\\..\........

../´¯`/' /´`\..Cheaters.. /´`\ '\`´¯\...

./ '/ / / /¨/¯\................./¯\¨\ \ \ \' \.

( '( ´ ´ ¯\/'' )................( ''/\¯ ' ' )' )

Link to comment
Share on other sites

Pa sto igrate kanter kad idete na fax?:)

E nemoj da dobijes cusku ti ;) Dugujem ti sto nisi slusao u 3Du ;)

Ovde imamo jedan mix polufinalista, jedno cetvrtfinalistu i jednu ekipu iz osmine finala sa turnira u 3Du :) Ko prvi devojci, njemu devojka... Ali nemojte da nam prodajete toplu vodu o gradovima iz kojih je ekipa itd. Pa nemam 17 godina i ne idem u gimnaziju vise da znam makar se ne pojavio 5 dana u skoli da cu sve da sabijem i stignem... Koji je vama .!. ? Ja kad sam video temu, dan nakog njenog objavljivanja, prijavilo se 16 ekipa, od toga 4 dobre (2 u fullu novosadske), da bi se dan kasnije prijavio SBC ;)

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

Ok, posto su svi izneli svoje misljenje na ovom veoma beskorisnom topiku u ovih zanjih jedno ?10? strana. Predlazem lock ili pegljanje u matrixu 30.01 :D ali bolje lock kako bi se izbegli dalji konflikti :)

PS ko posle mene postuje celavo mu sve i nikada nece osvojiti nijedan turnir NIKAD U ZIVOTU NECE NI ISPIT POLOZITI I TO SVE! PA VI SADA VIDITE I RAZMISLITE HOCETE DA POSTUJETE ILI NE :D:D:D:

Link to comment
Share on other sites

lesko je lepo rekao,

trebali su da se sacuvaju slotovi za malo bolje ekipe,

makar do 15 januara, jer su sad praznici, bozic i sl., tako se to radi.

ljudima nije bilo ni na kraj pameti da uplacuju 2-3.januara,

ako je turnir 30.jan!

jbga, niko se nije nadano da ce 16ekipa za 2-3 dana uplatiti,

dodushe, prota je lepo rekao, privih 16 ekipa koje uplate novac - igraju turnir i to je to...

momci su uplatili i to je to... kraj priche... GL u svakom sl.

radim iskljucivo po preporuci

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...