Jump to content

Matrix Gaming CS turnir


Xeqtor

Recommended Posts

  • Replies 411
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dok ja, recimo, mislim da je bash super shto su se ovakve ekipe nashle. Ne moraju na ama bash svakom turniru biti top ekipe i

takmichiti se ko tje vishe rundi uzeti Playmore-u, Gloriji, Entity-ju, Simplexu i slichnim ekipama.

Logichno je da oni koji su prvi uplatili, igraju.

Ako sledetjeg meseca opet bude tur, kao shto je recheno, vi pozhurite sa uplatom pa tjete i vi igrati,

ne lupajte ovako i ne kunite se u rodbinu, pustite malo nepoznatije ekipe da se dokazhu. :)

Link to comment
Share on other sites

Sledeci Matrix turnir je u martu jer u februaru imate u BG-u tur ako se ne varam... A imate i novi topic sa grupama ljudi pa pogledajte :D i naravno da nismo hteli da cekamo "imba pwnzor all star" ekipe da odu do banke i da uplate i osiguraju svoj slot... Npr Kide je dosao veceras u ponoc covek u igraonicu i uplatio za svoju ekipu.. Nije ga mrzelo da dodje i da obezbedi slot...

Link to comment
Share on other sites

Dok ja, recimo, mislim da je bash super shto su se ovakve ekipe nashle. Ne moraju na ama bash svakom turniru biti top ekipe i

takmichiti se ko tje vishe rundi uzeti Playmore-u, Gloriji, Entity-ju, Simplexu i slichnim ekipama.

Logichno je da oni koji su prvi uplatili, igraju.

Ako sledetjeg meseca opet bude tur, kao shto je recheno, vi pozhurite sa uplatom pa tjete i vi igrati,

ne lupajte ovako i ne kunite se u rodbinu, pustite malo nepoznatije ekipe da se dokazhu. :)

Postujem ja te nepoznate ekipe,ali imali su prilike da se dokazuju mnogo puta,a uvek se ide na to da ti na tur dodju koliko toliko ozbiljne ekipe,da bi turnir bio bolji,i uvek se znalo ko je u tom top-u...a sto se tiche "top ekipe i

takmichiti se ko tje vishe rundi uzeti Playmore-u, Gloriji, Entity-ju, Simplexu i slichnim ekipama." Kao sto je Sale rekao,ne treba da se takmichim ko ce vishe puta raniti covek-a...I TOp ekipe moraju da igraju,jer ako igraju nepoznate ekipe,samim tim i cs scena kod nas nikad nece napredovati,jer napredujes samo kada igras sa BOLJIMA,a gubiti je sastavni deo svakog takmicara,i takmicenja...Jednostavno neko se borio da udje koliko toliko u taj TOP i sada nema recimo mesta,za te ekipe...Jos neko je napisao u fazonu "uplatite sledeci put vi prvi pa cete igrati"= sve jedno bi uplatili,kad tad... :)) Nadam se da me je neko razumeo i nije hejt nego cisto ovako :)

GL and HF i Ivo nemoj jako :))) PowerTEAM aka Bux :)) xaxaxa

Edited by PowerTEAM
Link to comment
Share on other sites

Sve ja tebe kapiram.

Ali izjava "TOp ekipe moraju da igraju,jer ako igraju nepoznate ekipe,samim tim i cs scena kod nas nikad nece napredovati" je roflmao.

To shto bi uplatili kad tad je isto tako roflmario. Turnir u subotici je bio pozivnog karaktera pa je dosta ekipa ispalilo, onda su neke donosile pare na ruke, dovlachene su neke shljb lokalne ekipe da bi se popunila mesta i tome slichno.

Ovako je 16 ekipa, kojima se najvishe igra i koje najvishe zhele tu nagradu, uplatilo. Verujem da je tebi vetja briga to shto ti ne igrash, nego napredovanje nashe scene.

edit: SALE MATORI AKO PLANIRASH DA BUDESH DRUGI JEL MOGU JA PRVI PLOX ?

Edited by prota_
Link to comment
Share on other sites

bux macko :D niko nije zabranio dobrim ekipama da igraju, jbg limit je 16 ekipa za 3 dana je toliko ekipa uplatilo i sta sad :D ja vec pozajmio 120e = toliko kosta monitor :D

Macko nisam ja rekao da je neko zabranio...nego sam mislio : da je trebalo biti pozvanih ekipa,a ako ostane mesta,prijave se "nepoznate"ekipe...jer kao sto sam rekao,mora se imati nekog postovanja tih top ekipa koje posecuju svaki tur redovno...i ostalo :)))

Hahahahaha,boli tebe patka :) ako nishta uzecesh bar monitor(podlogu) ;) !

Edited by PowerTEAM
Link to comment
Share on other sites

Cek, vi planirate da mi poverujemo da su sve ove ekipe uplatile pare? Ako ste hteli neki lokalni/brotherhood/onlyprivate/vip turnis, nije trebalo da nas lozite bzvz.

Gl hf svima

Some of us see only Black and Blue! Pazza inter

[00:54] <@BGDo|MASINA> 1on1 aim_map server on msg me

Link to comment
Share on other sites

Cek, vi planirate da mi poverujemo da su sve ove ekipe uplatile pare? Ako ste hteli neki lokalni/brotherhood/onlyprivate/vip turnis, nije trebalo da nas lozite bzvz.

Gl hf svima

We understand eachother matori ;) Completely ;))

GL+HF, dolazim po pivo i 100e za kradju POSTA!!!

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

Da, ja mogu da potvrdim screen shotovima iz mog emaila da su ekipe uplatile pare... Ali mislim vec se unapred znalo da ce biti plakanja kad neko bude ispaljen :P Jbg ljudi ja sam vam lepo ljudski napisao da svi imaju iste sanse da igraju nema privilegovanih... Tako da nikoga nismo hteli da molimo da igra...

Edited by Xeqtor
Link to comment
Share on other sites

@Shokica.

Naravno da su uplatile.

Ako zhelish mozhesh da dodjesh vetj sutra u Novi Sad i da vidish izvode iz banke i uplatnice svih ekipa koje su uplatile iz banke i imash moju rech da su sve ekipe iz Novog Sada uplatile pare na ruke. Niko nikoga nije lozhio, samo niko nije ochekivao da tje ovako brzo i ove ekipe da uplate pare. Nama je svejedno ko tje da uzme nagrade, tbh.

Bitje josh turnira, i sledetji tje da bude pozivni.

Edited by prota_
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...