Jump to content

Matrix Gaming CS turnir


Xeqtor

Recommended Posts

  • Replies 411
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ako su ekipe stvarno uplatile, alal vera, uzivajte, igrajte se. Al saznace se kad tad jesu li uplatili, kapiram da ce se vec ovih dana znati sve a vi vidite da li je vredno cuvati mesto nekom "ortaku" ili sta vec, jer ako se otkrije da ste nesto promuvali, verovatno ce vam biti puna igraonica 24/7. Ako su svi uplatili, sorry na sumnji, stvarno, al sto rece ovaj Atanasovski, u zivotu se nije desilo da uplati 16 ekipa mesec dana pred turnis pare.

Some of us see only Black and Blue! Pazza inter

[00:54] <@BGDo|MASINA> 1on1 aim_map server on msg me

Link to comment
Share on other sites

Hahaha pa mi kad smo videli kako lete uplate danas ono poshizeli... Telefon mi se usijao od zvonjave :P Jao kako su ljudi kukali kad su videli da nema mesta vishe :D Pa da ne pricam sta su me sve pitali ljudi tipa :"Izbaci ove, izbaci one, ubaci nas" :D a ja umro od smeha... Ocajni su ljudi :D :D :D

@Shokica

Evo pitaj Dejana, bio covek celo popodne kod nas i zezali se... Zvonio telefon non-stop, on covek doneo pare na ruke za svoju ekipu, i nazvao nekoga iz Bgd Online i taj neko iz Bg-a otrchao do najblize banke i uplatio odma i poslao mi na mail... To je jedan od primera..

Evo jos jedan malo smesan.. Prva ekipa koja je uplatila je Deadnoise (jako mladi momci).. Uplatili odmah prvi dan i nisu znali kako da mi posalju uplatnicu pa me zvala keva od nekoga od njih da joj objasnim kako da skenira i posalje mi na mail... Zena odradila i momci upali kao prvi :P

Jbg, stvarno mi je zao ali pravim sledeci turnir sa verovatno jos boljim nagradama u MARTU... tako da znate za sledeci put :D ali kao sto Prota reche 99% ce taj biti invitational tako da cemo jedno mesto i crven tepih samo za Shokicu da ostavimo :D <3

Edited by Xeqtor
Link to comment
Share on other sites

Cuda se desavaju ^^ mogu malo i low ekipe da istrce na teren! :DD

........../¯¯/).................(\¯¯\..........

........./¯.//....................\\.¯\.........

......../..//.........Fuck........\\..\........

../´¯`/' /´`\..Cheaters.. /´`\ '\`´¯\...

./ '/ / / /¨/¯\................./¯\¨\ \ \ \' \.

( '( ´ ´ ¯\/'' )................( ''/\¯ ' ' )' )

Link to comment
Share on other sites

Ako je tako kako kazete, BOZE SACUVAJ :D... U Srbiji nesto na vreme da se odradi, IDEMO U EVROPU! :D

Inace, odakle tim klincima koji ne znaju da koriste skener jebene 4000 din :@@@@ i pretpostavljam vanzemaljska oprema za CS :D, JEBENO :D

Some of us see only Black and Blue! Pazza inter

[00:54] <@BGDo|MASINA> 1on1 aim_map server on msg me

Link to comment
Share on other sites

Nikome se ne chuva mesto. Svi su uplatili pare. A i saznatje se.

Evo Viktor (eyel) me je pitao da li mozhe da mi uplati pola kesha unapred a pola kesha kad dodje na turnir i rekao sam mu da ne mogu tako. A on mi je bash dobar ortak i pre bih za njega chuvao mesto na turniru nego za bilo koju ekipu ovde. Ako meni ne verujete, pitajte viktora, on tje da vam potvrdi.

Ja mojim ochima nisam mogao da verujem da je ovoliko brzo uplatilo 16 ekipa. Stvarno ne zapamtjeno. Ja sam ochekivao da tje se prijaviti mnogo vishe jakih ekipa i uplatiti u ove 4 nedelje koliko je ostalo do turnira, i da netje biti mnogo razlike dal je turnir pozivni ili nije. Ja znam sve igrache iz 2 tima koji igraju na ovom turniru (a jedan je moj) i vecheras sam upoznao kidea i djusera iz full proofa i upoznao sam jednog momka iz ekipe instant Headshot jako davno. Slot se nikome ne chuva, i mozhemo da okachimo uplatnice svih ekipa koje su uplatile u banku. Djuser i Kide mogu da garantuju za fp i za mvksg jer su oni doneli te pare za te 2 ekipe i verujem da njima verujete. DPS takodje znate i mogu oni da vam potvrde da su uplatili, takodje i ja (znam da vam ne vredi to, ali ne pada mi napamet da kachim snimke iz igraonice na net kao dokaz uplate). Ekipa pyramid je uplatila takodje i iscimajte nekoga od njih da vam sami poshalju uplatnicu ako zhelite. I to je to shto se tiche ekipa na ruke.

Ovim postom je kraj pravdanja i mene i Nemanje na vashe ne suglasice. Ako ne verujete, stvarno mi je zhao. Niko nije ochekivao da tje ovako brzo da uplate ekipe, i meni je drago shto jesu, jer jedan veliki problem je skinut s ledja organizatora. Neke ekipe za koje niko nikada nije chuo tje motji da se pokazhu kakve su. Ako ste vi svi toliko samozhivi i toliko vam je zhao shto niste upali na ovaj turnir, i vash ego je povredjen, i u tom sluchaju mi je zhao jer nisam imao takvu nameru. Zaista ne bih pravio nikakvu prevaru na ovakvom turniru ...

sto je najcrnje,za trenutak sam bio pomislio da moze dobar turnir da bude organizovan u NS-u...

Leshko mi smo drugari i meni jeste zhao shto netjesh dotji na turnir. Ako su ekipe jedino merilo dobrog turnira, onda ovaj sigurno netje biti top vrhunski. Mi tjemo ga organizovati najbolje mogutje sa ovim ekipama. Vidimo se sledetji put ...

Edited by prota_
Link to comment
Share on other sites

Prota me bas ne voli... 2 poslednja velika turnira nije bilo u redu da osvojim jer sam ja bio organizator i sada kada sam hteo da uzmem pare, prc MILOJKA :))) Zzam se naravno, GL HF, drago mi je da je vama barem uspelo da vam svi uplate preko ziro-racuna odmah ;) Ili da pogledam na drugu stranu, mozda sam ja predobar covek koji previse razume ljude xD Svakako cu se pojaviti sa jednom previse oldskuL njuskom koja je harala kada niko od ucesnika turnira nije igrao CS :) Lnoc i dosta zajebavanja organizatora, KO PRE DEVOJCI, NJEMU DEVOJKA! CAK IAKO JE RUZNIJI xD pozzzzzzzzzzzzz

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

e ljudi ne znam stvarno sto sada toliko smaranja...

Momci lepo napisu na pocetku da je turnir za 16 ekipa koje prve uplate i sada "TI" kao normalan covek ne mozes da iscimas svoje drugare i odes po pare i uplatis iste u banku. Stvarno jeste zadivljujuce kako je brzo sve uplaceno ali ja sam bio u 00:00 u igraonici da uplatim pare jer sam video da polako slotova nestaje.... A to sto se marva dogovara po 50 dana pa dok se ne uplati pa dok se ne skenira pa ne daj boze posalje na mail jbg :S

Kao sto sam rekao bio sam video sam sve da je stvarno ispostovano uplaceno i sve regularno ... Mogu samo da potvrdim i da kazem da sam svedok... Sada je na vama da verujete ili ne... Iskreno posttavljena je tema pre stvarno jedno 3-4 dana ali marva se iscimala i uplatila .... Bio sam svedok i zreba sa jos par posmatraca gde je stvarno sve bilo korektno ( nosioci -4- ekipe pa izvlacena jedna ekipa za svaku grupu dok nisu dobijene grup) i sada sta reci.

Samo bez nerviranja i sledeci put moj prijateljski savet jeste da kada vidite da slotovi nestaju pozurite da uplatite ako vec ne mozete da rezervisete slot.

Ne govorim kao "UCESNIK turnira" nego najnormalnije... Stvarno zadivljujuce brzo ali opet stvarno regularno i korektno od organizacije! RESPECT I POZDRAV ! :)

PS jebi saleta (BRANICES SE saCMAROM) :D:D:D:D:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...