Jump to content

Izbor za igru godine!


Recommended Posts

  • Replies 225
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E ovako, da pojasnimo neke stvari:

1. U igri učestvuju JEDINO igre iz 2009. godine.

2. Nebitno ako je izašla igra recimo za PS3 u 2008. ako je PC konverzija izašla u 2009. to se računa i slični primeri (kao npr. Mirror's Edge). Znači, možete glasati za igru koja je izašla ponovo u 2009.

3. Jedini, ali JEDINI, izuzetak prvog pravila će biti HoN beta i ni jedna druga igra.

4. Svi glasovi ulaze u nagradnu igru, tako da ne morate da se ugledate na tuđe glasove. To što svi glasaju za HoN, ne znači da će HoN i pobediti, ili možda i hoće. Remains to be seen.

5. Ko jednom dobije nagradu, to je to za njega. Ne priznaju se dupli dobitnici sa alt profilima.

6. Možete da se predomislite, to ćete uradi tako što ćete quoteovati svoj prethodni izbor i dodati u telo posta novi izbor.

7. Na konto stavke pod brojem 6. Možete se predomisliti do 25og Januara do 00h. Svi glasovi pristigli posle toga neće biti validni.

8. SVI imaju pravo učešća. Imali 1 post ili jedan bilion postova.

9. U opticaju su sve igre za PC, XBox360, PS3, Wii koje su izašle u 2009.

Eto, toliko za sada icon_smile_cool.gif

pljk!

Link to comment
Share on other sites

PLANTS vs ZOMBIES

plant-vs-zombies-soon.jpg

Nego, da rajasnim sebi nešto: nije važno dal igra za koju sam glasao i bude na kraju igra godine, ako me izvuče bubanj, izvuče, jel?

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Nego, da rajasnim sebi nešto: nije važno dal igra za koju sam glasao i bude na kraju igra godine, ako me izvuče bubanj, izvuče, jel?

Da, ako igra za koju si ti glasao pobedi, to znači da si ušao u bubanj, pa ako te izvučemo, izvučemo ako ne, ne.

icon_smile.gif

Edited by CheighLee

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Da, ako igra za koju si ti glasao pobedi, to znači da si ušao u bubanj, pa ako te izvučemo, izvučemo ako ne, ne.

icon_smile.gif

Nisi me razumeo, al' ja tebe jesam :)

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...