Jump to content

Izbor za igru godine!


Recommended Posts

  • Replies 225
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zato sto jeste \o/

Ne ozbiljno,meni je hon dosta dobra igrica,koja je uveliko bolja od dote.I nekako mi je ostao pozitivan utisak svih igra koji sam igrao sa rur ekipom.I verovatno mi ne bi bila najbolja igra,da nije bilo rur gejmova.

Edited by Ivan~

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

ako sam dobro upucen,hon je modernizovana verzija dote,jel? Kako to moze da vam bude najbolja igra godine onda?

Da, ali to je drugi proizvodjac, nije bitno sto su na istu foru dok god su igre svaka za sebe.

@glasovi za wow: zasto glasate za wow kad je i poslednja expanzija izasla jesen 2008. godine, a ovde se glasa kol'ko znam za igre koje su izasle ove godine? Ako se glasa i za starije, sto onda mnogi ne bi glasali za SC, Quake, Warcraft itd.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

@glasovi za wow: zasto glasate za wow kad je i poslednja expanzija izasla jesen 2008. godine, a ovde se glasa kol'ko znam za igre koje su izasle ove godine? Ako se glasa i za starije, sto onda mnogi ne bi glasali za SC, Quake, Warcraft itd.

Vidi ga sto pusta jajca :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...