Jump to content

Deus na prodaju


f4ts0

Recommended Posts

Dakle nakon >8 godina, ostarili smo Joca i ja, nema se vise snage

Trenutno 19 kompova, ima 17" ima 19" monitora, ima makina sa 1 gb i sempronom, ima i sa 2 gb i dual korovima, uglavnom wow, cs, dota, Hon, codovi i dalje rade kul

2 servera (linux kao ruter/NAT/firewall) i jedan windows za dedicatede. Program za naplatu.

Originalni windowsi xp, warcraft, par steam acc-ova i dosta igara originalnih skupljenih vremenom.

2 Klime, Sony 2 i 32" LCD tv

Internet preko Abslut OK-a koji je pored nas (nema ajebavanja sa adslovima, linkovima, LAN do Absoluta i vozi) Link dovoljan za sve sto vam dusa iste.

Evo neka slikica sa fb

n660635922_2429834_3973.jpg

Sve u svemu lokacija je stari merkator na 2 spratu ususkano, nema lokala tamo vise.

Za cenu cemo se dogovoriti ko je zainteresovan. Licno bih najvise voleo da neko ko je kul nastavi sa deusom

Poz

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Da napomenem da bi u obzir dosao dogovor sa nekim normalnim (po mojoj proceni) ko nema para da otkupi sve, ali zeli da nastavi posao i prakticno da vodi deus. Ali mora da mi se dopadne :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

postoji li ideja za prodaju kompijutera? tacnije, ovih dual corova, koji su misevi i da su na prodaju? i moze li malo tacnije koji su monitori u pitanju, i da li se i oni prodaju, ili se samo prodaje sve zajedno kao igraonica

ako se prodaju kompovi, i oprema nezavisno od igraonice, moze li malo vise detalja oko tih kompova ?

Edited by koshuta
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
×
×
  • Create New...