Jump to content

Avatar


Synd

Recommended Posts

[:D]

danke drugs:)

moram da inkorporiram u svoju tvrdu lubanju da digitalno nije isto sto i tradicionalno i da koristim program zapravo, a ne samo da uzmem cetku broj 19 u fotosopu i drljam ko uljem po platnu jer to onda gubi smisao:) i trenutno radim na tome (pored fundamentalnih stvari koje moraju stalno da se hone), pa boze zdravlja, mozda i naucim nesto:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 306
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dulio, es ti čuo za http://www.cgwallpapers.com/ sajt? Mislim da bi bili zainteresovani za saradnju, pošto okupljaju profi i amatere širom sveta, a mogao bi i neku kintu da nabodeš (ja sam registrovan tri godine i ima masa predobrog artworka).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

deluje interesantno, al morao bih da uradim nesto dosta reprezentativnije i fokusiranije, da se ne pojavim sa ovim polu-gej zvrljarijama, pa da me odbaci raja u startu:)

uglavnom, kul fora, zapamticu sajt.

a sto se tice placanja, glupo mi da otvaram devizni racun i da ga odrzavam samo zbog eventualnog priliva sa sajta, jel oni teftere isplate, pa da mogu posle kad vidim da je krenulo, da otvorim racun i da ga naknadno navedem u profilu ili tako nesto? mislim, prilicno sam glup za celu tu ekonomiju, racune i uopste funkcionisanje takvih principa, a i mozda budem radio nekom ameru neke ilustracije uskoro, pa ako neko zna neke generalne waypointe, neka me malo edukuje (tipa sta i gde otvoriti, kad traziti pare itd).

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ako je neka stalna shljaka, najbolje je otvoriti malu firmu (kao samostalni preduzetnik) koja se kao zanima se konsaltingom - sve do zarade od oko 40K evra godishnje si miran i placash neku sicu porez (100 evra mesechno otprilike). Imacesh svoj PIB iliti VAT broj (koji je vazan strancima), devizni rachun, treba ti josh ugovor sa strancima i pichi. Posle potpisivanja ugovora (moze i elektronski - poshaljesh im skeniran pdf sa pechatom, oni tebi isto), samo im shaljesh invoice sa podacima deviznog rachuna tvoje firme i gg. Ja tako radim sa jednom nemachkom firmom, a svoju firmu sam otvorio na kevino ime poshto sam u Rusiji jelte :)

BTW, u poslednje vreme mi treba neko ko dobro crta da mi pravi slike za storyboard-ove za reklame - uglavnom radim 3D grafiku i nemam neshto vremena da crtam, pa ako si zainteresovan mozemo da se iskombinujemo. Cimni me na PM da ti dam svoje kontakte i napishem shta i kako.

Edited by ZerBah

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Auuu kolko hejtera ovde, naopako! Vecina vas sto hejtujete radi iz razloga sto je film dobio rank najskupljeg filma na svetu, pa naravno sve sto dobije svetski rank podlozno je kritikovanju, ali od strane strucnjaka! Nisam kriticar, niti zelim da budem jer su to po meni ljudi, koji zele da steknu usputnu "slavu" kritikovanjem filmova.... U svakom slucaju film je sto se tice animacija i efekata poslednja rec tehnike, sto i cena filma kaze, e sad vecina kaze: "Efekti dobri al prica sranje..." Pogledaj film 2 puta i ukazace se veoma solidna prica, koja cak ima i nesto za nauk! Recimo scena kada drvo enormnih razmera pada, iskreno i navede na misljenje sta mi to jebeno radimo! U svakom slucaju to je moje misljenje! Gledao sam ga 3d na uscu. Pored avatara jedino su jos gospodari izazvali u meni slicnu jezu i adrenalin dok gledam! Da jos se i poteze pitanje glumaca, pa s'obzirom na ostale troskove nije lako dovesti jos i angelinu jolie u film, glumci su uknown ali solidni, bilo bi previse da bruce wilis spasava kompletan svet,OPET!:)

Link to comment
Share on other sites

... ne da mi nisu pali na pamet chronicles of pern ili pokahontas, nego ni u kosmosu...gledo film i bilo mi do jaja.

Pogledaj ponovo Pokahontas i reci da prica nije identična [;)]

Film tehnički odlično urađen, naročito akcione scene. Mada, najveći pojedinačni pozitivan utisak u vizuelnom smislu ostavile su one 3D hologramske maske, na nivou kadra. Na nivou scene naravno scene borbe.

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

Gledasmo sinoc film u koloseju ja i burazer... one 3d naocare su sarena laza, izbegavajte to ako boga znate.... inace film ko film nista specijalno, lepo rece neko da gledamo nezavisne filmove ako ocemo nesto... ovo je blokbaster i samim tim dobijate blokbaster :))hehehe.... u sustini mislio sam da je tesko govno, ali ono kao nije los film toliko :).kapa dole za efekte stvarno, kazem 5.5/10 if u ask me :) .

Jos jednom zaboravite one 3d cvike, sarena laza ili ti fora za majmuni :).

Edited by Frubi

sigpic7722.gif

Link to comment
Share on other sites

jbg, gg nagrade se dodeljuju vise od pola veka, mogli bi da ubace filmske kategorije, a ne da razvlace pojam drame (a svi znamo sta je drama) do besvesti.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

bio sam i u Takvudu da gledam i Dolby projekciju, i moram reći da za razliku od Xpanda oči mi se nisu osećale silovano posle sat vremena. U Ušću su mi se iz nekog razloga naprezale oči (naočare su bile ispravne) i izgledao sam kao da sam gledao Titanik.

U Takvudu sam lomio kolena u onim uskim prolazima, ali mi oči nisu pravile nikakav problem.

BTW taman sam iskoristio priliku da overim ono što su Srba i Ivan rekli, da su titlovi nalepljeni na najbliži sloj, i nije tačno. Iako je generalno ispred akcije na ekranu, titl je iza objekata koji su u krupnom planu.

Link to comment
Share on other sites

E da kad pomenu te cvikere, prilicno sam siguran da imaju neku dioptriju posto u prvih 15 min ispadoshe oci, mada se naviknes posle, mislim kako ko, ja sam se navikao i nije bilo problema do kraja filma, osim kratera na nosu od cvika:)

Pogledajte na pocetku filma ona krstarica u svemiru, kako je samo detaljno uradjena to je nemoguce, prilicno sam siguran da ti detalji nemaju neku funkciju osim estetike ali recimo da u masti imaju, bruka!:P

Link to comment
Share on other sites

nisu solidni nego su pokidali kosmos na sesnes delova, pogotovo ona zoe, za koju sam tripovo da ne zna da glumi...

[roflmao]

Ma jesi gledao ti onaj cisko kid sto sam ti rekao? Mislim da je arnold pokidao u njemu!!!

Odlepio si, kao da si na pajdu i ubedjujes nas kako je pajdo do jaja ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...