Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uff kako cu da kupim onaj Nexus One cim se nekako pojavi kod nas :))

ona bradavica je krajnje gej i trebali su da je izostave ako vec furaju fazon touchscreen-a (jel multitouch ekran?) i nadam se da ce biti u barem josh jednoj boji pored one govno braon platinaste

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Brate, vidi sto ima rejv torbicu, a i kako drzi cigaru jebacki, pravi je frajer!

Edited by СавСамИсти

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Covece ovih sest meseci -2 dana kolko nisam igrao wow, kao neki kosmar i zivot bez boja i mirisa.

ah kako je zivot ponovo lep, i kako mi je super na poslu.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

To mi komsinica iz kraja

Sprco?

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Sarma i pavlaka....thats the best way to go...:D

Inace, jebem ti kisu, vec 2 dana ne mogu na uobicajeno vecernje trcanje...:(

Kole me je pola sata davio sa nekim dogadjajima, ljudima i prilikama o kojima nikad nista nisam cuo...niti sam zeleo...zbog prijateljstva se trpi :)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...